Може ли да се дава млечна каша всеки ден??

  • 6 527
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 420
Дъщеря ми хапваше млечна каша всеки ден за закуска. Много я харесваше. Сега като е по-голяма закусва с мюсли или чириоз пак с мляко. Според мен е много по-здравословно да хапва каша, отколкото да яде филии  Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз давах всеки ден-и сега давам понякога на малката

# 17
  • Мнения: 166
Моето скромно мнение е, че ако се притесняваш да не качва много на кг, можеш да даваш половин доза каша+половин бурканче плодово пюре. Така се получава много свежо и вкусно  хранене.

# 18
  • Мнения: 263
Може Peace
От 2 месеца сме на каша следобед (понякога слагам и малко плодово пюре вътре) и качва по мах 300 гр на месец.

# 19
  • Мнения: 186
И аз се сблъсках с мнението, че не трябвало да се дава всеки ден каша. Но захраних сина си с каша при навършени 5 месеца и му я давам досега ежедневно в следобедното хранене. Не забелязвам да има напомпващ ефект.  Peace

# 20
  • Мнения: 6 713
За момента и аз давам почти всеки ден, защото беба не яде плодови пюрета, а само зелевчукови и оризова каша! Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 66
Аз също давам на моя син каша всеки ден, не забелязвам да има напомпващ ефект. За начало взимах безмлечни каши, ти можеш да си ги правиш с кърма. Препоръчвам ти кашите на Нестле, особено ориз и рожкови - много са хубави, Хип също, банановата на Хумана....

Общи условия

Активация на акаунт