Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 окт. 2008, 09:55 ч.

Бихте ли купили...

• 2 720
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
Бихте ли купили за вашето бебче дом. плетени меки дрешки? newsm78

# 1
  • София
Не, а ти ?
Или ти ги плетеш ?

# 2
  • София
Много странен въпрос...
Защо да не купя, ако са памучни  Rolling Eyes
От друга страна, домашно плетените по-бих ги възприела като подарък, отколкото да ги купувам...

# 3
Не не бих.Намирам ги за крайно непрактични,не стават за пране в пералня даже и на програма вълна(моля без поучения,пробвала съм) ,а за мързелив човек като мен който мрази да пере на ръка е тъпа покупка.Има толкова качествени памучни дрешки с устойчиви цветове и меки,закъв ще си купуваш плетени?
Не са евтини,не са удобни,някои бебета се обриват от преждата.Моето 2 ро е такова и само памук носи.Вярно красиви са,но са за по-големи деца сякаш.Ето каката има страхотно пончо,баба е велик плетач,модела е уникален,но и тя е вече голяма и пази,пък го ползва и за фръцкане  Mr. GreenЗа бебе според мене не.

# 4
 От малка съм ги намразила всякакви такива скуманчета, жилетчици и фигарца, особено силна непоносимост имам към терлиците, или както някои им казват "тарлъците". Виж, през зимата приемам вълЬнйени чорапи. Обаче пък ако са мекички и добре изплетени, що да не сгисдосам buttinsky младши с нещо пухесто-плетено....

# 5
  • Germany
И аз не. Майка ми е хоби-плетачка и беше изплела някои неща като родих, но така си отлежаха в шкафа. Жалко за положения труд, много бяха красиви, но и аз ги смятам за непрактични Confused Пък може и да е въпрос на вкус и предпочитания...

# 6
И аз не харесвам, още повече за бебе  Naughty

# 7
Ако пък ти плетеш бих ти  препоръчала да се насочиш към друга таргет група.По-големи момиченца и техните майки.Ето моето момиче е на 4- ри и умре да се курдисва с плетено-то не са пончота,шалове,шапки,чанта има даже Mr. Green!Голяма суета са малките фръцли!Едно красиво изработено плетиво все ще се продаде.

# 8
Разибра се, че бих купила, обожавам плетени дрехи. Не е задължително като са плетени, да са и вълнени. Като синът ми беше бебе, майка ми му беше оплела много хубав гащеризон и жилетка от пан, изобщо не бодеше.

# 9
  • Варна
Разбира се, че бих купила, въпреки, че не ми се налага. Майка ми плете прекрасни бутикови неща. Предпочитам ги пред поларените и пълни с изкуствени влакна тъкани. Памука е хубаво нещо, но зимата не топли. Всяка материя си има своето приложение,няма универсална такава.
Струва ми се много ограничено разсъждението, че щом са плетени дрешките са грозни, селски и задължително боцкащи.
Всеки има право да няма вкус, нали така!? Mr. Green

# 10
  • Stara Zagora
Не не бих нещо не съм им фенка,но има хора които ги харесват и с удоволствие ги обличат на децата си.

# 11
Децата ми израснаха с плетени неща, защото по магазините нямаше нищо.
В момента има прекрасни детски дрешки, но тъй като не съм още баба, не се заглеждам по цени. Но като видях 1 пуловерче педя на педя за 85 лв., може би ще плета и за внуците, живот и здраве.
Но не бих купила, защото мога да плета и това ме успокоява.

# 12
Терлици и плетени жакетчета...не. Вероятно има и хубави дрешки плетиво, но аз ги свързвам все с оная бодлива вълна, от която плетеше баба и дереше ужасно просто.

# 13
  • Sofia
Не бих купила, но нямам против подарени/плетени от мен дрешки.

# 14
И аз съм на мнение, че не са много практични за бебе. Баба ми плете страхотно и беше приготвила много красиви неща за децата като се родиха. Обличахме ги, но се перат доста по - трудно, а и много ми беше съвестно да вида неизличими петна от пюре по тези произведения на изкуството... Crazy Сега вече повече оцеляват.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт