СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-4

  • 17 592
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 491



               

pepeliashka - С бебе Руслан 20.02.2007г. и Максим 23.05.2003г.
Belisima - С кака Яна 05.07.2006г. и бебе Константин 18.11.2008г.
mama toni - С бебе Кари 25.09.2006г.   pregnant [Т-27.10.2009]
Tani4ka_04 - С бебе Ива 22.06.2006г.
Melodiya - С бебе Пепо 19.04.2007г.
gertrudka - С бебе Киара 14.03.2007г.
DIVA ORHIDEQ - С бебе Диана 28.01.2006 и Кристиян 23.02.2001г.
OLIMPIA - С Джули 14.07.1993г. и Коко 15.02.2006г. и Джорджия 20.03.2008г.
Stephy - С бебе Етко 8.07.2007г.
АНАБЕЛ - Симеон и Девина
Impatient - С бебе Васил 10.12.2007г.
gab_i - С бебе Кристиян 16.01.2008г.
Mariana75 - С бебе Божидара 5.11.2007г.
Manuela77 - С бебе Елица 3.10.2007г.
беболинчо - С бебе Константин 20.07.2007г.
Люската -
Azalea -
Kаkalova - С бебе Мери 15.08.2006г.
Aelia -
Huliya - С кака Йоана 14.04.2006г. и бебе Тина 15.05.2008г.
eli_vivi - с Виви 21.07.2006г.
Zvezditza Uranova - С кака pregnant

Старата тема.

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 05:00 от Melodiya

# 1
  • Мнения: 491
Нищо по оформлението не съм променяла пък и не знам дали скоро ще имам време, но предвид факта, че нямаше друг желаещ да пусне нова тема се задействах Laughing.

Все пак нека всеки си погледне данните в началото на темичката и ако го няма или има нещо за промяна да казва, а аз ще редактирам Peace

Нека тази темичка ни е пълна само с добри новини и тук да си организираме няколко срещички!

И едно мое лично желание - да се нанесем в новият-стар дом преди да сме изписали тази тема Praynig.

# 2
  • Мнения: 3 886
Едно записче и от мен.Напоследък аз само чета отколкото да пиша.Бавно но славно забравяме компа Embarassed

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте пак!
Предлагам среща в клубче - в ЕЛМО на пазара Д.Петков  Hug
Само да оздравеем обаче...

# 4
  • Мнения: 907
Мелодия, от все сърце ти желая в най-скоро време да се преместите обратно!
Не помня дали съм споменавала, но ние също правим нов апартамент - в Разсадника. И вече сме на финалната права, надявам се до месец-месец и половина да се пренесем, но покрай това все има някакви задачки за вършене и не ми остава време за безцелни разходки или посещение на градинка. Вчера, например, ни монтираха кухнята, бяхме я поръчали преди доста време и вече пречеше в склада на фирмата за мебели. Ето това е: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297610. Много си я харесвам, дано скоро да си я ползвам.

# 5
  • Мнения: 644
Привет и от нас!
Отдавна не съм писала тук,но ви 4ета от време на време !
Нещо съвсем съм се ошашкала покрай моите хлапета...
Последно малкия кара Рубеола и това ве4е май ме довърши...
Така и не разбрах ,къде я "хвана"...
О4аквам с нетърпение утрешното класиране за градините ,евентуално Руслан да тръгва на ясла и да по4вам работа...
Оля,защо пак сте болни4ки?  Embarassed ...
Срещнах един ден Джули и пак каза,4е сте болни,сега отново  ooooh! ...
Бързо да оздравявате!!! Hug Blush Heart Eyes
Нацелувай хлапетата от нас!!!
Дива Орхидея,и ти си близо до нас - ние сме на гърба на у4илището с 4асовника!/май сега стана 4астна художествена гимназия/
А и децата ни май са на една и съща възраст?
Мелодия,айде ве4е да зимувате тук? Blush Praynig

Айде,стига ви толкова за сега...

# 6
  • Мнения: 3 886
козявка  да комший сме както и с красивата ОЛИМПИЯ . Embarassedние затова се познаваме та си харесахме коко за зет ама  май ще има да се бориме яко Joy hahaha

# 7
  • Мнения: 644
Ха-хаааа,аз съм върл фен на Коки4а!
А ина4е съм си заплюла Джорджи за моите мом4ета!  hahaha
Олимпия сега като види,какво се слу4ва с децата й,как си ги разпределяме,ще падне от смях!  Joy
Да се похваля!
Току що полу4их инфо,4е малкия е приет в 53 ОДЗ! Hug
Надявам се до седмица да е по4нал да ходи ,4е.... Sick

# 8
  • Мнения: 3 886
Ха-хаааа,аз съм върл фен на Коки4а!
А ина4е съм си заплюла Джорджи за моите мом4ета!  hahaha
Олимпия сега като види,какво се слу4ва с децата й,как си ги разпределяме,ще падне от смях!  Joy
Да се похваля!
Току що полу4их инфо,4е малкия е приет в 53 ОДЗ! Hug
Надявам се до седмица да е по4нал да ходи ,4е.... Sick

честито за  детската аз от 5 ясли никъде още.А за  момите аз голямата съм заплюла КАКАта  красива еи ми е слабост а и моя синковец си пада по каки

# 9
  • Мнения: 644
Каката и Максим много я кльопа,ама тя си е супер кака,какво сега...!  Blush
хем тренирана да гледа бебета !  Joy hahaha Joy

За яслата -аз кандидатствах в 5-6,като в едната беше с предимство и влезна веднага,ОБАЧЕ преместихме от там баткото и автомати4но отписаха Руслан! #Cussing out
Не знам ,до колко бяха в правото си,но ми направиха хубаво,защото са в Надежда,а сега Руслан ще е по-близко! Flutter
Както се казва-всяко зло -за добро!

# 10
  • Мнения: 342
Здравейте мацки.Мелодия мерсаж за новата ни тема. Аз не посмях да я пусна защото клавиатурата ми нещо блокира и ми беше трудно.
Пепеляшке добре се завърнала при нас.

# 11
  • Мнения: 789
Привет и от нас. Ние си бихме рекорда в ходенето на ясла - първите пъти все беше за по 2 дни, а сега 3  Wink Дано да е здрава, много съм се обнадеждила, че нещата, които й давам профилактично, ще я предпазят.

Като гледам какво разпределяне правите, сега кажете и кога ще са сватбите  Joy

# 12
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Разбихте ме  Joy  Joy  Joy
ДЯцата напролет заминават у гръцко, че тук не ни понася...
Каката с вечно голия си кръст и г.з си докара една чудесна хронична хрема и постоянно ни носи вирусчета и бацили  Sad
Козявка, склонна съм да ти дам едната дъщеря за твоя "кузнечик"  Laughing, да смесиме още малко руските гени  Laughing  Laughing  Laughing
Нищо не казвате за среща на закрито (че май ни е далече на всички градинката  Mr. Green)
Ама аз не бързам, че от снощи и аз съм болна  Crazy

# 13
  • Мнения: 644
Ти ме бъзикаш за русската жилка,ама днес майка ми ме закопа с едно изказване...
Дойде с нас на тренировката на Макси,който като никога се представи супер добре /явно заради нея/!:blush:
Тръгваме си ве4е и в колата тя ми вика :
-Ама той много добре се справя,да не би да е ген...  Joy hahaha Joy
А майка също е тренирала кънки бягане,но за много кратко...
Та ,имайки предвид,колко "разностранен и ка4ествен" е гена откъм руската 4аст...давай Джорджи насам,няма да сгрешиш!  Hug Blush Peace
За клуб и градинка съм ЗА,стига да съм свободна още!
Руслан е приет в яслата и от другата седмица трябва да го пускам и ще се връщам на работа...

# 14
  • Мнения: 1 029
Здравейте и от мен! Два дни нямах интернет и гледам, че вече си имаме нова тема и дори сте успяли да изпишетеи цяла страница...
Мелодия, благодарим ти за труда  Hug
[И едно мое лично желание - да се нанесем в новият-стар дом преди да сме изписали тази тема Praynig.[/color]
Пожелавам ти го от сърце!!!  Peace

Пепеляшке, добре дошла отново! Не мога да повярвам, че най-после се включи... Честито за приемането на Руслан в градината! Ти при това положение кога мислиш да се връщаш на работа? А това ново име, под което се подвизаваш някак си не мога да го възприема, така че ще си ти викам Пепеляшка  Wink
Като гледам май всички ще започнете работа в скоро време и сама ще си ходя по разходки с бебока, живот и здраве  Rolling Eyes

Олимпия, голяма дъщеря имаш... А колко е разликата между второто и третото, че споменаваш за темата за породените деца?






Общи условия

Активация на акаунт