Концерти 2009 !!!

  • 70 970
  • 1 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 114
Ние пък с още приятели искаме концерт на HIM в БГ, но май няма да ни огрее. Но затова има интернет и Мохамед като не отивал при планината, планината отивала при Мохамед!
И ние с още приятели искаме концерт на HIM, но те за съжаление за идвали преди години...Надеждата умира последна, разбира се, надявам се да дойдат отново!

Страшно се радвам за Hammerfall, от 2 години искам да дойдат. Някой да има представа дали се продават и колко струват билетите?

# 46
  • Мнения: 1 432
Първа пушка на Сепултура на 06.02.09!!!  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 5 370
Пол Ван Дайк през април в Зимния дворец!!!! Лееелеееее, как ми се ходи!!! Падам си по елетронна музика, а той е Дъ БЕСТ просто!!! Heart Eyes Heart Eyes

For An Angel

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 19:43 от Пъзел

# 48
  • Мнения: 2 336
Privet, znaeli nqkoi ot vas dali ima svobodni bileti za koncerta na Depeshe Mode v Praga.
sajalqvam za latineca Embarassed

# 49
  • Мнения: 5 370
Privet, znaeli nqkoi ot vas dali ima svobodni bileti za koncerta na Depeshe Mode v Praga.
sajalqvam za latineca Embarassed
Много сложен въпрос. newsm78 Що не влезеш в сайта на Тикет Про за Чехия? newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 604

с мъжът ми сме врора и трета пушка Mr. Green
още не сме се снабдили с билети, а чувам, че свършвали много бързо, дано да останат и за нас Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 2 686
Може ли малко повече инфо за Сепултура? Къде ще е и от къде билети?

Иначе за Содом сме почти сигурни, надявам се и за Криейтър. Много добре почва годината  Grinning

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Може ли малко повече инфо за Сепултура? Къде ще е и от къде билети?

Иначе за Содом сме почти сигурни, надявам се и за Криейтър. Много добре почва годината  Grinning

Sepultura идват отново у нас, промо билетите свършиха

Тангра Мега Рок съобщават, че първите 100 билета, за концерта на Sepultura на 6-ти февруари, на промо цена са вече разпродадени само в рамките на миналия уикенд. За гостуването на бразилците в клуб "Blue Box", София, остават още около 600 пропуска, като цената им е 35 лева в мрежите на Eventim.bg и Ticketstream.bg. В деня на концерта те ще скочат на 40 лева, но имайки предвид скоростта, с която се продават, едва ли до тогава ще има останали билети.



Не знам кой е решил Сепултура да са в клуб, но според мен е грешка.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 686
О, в клуб! #Crazy Голяма глупост!

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Мдам, народа ще остане без уши  Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 604
Цитат
Не знам кой е решил Сепултура да са в клуб, но според мен е грешка.
 
 
и аз се чудя това още от самото начало!?Зала Универсиада, Фестивална, Зимен Дворец и къде ли още не...
как може в клуб Blue box???Бях там на Madboll преди месец, изобщо не е подходящо за Сепултура ooooh!

# 56
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 833
Аз със сигурност съм на Grave Digger/Sodom (февруари), както и на Hammerfall през април -- билетите за тях са коледен подарък от много скъп за мен човек Simple Smile

# 57
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Цитат
Не знам кой е решил Сепултура да са в клуб, но според мен е грешка.
 
 
и аз се чудя това още от самото начало!?Зала Универсиада, Фестивална, Зимен Дворец и къде ли още не...
как може в клуб Blue box???Бях там на Madboll преди месец, изобщо не е подходящо за Сепултура ooooh!

А самият клуб какво представлява?
Голям ли е?

# 58
  • София
  • Мнения: 604
Цитат
А самият клуб какво представлява?
Голям ли е?
бивше кино ако не се лъжа, на 2 етажа-точно до жп гарата, горе-долу колкото black-box.

# 59
  • Мнения: 2
Някаква информация за Фърги ?
Нали трябваше да финализират или си остана само слух ?   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт