на ясла,на градина,или вкъщи е ЛЮЛИНСКАТА дружина

  • 20 026
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 973
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345680.msg9148243#msg9148243
има още нужда от дооформяне,ама после Peace

# 271
  • Мнения: 2 985
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!! САМО С ХУБАВО ДА СЕ СПОМЕНАВА ИМЕТО ВИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И от мен много, много поздрави на всички именници - малки и големи и разбира се, специални такива за Бифана и малкия Райън, съпругът и детето на Галя!  bouquet
Деси, новата тема е супер, чудесно си я оформила!  bouquet
Аз пиша тук, защото доколкото разбрах идеята е да изпишем тази до 15 стр. преди да я заключат.
За жалост утре май ще пропуснем кукления театър, тъй като сополите на Ния продължават, даже са слезли към гърлото, вчера я водях на лекар, леко е зачервено, но се надявам бързо да отмине.
Ще се радвам, ако мама Галя и другите мами, които са ходили, споделят впечатленията си за театъра.
Бифана, с радост ще се възползвам от предложението ти, защото за срам / или за радост на мъж ми/ нямаме е-пей, а не ми се мъкне по банки. Само да оздравеем и ще се радвам хем да се видим, хем да се включим към карнавала.
За клубчетата, ходили сме в "Мечо Пух", "Калпазаните" и "Пипи" / в І м.р, блок 033/. От трите за РД най-подходящ ми се струва "Пипи", защото освен за децата има и възможност да се почерпят и родителите, имат си цял салон. В Калпазаните е хубав детския кът, има доста неща, но само една маса за гости, което ми се струва неудобно, ако поканените деца дойдат с по двама родители, няма да има къде да поседнат.  newsm78 Но не сме правили РД на малката в клуб досега, така че нямам преки впечатления за самия празник как го организират.

# 272
  • Мнения: 9 973
ще я изпишем,колко му е Mr. Green
ето вече сме на 15 стр.,така че бегайте у новата тема

# 273
  • София
  • Мнения: 154
Не виждам новата тема, затова тук ще Ви почерпя по случай Рождения ми ден вчера 09.11  smile3510

# 274
# 275
  • София
  • Мнения: 2 530
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345680.0 ето я, новата тема.
Да си здрава, обичана и с много късмет   bouquet .
С леко закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт