Изцепки на мъжете, относно децата...ІІ

  • 108 059
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Божееее, това изби рибата ooooh!
Представям си как са ти се подкосили краката Close

# 61
  • Мнения: 961
Те майтап ли са си правили с вас?!  Shocked

# 62
  • София
  • Мнения: 79
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Е тук вече легнах от смях! Обаче си представям на вас как хич не ви е било смешно!

# 63
  • Мнения: 734
Темата е върха!

Значи аз - бременна в 4-тия месец. Сутринта ставам, и се влача по пижама напред-назад да си направя закуска, а мъжът ми като ужилен скача, вдига ми горната част на пижамата и с ужас пита "Къде ти е корема?!?"  Shocked . Пък той просто изглеждаше малко по-малък от вечерта...И му казвам "Ми тука си е". А той се кокори насреща, опипва го и вика "А бебето дали е още вътре???".  Shocked При което аз избухнах в неудържим смях и му казах, че нямам спомени да се е разхождало през нощта...

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 12:52 от no_name

# 64
  • Мнения: 265
 Joy hahaha Joy hahaha ох,много смешно Joy

# 65
  • Мнения: 1 410
темата е супер весела !

# 66
  • София
  • Мнения: 1 735
Прибирам омалели дрешки,защото ми е жал да ги изхвърля,а и няма но кой да ги дам.Мъжът ми се изказва newsm78:-Е,второто ни дете ще е second hand!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Една неделя съм го оставила да си играе с тях. Влизам по едно време в стаята, лежат тримата на килима, той им сипал на земята една кутия играчки от яйца!!!!  Shocked те ровят в тях, той заспал. Побелях. Ейй така не съм крещяла отдавна  smile3514 Обяснявам, че може да се задавят с дребните части, а той ми вика "Аааа аз съм измил шоколада, не са вкусни, няма да ги лапат"   doh  Децата са на 7 мес, между другото... Направо да се чудиш да го утрепеш ли, да се смееш ли ....

# 68
  • София
  • Мнения: 39 756
То моето не е точно изцепка Simple Smile
Ставам на обяд, не бях спала повече от 24 часа. Тишина в апартамента. Мисля си "мъж ми сигурно е излязъл". Звъня му.
- Къде си?
- В стаята! (напуши ме смях, щот аз съм в хола) Simple Smile
- Какво правиш в стаята?
- Айде, моля те, че преобувам!
Добре, че сме в група и разговорите ни са безплатни Simple Smile

# 69
  • Мнения: 498
записвам се , НЕВЕРОЯТНА ТЕМА

# 70
  • Мнения: 64
Много весела темичка  Joy
Да се включа и аз, бебка беше някъде на 2-3 месеца, време е за хранене и тя реве,търся ги аз тук там накрая влизам в кухнята  и ги виждам зад пердето (а пердето е дантелено и късо), а баща й :
- Тихо тати, тихо, че мама ще ни намери
 Shocked играели на криеница

# 71
  • София
  • Мнения: 23 079
Срамно е и голям компромат за мъжа ми, но направо си го изпроси!
Миналия уикенд мъжа ми си поканил приятел на гости. Нали тъкмо беше минал Хелоуин, те двамката решават съвсем спонтанно да маскират малката като Хитлер. Тази безумна идея им се ражда в алкохолните глави докато аз шетах напред-назад из апартамента. По едно време гледам аз, че мъжът ми се суети по стаите и търси нещо... Без бой си призна, че търси черен маркер за да нарисува хитлеристки мустачки на бебето, щото вече й били направили зализаната прическа на една страна  Shocked
Лелеее, като ги погнах, като се развилнях - само на Хитлер щяха да ми заприличат  #Cussing out

# 72
  • Мнения: 734
Срамно е и голям компромат за мъжа ми, но направо си го изпроси!
Миналия уикенд мъжа ми си поканил приятел на гости. Нали тъкмо беше минал Хелоуин, те двамката решават съвсем спонтанно да маскират малката като Хитлер. Тази безумна идея им се ражда в алкохолните глави докато аз шетах напред-назад из апартамента. По едно време гледам аз, че мъжът ми се суети по стаите и търси нещо... Без бой си призна, че търси черен маркер за да нарисува хитлеристки мустачки на бебето, щото вече й били направили зализаната прическа на една страна  Shocked
Лелеее, като ги погнах, като се развилнях - само на Хитлер щяха да ми заприличат  #Cussing out

 Joy Joy Joy
Ама му кажи следващият път да купи има едни безвредни боички за рисуване върху детски личица на Faber Castel, че да могат после да се измият и да не му навредят. Че, ако не го беше хванала на време...чакай перманентния маркер да се отмие... rotfImbo Ама че забавни истории....  Joy Joy Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 23 079
Аз това го питах - какво щяхме да правим, ако бяхте осъществили пъкления си план, съответно кожата на детето можеше да се възпали, а мустаците да си останат. Какъв ужас после да търся помощ от лекарката ни, че и да й обяснявам защо едно бебе (момиченце) на 5 мес е с мустаци  #Cussing out И за негово назидание съм разказала и на майка му, че да го хване поне малко срам и да мисли повече с главата си  Naughty

# 74
  • Мнения: 4 496
Докато бях бременна свекърва ми постоянно разказваше на мъжа ми, че е бил много бяло и красиво бебе като новороден.
След секциото сестрата занесла сина ни да го види новоизлюпеният татко, и той казал:
- Това бебе е много червено. Аз чакам бяло.  Naughty

Сестрата му отговорила:
-Ами рекламации не приемаме. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт