Доволни ли сте от обувките на Chicco ?

  • 2 834
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Това е въпросът ми.
Интересуват ме тези, подходящи за деца на година и малко, проходили.

Моделът, който ние взехме е тип ботушче.
Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз съм доволна Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Да. И ортопедът на детето ги одобри (Д-р Димитров).

# 3
  • Франция
  • Мнения: 152
Много съм доволна. И двете ми деца проходиха с тези обувки и продължавам да им купувам като ми хареса нещо.

# 4
  • Мнения: 549
аз също съм доволна,лятото мъжа ми донесе за малката сандалки от Италия ,бяха и много удобни,но бяха от набук и много бързо се захабиха

# 5
  • Мнения: 81
Да много съм доволна малкия е дюстабан и благодарение на тях не криви крака. Вече втори чифт носим няма скъсване и избелява не .Само цената е малко солена но в името на здравето това няма значение.

# 6
  • Мнения: 4 315
Е явно ние сме имали лош късмет Confused -разпраха се и то основно от лазене.Не посмях да опитам пак и се насочих към колевите с тях приходи,ама и те много твърди ми се видяха Rolling Eyes за сега плуто и примижи са нашия избор.

# 7
  • Мнения: 511
През лятото купих на моето дете обувки на Chicco, два месеца след като проходи стабилно,но после съжалявах. Моделчето което аз избрах, сладурско на вид се оказа доста тежко и на малката й беше трудно да ходи. Може би са за по-големи деца. Peace

# 8
  • Мнения: 525
Gvendulin, аз точно по причина, че детето се спъва с предните си 2 чифта обувки, избрах Чико.
Моделът, който взех е този http://scarpine.chicco.com/, но не ниските, а високи над глезена.
Адски съм доволна. Не се спъва. Simple Smile

Преди това обаче избрах пак подобен модел - много маняшки- черни , които се оказаха различни. Еднаата по -- голяма от другата, а и крива в конструкцията си. Върнах ги, Понеже много ми харесаха пробвах друг чифт - те нямаха видим дефект, но дясната обувка се усукваше цялата , когато детето стъпи.
Дали се дължи на това, че са само с цип и връзки отпред,които не служат за нищо, или имат скрита деформация, незнам.
Факт е, че с другия модел, нямах такъв проблем.
Донякъде де, защото тя явно си стъпва леко навътре с едното краче, ноооо тези черните се изкривяваха брутално.
Жалко, че не мога да намеря снимка да ви покажа.

Може би в началото трябваше да конкретизирам модел.

Общи условия

Активация на акаунт