Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 795 отговора
Здравейте момичета,
Изчетох толкова много за тестовете за бременност. Повечето от вас твърдят, че няма смисъл да се прави тест преди закъснение на менструацията, но и много пишат че са разбрали за бременността си още преди това и то точно със тест за бременност.
Този месец е втория в който правим бебе. Трябва да ми дойде на 26 ти. Още миналата седмица усещах разни признаци, но като спрях да се втелявам вече никакви такива не усещам :Lil: От два дена съм много раздразнителна  и май е от нетърпение, така че след като вчера прочетох как една от вас е установила че е бременна 5 дни преди датата, взех че си купих тест днес и беше отрицателен Sad.
Разбирам че е още много рано, но нямам търпение  Sad. Кажете ми, колко от вас са установили че са бременни преди датата на менструацията и нормално ли е да съм бременна, а теста сега да е отрицателен?
Цитирай

Бургас

Последният въпрос не го разбрах newsm78
Но ще отговоря така - възможно е да си забременяла и на този етап е съвсем нормално тестът да е отрицателен, даже бих се учудила ако беше положителен Mr. Green
По груби сметки, след като очакваш М след 1 седмица, ако е имало оплождане тия дни трябва да е имплантацията и след това ЧХГ започва да се покачва, т.е. абсолютно безсмислено е тестването на този етап.
Кръвен тест за бременност се прави най-рано 11 дни след овулация; уринен - 14 дни.
Милион пъти сме се обяснявали тук защо не се избързва с тестовете Tired
Успех и дано след седмица резултатът е такъв, какъвто желаеш Peace
Цитирай
Мерси за изчерпателния отговор!
Тази припряност както се сещаш е от желание да забременея  Smile. Много се надявам след седмица да видя положителен резултат!
Цитирай

При мен се установи бременност 6 дни преди датата на цикъла. И аз като теб бях много нетърпелива и тествах. Видя се съвсе ясна втора чертичка.
Цитирай

Плевен

Мисля,че е изключително рядко отчитането преди датата на М....изчакай малко още няколко дни са само...мисли си за други неща макар,че е трудно...Успех!!! newsm10
Цитирай
Ако усешаш разни признаци, няма нужда да чакаш датата на цикъла. Аз поне не дочаках датата и моят беше положителен.
Беше ми лошо. спеше ми се непрекъснато и можех да заспя права. Гадеше ми се от кафето, без което преди не можех...Проявяваха ми се много непривични за мен неща поради което се усъмних че съм бременна
Цитирай

София

Ако мислим логично, нормално е при някои жени тестовете да отчитат бременност и по-рано, защото ако овулацията ти е на 10-и ден примерно, то тогава тестът може и да отчете между 22-24 ден, ако зиготата е вече имплантирана и съответно организмът увеличава производството на ЧХГ от по-рано. Но ако овулацията е на 17-18 ден то няма как ранен тест да засече бременност, тъй като е невъзможно да настъпи преди 28-30 ден. Такава е моята логика.
Успех!   bouquet
Цитирай

Варна

След 3-4 дена мисля че можеш да си направиш пак тест, който евентуално би засякъл ЧХГ. И на мен не ми се вярваше че е възможен положителен тест преди закъснението, но факт е че два дена преди датата на очакваната менструация видях двете чертички, макар че втората беше малко по-бледа от първата. Успех и дано резултатът да е такъв какъвто искаш!
Цитирай

