Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-25 от 25 отговора

Варна

И аз имах подобни съмнения за Новаков. Mad
mma  Hug
Лятото ходих при Христова /Санита/. Изслуша ме и ми обърна необходимото внимание, доволна съм.  Peace
Цитирай

Варна

Здравейте. Ще изровя темата. Някой чувал ли е нещо за д-р Пеев или д-р Киряков? Неврохирурзи. Препоръча ми ги техен колега ортопед.
За Новаков - когато започнах да ходя при него преди години си беше все така отвеян, но много по съсредоточен и ангажиран с пациента си. Сега много се е променил и отпуснал и това си личи по наплива от хора. Вече няма дълги, дълги опашки пред кабинета, няма нужда да се обаждаш 3 седмици напред за запазване на час. Разочарована съм от него много.
« Последна редакция: пн, 04 апр 2011, 10:37 от Булка Марулка »
Цитирай

здравейте  къде мога да си направя скенер с контраст във варна и това с предварително записване на дата и час ли е !!!

благодаря предварително.
Цитирай

побут. Какво е скенер с контраст ? Аз имам болки в кръста и не мога да намеря лекар да ми постави диагноза. Ужас. Лутам се на какъв специалист на отида.
Цитирай

In your dreams

За скенер с контраст в Света Марина, ако е платен се идва направо в болницата, може и с направление от невролог, тогава се заплаща само контрастът - с предварително записване на този телефон - 978-397 Smile
Цитирай

Варна

И аз да попитам - знаете ли добър невролог във Варна? Тук пишете хубави неща за д-р Новаков, после не. Незнам къде да отида. И само Доли пише за д-р Христова.
От около 5-6дни ми е изтръпнала част от лявата ръка - кутрето, беззименния пръст и част от дланта, а днес започна да изтръпва същата част и на дясната ръка. Явно трябва да отида на невролог, но при кого?
Може пък като начало да отида при д-р Христова, да видим какво ще каже.
Цитирай

Варна

Neya, аз съм ходила веднъж при д-р Христова и съм с много добри впечатления. За Новаков мога да кажа, че въпреки промяната в него пак той ми задейства нещата най-адекватно. Явно е на моменти. Добри отзиви чувам и за невролога в Курортна (Цветков или Цветанов, не запомних фамилията  Embarassed )
Избягвай д-р Калина Банкова - невролог и д-р Киряков - неврохирург. Първата не помни и преди 5 минути какво е яла сигурно, камо ли какъв ти е проблема и ще ти се наложи на всяко посещение да преиграваш предното в подробности, а и аз лично имам съмнения в компетентността и. Втория на конвеир убеждава, че ще останеш инвалид, дава ти сметката колко пари са ти необходими и да ходиш скоро да те оперира  Rolling Eyes Освен мен още 2 с идентични прегледи и становища от него.
Цитирай

Варна

Булка Марулка, благодаря  bouquet Вече записах час за четвъртък за д-р Христова, ще видим тя какво ще каже и ще реша как да продължавам.
Цитирай

Lovech

Моля ви продължете темата, какви са все пак отзивите за Др. Христова? Имам сериозвен проблем и ходих по сума ти споециалисти и само грешни диагнози, изгубих страшно много време и средства, наистина ми трябва добър специалист, само да не в Градкса Болница или в онази клиника с-у Пикадили Център, забравих и името..
Цитирай

При изгрева на Слънцето!!!

За мен не на ниво д-р Христова.Да отидеш с силни болки да си платиш и чакаш пред кабинета,а след това да каже "Нормално"...Некадърници са повечето или !
Обяснява се ,поставя се диагноза ,прави се ЯМР или дар.снимка и тогава се започва лечение.Иначе само догадки и пробвай с тези лекарства ако не става пробвай с дар. и така седях с болки цял месец........Търговци за пари.
« Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 15:05 от bellaa »
Цитирай

За добри невролози мнение не мога  да дам , Но сърдечно Ви съветвам да не стъпвате при д-р НОВАКОВ практикуващ в МЦ. Сънита. Преди 2 месеца водих майка си при него за наше съжаление.
На нея много и прилоша в кабинета му по време на прегледа, неговата реакция като "медик"  беше: - веднага  да се отдръпне от нея и да седне на столът си , понеже явно докоментацията за момента беше по важна , оставяйки ме да успокоявам и придържам старата  жена, която беше изпаднала в паника. За диагноза и лечение да не говорим... Изписа и лекарства, от които започна да и прилошава повече....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-25 от 25 отговора