Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Най-накрая реших да пусна тема, защото все влизам в чужди подобни да си предлагам нещата. Искам да помогна на нуждаещо се семейство или някоя самотна майка/татко. Мислех да ги занеса в Центъра за обществена подкрепа "Св. София", но не разполагам с транспорт, а нещата са обемисти и съм далече. Ако някой има нужда и има транспорт, да ми пише. Може и да ми пише някой, който се наема да закара нещата до центъра  Hug

Количката е комбинирана(с два отделни коша) триколка "Хаук" Лагуна, светло синя с Мечо Пух. Малко е ползвана, но не е като да е нова. Коритото е анатомично със стойка на Чиполино, розово. И то е ползвано няколко месеца. Кошницата е на Макси Коси, 5 бебета е отгледала, тапицерията се е поокъсала на места, но може още поне едно бебе да повози. По-голяма и широка е от масово продаваните сега.

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Забравила съм да напиша, че живея, съответно и количката е в Сф, Младост 1, до Окръжна б-ца.

# 2
  • Мнения: 3 634
Аз също съм в Младост, ако се уговориш с някоя мама може да разчиташ да закараме нещата с моята кола. Тъкмо ще се запознаем.  Wink

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Аз също съм в Младост, ако се уговориш с някоя мама може да разчиташ да закараме нещата с моята кола. Тъкмо ще се запознаем.  Wink

А дали ще ти е възможно да закараме нещата в Центъра за обществена подкрепа "Св. София"? Виж сайта в подписа ми-има адреса. Там със сигурност ще влезе в употреба на някой нуждаещ се.

# 4
  • Мнения: 3 634
Може да отидем следващия уикенд (1-2.11), ако не съм на работа. Тъкмо ще минем да видим и люлинксите тризнашки мами.  Hug
Оставям ти на ЛС телефони.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Нещата заминаха при едномесечната Никол. Моля да заключите темата.

Общи условия

Активация на акаунт