Училища с изобразително изкуство в София?

  • 8 100
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 482
Моля за помощ! Ако някой може да ми каже къде в София има паралелки с рисуване, става въпрос за детето на сестра ми, което идната година ще бъде в първи клас.

# 1
1СОУ май имаше и за първи клас.Не съм сигурна обаче,проверете.

Успех!   bouquet

# 2
  • Мнения: 482
Да, така е, благодаря! Прегледах сайта им.

# 3
  • Мнения: 901
105-то СОу "Атанас Далчев" в Дианабад.
39-то СОУ "Петър Динеков" в Младост 2.
144-то СОУ "Народни Будители" в Младост 3.
За всички съм чувала добри думи. Особено за 105-то.

# 4
  • Мнения: 25
105-то СОу "Атанас Далчев" в Дианабад.
39-то СОУ "Петър Динеков" в Младост 2.
144-то СОУ "Народни Будители" в Младост 3.
За всички съм чувала добри думи. Особено за 105-то.
Така е.105-то е много добро училище със специална паралелка по изобразително newsm10

# 5
  • Мнения: 511
88 СОУ"Димитър Попниколов",ИМА РИСУВАТЕЛНА ПАРАЛЕЛКА ОТ 1КЛ

# 6
  • Мнения: 7 263
И двете Младостки училища са доста добри, особено за деца с афинитет към рисуването. Тъй като имах тази година първокласник и обиколих почти всички училища в района, определено съм очарована и от 39-то и от 144-то.

# 7
  • Мнения: 482
Много ви благодаря!  Hug

# 8
  • Мнения: 23
В 51 СОУ също има паралелки с изобразително изкуство.То дори се води някакво художествено училище.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 210
В 120 ОУ в Лозенец също има паралелки с рисуване от първи клас  Peace

# 10
  • Мнения: 482
Ще потърся информация за всички, които сте посочили, благодаря ви отново!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 419
а след седми клас? Дали има такива паралелки, освен в художествената гимназия?!  newsm78

# 12
  • Мнения: 7 263
а след седми клас? Дали има такива паралелки, освен в художествената гимназия?!  newsm78

Има училище по приложни занаяти /изкуства/ не зная как точно се нарича. Освен това има 2-3 частни училища, в които е силно застъпено рисуването.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а след седми клас? Дали има такива паралелки, освен в художествената гимназия?!  newsm78

мисля, че в школото на щерката (144СОУ), има рисувателни паралелки до 12 клас.

# 14
  • Мнения: 23
а след седми клас? Дали има такива паралелки, освен в художествената гимназия?!  newsm78
Oтново 51 СОУ.Едно момиче,което сега кандидатства,влезе в паралелка с изобразително изкуство в 51 СОУ,дори за да я приемат държа изпит по изобразително изкуство-имаше 5,50. PeaceТя нататък иска да се занимава с това и й трябваше точно художествено училище.

Общи условия

Активация на акаунт