Как

  • 6 009
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
Изчакай половин час и тогава се мий.Стой с вдигнати крака през този половин час.

# 16
  • Мнения: 8 227
Винаги съм се мила и то почти веднага. И двамата калпазани са направени още първия месец.

# 17
  • Мнения: 2 479
Миенето не пречи, но наистина е добре да не ставаш веднага.

# 18
  • Мнения: 14
Не мисля,че миенето има нещо общо...Виж малко лежене по гръб след бебеправенето - за това съм за

# 19
  • Мнения: 165
И аз така...Когато бебе-правехме гинеколога ме посъветва да стоя половин час с вирнато нагоре дупе,но не ми каза да се мия чак на сутринта,и все пак нашето бебе стана когато спряхме да мислим за това и решихме да изчакаме с бебе правенето... Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 2 660
Аз изчаквах половин час с вирнати крака и тогава се втурвах към банята.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 347
И аз винаги съм се мила, не само това ами ставах веднага.После вече ги разбрах тези неща за вирването на краката и НЕмиенето.Но ние не си бяхме поставили за цел да правим бебе, даже малко го бяхме отложили във времето, ама  Grinning.
Та може да изчакваш половин час с вдигнати крака и тогава да се миеш.
Успех с бебе правенето и дано скоро се похвалиш  Hug

# 22
  • Мнения: 2 111
Аз изчаквах половин час с вирнати крака и тогава се втурвах към банята.
Точно така правех и аз Wink

# 23
  • Мнения: 172
Специално когато бебето беше заченато не съм се мила до сутринта.И все си мислех как може да съм бременна.Не че ако се бях измила нямаше да съм бременна.

# 24
  • Мнения: 492
И аз винаги съм се мила пък забременях. Crazy
И аз така и то от първия път. Crazy

# 25
  • Мнения: 2 803
Не мисля,че миенето има нещо общо...Виж малко лежене по гръб след бебеправенето - за това съм за
Peace

# 26
  • Мнения: 126
Абе не съм наясно с тия неща - ама верно ли не трябва да се миеш бе........
Аз как забременях с миене...
Според мен не можеш да отмиеш  fertilization fertilization fertilization

Измивах се минута след полов акт, пък бебето дойде. Хулиганите няма как да ги отмиеш Joy, все пак не си правиш вътрешна промивка.

# 27
  • София
  • Мнения: 137
Аз винаги се измивах след бебеправенето. Не съм се замисляла, дали трябва или не да се мия, за да не попреча на процеса  Thinking Общо взето, след първите опити получихме резултат! Само да споделя, че след всеки опит лежах известно време, дори си слагах възглавница под кръста. Признавам, че малко се страхувах да не би да не се получи Simple Smile

# 28
  • Мнения: 305
Това наистина за първи път го чувам  newsm78
Аз задължително се мия - иначе откачам, а и двата пъти стана без да разберем дори (сиреч не сме планирали нищо, щото в началото като планирахме...  Cry)

# 29
  • Мнения: 4 965
Не мога да си представя да не се измия след това...
Бебетата ни станаха 2 броя (разнояйчни) и дори 2 месеца преди планирания срок  Laughing - от първия опит.
Все пак, нали става дума за външно измиване, а не за промивки?

Общи условия

Активация на акаунт