Споделете 82

  • 27 445
  • 975
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Нова тема, добре дошли.

Стара тема, много й здраве.

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Добре заварила. Simple Smile

Уау, за пръв път съм първа. Wink

# 2
  • Мнения: 3 423
Първа си ми, да. Grinning WOW!!!

# 3
  • Мнения: 17 546
Запис Mr. Green
Само за да не ви търся да си чета Crazy

# 4
  • Мнения: 918
Ей, събрахте се Sunglasses


# 5
  • Мнения: 1 992
Като заговорихте за музика, да обърна внимание на Лиска, че в офиса всички са заразени с музиката на единия от синовете на Манхайм.

# 6
  • Мнения: 2 768
да си продължа мисълта от предната тема Аз също полудявам, като пуснат това. Обикновено колата се тресе така, че нищо не се вижда в огледалата  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 423
Като заговорихте за музика, да обърна внимание на Лиска, че в офиса всички са заразени с музиката на единия от синовете на Манхайм.

Ксавиер Найдуу ли? Обичам го.
Споделих.

# 8
  • Мнения: 3 209
За да не е само записване, ще споделя, че имам зверско главоболие, но не лягам. Поради тази причина умишлено пропускам ю-тюбските линкове, че знам ли какво ще гръмне оттам и къде ще ме удари...Иначе, за споделяне имам доста, но нещо не ми е муза, пък и да не ме обвините в мрънкане  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 604
Е друго си е на първа страница!
Споделям запивки за убиване на скуката·

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Имам нужда от палцестискане за нещо хубаво.

И от положителни мисли за нещо, което някога беше хубаво, но не помня кога и как...  А пак си го искам такова. И давам всичко от себе си. Но няма ефект.

Не ми се ляга.

# 11
  • Мнения: 17 546
Стис! Hug
Днес ми е хубав ден и ми е позитивно. Пращам ти от това и на теб Deb. Дано всичко е такова, каквото искаш и трябва да бъде  bouquet

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
И на мен не ми се ляга, но пък и нямам нищо за правене, за което да стоя. Та ще си лягам...

# 13
  • Мнения: 122
... навън ръми съвсем тихо...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро мили другарчета!

Няма да ви споделям какво ме вдигна от леглото в шест без нещо, но е последното от което имах нужда при запланувана семейна събота. Взех мерки, остава да подействат.
И тук ръми.

Балу, добре завърнала се!
Деб, стискам всички възможни палци Hug!

Общи условия

Активация на акаунт