Нерви

  • 5 154
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Здравейте мили мами,споделете с мен нервни ли бяхте когато бяхте бременни? Защото аз непрекъснато съм нервна и каквото и да ми кажат имам странното усещане,че го правят нарочно.Всяко нещо което чуя ме дразни и избухвам в сълзи и викове.А мъжа ми как ме дразни направо не мога да опиша и още не сме се бракували,след един месец като се бракуваме не знам какво ще става.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.Чакам да ми дадете съвет как да съм спокойна и да не ми пука кой какво мисли за мен. #Crazy

# 1
  • Мнения: 2 479
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Уффф и аз бях така.Най-сърдитата младоженка по думите на оператора ни на сватбата, провалих и почивката ни която се явяваше нещо като меден месец след сватбата.Постоянно бях сърдита за нещо, всеки ме дразнеше.А колко сълзи пролях за глупости  ooooh!
Сега като се сетя ми е смешно, ама тогава хич не ми беше  Crossing Arms  Laughing
Раздавай го по-скокойно (колкото можеш), че и след родилна депресия те чака  Mr. Green Общо взето мъжа ти да си закали нервите през следващите няколко месеца-година  Laughing
Леко бременеене ти пожелавам, важното е да няма проблеми с бебчо, а другото от хормоните ще премине.  Peace

# 3
  • Мнения: 641
Аз сега съм като истеричка,а пък като ме хване следродилната депресия определено ще ме вкарат в лудница.Какви са тези щури хормони какво е това чудо.И все още не мога да свикна с мисълта,че ще качвам килограми.

# 4
  • Мнения: 2 311
.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.

 NaughtyНе дей да мислиш глупости и да се обременяваш излишно!

# 5
  • Мнения: 14
Няма рецепта против тия пусти нерви!Ако откриеш-кажи ми я.Да знаеш само как ме дразнят напоследък всички вкъщи.Иде ми да  #2gunfire всичко живо . При мен май е нещо следродилно..

# 6
  • Мнения: 805
Мда...това е една от екстрите на бременността. Моя мъж се е видял и той в чудо с моите настроения, които се сменят на 5 мин. Търпение!

# 7
  • Мнения: 492
Тогава бях в пъти по-спокойна от сега.  Whistling

# 8
  • Мнения: 172
Аз пък изкарах много спокойна бременност.Въобще не е имало такива пременливи настроения и сълзи.След раждането обаче имаше сълзлив период.

# 9
  • Мнения: 11 003
И мен хормоните ме тресоха здраво, докато бях бременна. Редувах периоди на пълно спокойствие с такива на рев, сълзи и сополи. Simple Smile
За сметка на това не съм изпадала в следродилна депресия. След раждането се чувствах страхотно.

Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.

Това не го мислиш сериозно, нали? Shocked Успокой се и не се самонавивай за глупости.

# 10
  • Мнения: 2 803
Аз пък изкарах много спокойна бременност.Въобще не е имало такива пременливи настроения и сълзи.След раждането обаче имаше сълзлив период.

И аз бях така. Всичко ще премине. Спокойно. Не се задълбочавай толкова. Peace

# 11
  • Мнения: 1 103
При мен се появяваше по рядко при бременноста , но пък сега ми го връщат многократно децата  Joy.Така че не се впрягай пази си за по нататък нервите .
Успех и леко бременеене  preggo

# 12
  • Мнения: 349
И аз бях като теб. В редките случай когато имах търпение да говоря с мъжа ми му обяснявах, че трябва да е търпелив, че това е от бременноста от хормоните и т.н. Той и досега като викна и  afwitch ме пита: Ама ти не роди ли или си още бременна  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 751
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.
Peace и аз така
дори сестра ми един път казала на майка ми - "ако е така до края на бременността, не знам как ще я изтърпя"  Crazy Blush
сега като че ли съм малко по-спокойна, но пак има моменти, в които нервите ми са опънати здраво  Crossing Arms , а все пак си имам вече и един малък дразнител  Laughing
лека бременност до края ти желая!  Hug
.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.

 NaughtyНе дей да мислиш глупости и да се обременяваш излишно!
Naughty  Peace

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пуски хормони, какво да ги правиш #2gunfire


Той и досега като викна и  afwitch ме пита: Ама ти не роди ли или си още бременна  ooooh!
hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт