Хората които не ядем месо какво да правим

  • 3 019
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Гледам тук повечето диети са с месо. Ядеш месо и зеленчуци по цял ден и отслабваш.
А ние които не ядем месо какво да ядем за да отслабнем. Въпросът ми е човек, който не яде месо, какво да яде за да отслабне. Във всички диети тук, месото е основна съставка и тези които не ядат месо какво да правят. За тях няма диета.
Дюкан не е помислил за тях.

# 1
  • Мнения: 311
Зелева супа  Sick или Плодове и чай с мед  Mr. Green
 Laughing
Сега сериозно, може да заместиш частично месото с млечни, извара, яйца, (ако ядеш от тях) и най-вече риба.  Има и протеини на прах. Обаче най-добре става с истинско месо. Не го разбирам това "Не ям месо." Против природата на човек е да не яде месо, но все пак си е въпрос на личен избор.  Peace

# 2
  • Мнения: 31
И все пак какво ще правим? Идват пости...

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
страхотната диета и 90-дневната са чудесен вариянт Peace

# 4
  • Мнения: 4 678
Хората отдавна са измислили хранителните добавки Peace

# 5
  • Мнения: 22 411
Минаваш на плодове и чай, или зелевата супа.
Аз също не ям особено месо и за мен това са двете диети фаворит. ) Но и по принцип не съм привърженик на диетите с месо, за Дюкан пък да не говорим.

# 6
  • Мнения: 4 678
Има храни които съдържат протеин...и не са месо Peace

# 7
  • Мнения: 673
И аз съм забелязала, че повечето вегетарианци са с наднормено тегло. Може би е време за преосмисляне на хранителния режим от гледна точка на здравословно хранене, а не на някакви принципи "не ям месо, ама ям по един самун хляб".

# 8
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
И аз съм забелязала, че повечето вегетарианци са с наднормено тегло.

 Joy

страхотно заключение, явно познаваш доста вегета  hahaha
дали се храниш здравословно или не, не зависи от консумацията месо Peace
има и месоядни дето си хапват по самун хляб на ден, дебело намазан с маргарин Wink

аз съм веге от 14 години Peace
никога не съм била с наднормено тегло Peace

П.П. Борисе, ако си веге и искаш да отслабнеш си преосмисли начина на хранене и се залови със спорт...

# 9
  • Мнения: 4 111
Хората отдавна са измислили хранителните добавки Peace

Месо може да се яде като не спортува човек, но може ли да пие сурватъчни протеини на прах като не спортува, на опаковките пише как да се приемат, събразено с тренировка. Вкъщи имаме 2 кутии, стоят си и се чудех може ли да пия като не спортувам. Дневната доза за спортуващи е 4 супени лъжици дневно, пробвах веднъж 2 лъжици, но не смея повече без да знам правилно ли е, не е ли... Благодаря предварително.

# 10
  • Мнения: 4 678
Хората отдавна са измислили хранителните добавки Peace

Месо може да се яде като не спортува човек, но може ли да пие сурватъчни протеини на прах като не спортува, на опаковките пише как да се приемат, събразено с тренировка. Вкъщи имаме 2 кутии, стоят си и се чудех може ли да пия като не спортувам. Дневната доза за спортуващи е 4 супени лъжици дневно, пробвах веднъж 2 лъжици, но не смея повече без да знам правилно ли е, не е ли... Благодаря предварително.
Може Hug

# 11
  • Мнения: 4 111
 Hug Благодаря

# 12
  • Мнения: 43
И аз съм вегетарианка вече 12 години. Пухкавелка съм, но такава бях и преди да стана такава.

Тази протеинова диета я правих преди 13 години (няма нищо ново под слънцето), но дори и да ядях месо нямаше да я повторя. Тя е нещо ужасно, особено като падне кръвната захар и започнат да ти треперят ръцете. Като имам нужда да сваля няколко килограма правя плодова диета понеже единствено от нея не ми прилошава. Има вариант да се направи за 5 дни (+5 захранване) или да кажем по 2 дена в седмицата - така няма нужда от захранване.

Вълшебната формула е "по-малко храна и повече гимнастика" Simple Smile  

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Просто се храни правилно. Wink
Аз не ям месо от 17 години.Има много източници на протеини , освен месото. Peace

Има храни които съдържат протеин...и не са месо Peace

упс..точно казано. Peace

# 14
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Режимът на д-р Ори Хофмеклер - там месото не е задължително Wink.

Общи условия

Активация на акаунт