ШАЛТЕТА

  • 25 708
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Търся шалте/покривало/ за спалня. Тук намирам в разни сайтове но на цени по 200лв., което за едно покривало е безумно много. Давайте идеи.

# 1
  • Мнения: 1 558
Провери цените там където можеш да си направиш по поръчка.
Моето е шито, но не помня колко платих преди 2-3 години.

# 2
  • Мнения: 1 312
Пробвай при шивач,аз имам 2 които съм шила,поне си избрах цветовете и модела

 Hug

# 3
  • Мнения: 5 178
огледай се за магазини в които се продават на Дитекс- София и Валентина - Димитровград. Последните имат шалтета памучни,  200 на 160 за 30-40 лв.
Имам тяхно и съм доволна, а може и да се ползва за олекотена завивка. Две години и не е мръднало, доволна съм

# 4
  • Мнения: 147
и аз нещо накова търся, вчера гледах в магазин на панагюрище, имаше хубави, незнам какви размери ти трябват, но 240/220 или нещо подобно беше 95лв, много добра материя..имаше едни сатенирани, те май бяха малко по-скъпи..на шивач също е вариант, но незнам колко излиза Sad

# 5
  • Мнения: 5 178
http://www.doma.bg/product/970 ей за такова шалте говоря

# 6
  • Мнения: 3 830
Подходящ десен и на шивач. Може да ти го направи с каквито размери искаш,  с по-интересна кройка , разни детайли, плисета, къдрички и т.н. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 603
В магазините на Панагюрище, както и в големите мебелни магазини - Комо, Айко, вероятно и Зона-та /но там не съм ходила още/. М/у др. много магазини за платове, пердета и дамаски и др. подобни имаше на ул. Екзарх Йосиф, може и там да разгледаш.
Това, ако иде реч за София де.

# 8
  • Мнения: 121
На Стройко-то предлагат. Аз харесах един вариант на петия етаж срещу ескалатора - много красиво, сатенено, допълнително могат да ти го направят като цвета на пердетата и възглавничките, ако имаш такива.
Проблемът беше, че за стандартна спалня излиза около 200 лв., което ми се видя скъпичко.... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 330
И аз търся, ще следя темата. Но без плисета и къдрички, и да не е шарено, и да не е силно сатенирано. Но ми казаха, че излиза към 200 лв. Става въпрос за шалте от шалте от платове за дамаски, не за олекотени шарени юрганчета.

# 10
  • Мнения: 4 965
Аз пък скоро си взех много приятно шалте (плетено на машина - в леко етно стил) от Джъмбо за около 50-60 лв. (не помня точно). Доволна съм.
Иначе, преди време си ших едно в магазин за шалтета до Женския пазар - от сатениран плат - плат+ изработка+къдрички и т.н. ми излезе към 120 лв. (при това, спалнята ни е с по-нестандартни/по-големи размери). Скоро минах покрай магазина - пишеше, че са го преместили и не се зачетох къде точно е преместен.

# 11
  • Мнения: 463
Купих си преди два месеца от Метро двулицево шалте за спалня  на Люмана и КО с две калъфки за 47 лв. Там също имат интересни предложения.

# 12
  • Мнения: 352
Купих си преди два месеца от Метро двулицево шалте за спалня  на Люмана и КО с две калъфки за 47 лв. Там също имат интересни предложения.
Благодаря на всички. От Гоце Делчев съм. Сега ме подсетихте за Люмана, които са от тук и имат цех.

# 13
  • Мнения: 90
Дом Хармония на бул.Хр.Ботев малко преди ул.Пиротска посока гарата. Намира се на десният тротоар посока централна гара.

# 14
  • Мнения: 1 180
Лятото си поръчах в "Ливиа-М" - излезе ми 50 лв., 2,20/2,40 м.
http://www.livia-m.com/

Общи условия

Активация на акаунт