Бургас

Ако мислим логично, нормално е при някои жени тестовете да отчитат бременност и по-рано, защото ако овулацията ти е на 10-и ден примерно, то тогава тестът може и да отчете между 22-24 ден, ако зиготата е вече имплантирана и съответно организмът увеличава производството на ЧХГ от по-рано. Но ако овулацията е на 17-18 ден то няма как ранен тест да засече бременност, тъй като е невъзможно да настъпи преди 28-30 ден. Такава е моята логика.
Успех!   bouquet
Ако овулацията ти е на 10-ти ден, то ти си чакаш цикъла на 24-ти ден, т.е. не е толкова рано за тест. Ранна или късна овулация /когато я засичаш/няма отношение към тестовете, защото тя винаги е 14-16 дни преди следващата М, а тук говорим за тест 7 дни преди закъснение; т.е. момичето знае кога му е била овулацията и знае кога да си чака М.
Милион пъти сме се обяснявали и беше ми излязла пяна на устата Twisted Evil, но пак ще си го кажа за девойките, които смело препоръчват тестове едва ли не от 15 мин.след секс Rolling Eyes - Положителен тест за бременност на толкова ранен етап изобщо не означава, че бременността ще се развие. В много случаи има оплождане, но ембрионът е некачествен и се изхвърля с М. Правенето на тестове преди закъснение единствено ви натоварва психически и финансово Mr. Green Ако е отрицателен, а сте бременни още една седмица ще страдате, че и този път не сте успели. Ако е положителен и М си дойде на датата предполагам е излишно да казвам какво ще е усещането Tired
« Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 11:38 от Goldie »
Цитирай

Успех!   bouquet
Ако овулацията ти е на 10-ти ден, то ти си чакаш цикъла на 24-ти ден, т.е. не е толкова рано за тест. Ранна или късна овулация /когато я засичаш/няма отношение към тестовете, защото тя винаги е 14-16 дни преди следващата М, а тук говорим за тест 7 дни преди закъснение; т.е. момичето знае кога му е била овулацията и знае кога да си чака М.
Милион пъти сме се обяснявали и беше ми излязла пяна на устата Twisted Evil, но пак ще си го кажа за девойките, които смело препоръчват тестове едва ли не от 15 мин.след секс Rolling Eyes - Положителен тест за бременност на толкова ранен етап изобщо не означава, че бременността ще се развие. В много случаи има оплождане, но ембрионът е некачествен и се изхвърля с М. Правенето на тестове преди закъснение единствено ви натоварва психически и финансово Mr. Green Ако е отрицателен, а сте бременни още една седмица ще страдате, че и този път не сте успели. Ако е положителен и М си дойде на датата предполагам е излишно да казвам какво ще е усещането Tired

боже колко правилно си го казала  Peace Peace Peace
Цитирай

Varna

Goldie   smile3501
Цитирай

BG

Мисля,че е изключително рядко отчитането преди датата на М....изчакай малко още няколко дни са само...мисли си за други неща макар,че е трудно...Успех!!! newsm10
Peace
Цитирай

Изчакай да минат поне 2-3 дни след датата на М.Излишно е да се тормозиш преди това.Стискам палци,но по-добре изчакай наистина Peace
Цитирай
В на4алото на март разбрах 4е сма бременна. Осте не ми закасняваше но биах станала много 4увствителна и колежката ми каза да си направия тест, веднага показа 2 4ерти4ки. За съжаление радоста ми беше кратка, в на4алото на април загубих бебето - в 8 г.с. ми казаха 4е няма сърде4на дейност и ми го маханаха. Из4акасме с мъжа ми 6 месеца и през ноември по4нахме опитите. От 2 седмици много ми се гади, станала сам пак раздразнителна, много ме болят зърната на гърдите и яичниците. Обикновенно преди цикъл нямям такива симптоми. Днес си направи сутринта тест - "шуър 4ек", но се оказа отрицателен. Закъснява ми само 1-2 дни, но съм обезкуражена, защото парвиа път ми показа вярно още веднага и нямма поводи да мисля 4е теста е невярен. Много трудно преживях аборта, това ми бесе права бременност, и сега се притеснявам 4е мисля само за това, следя най-малките симптоми и се 4удя дали ве4е не си въобразявам. Незнам дали и вие имате такъв пробле - само за това да мисля, дори кагато правихме бебето с мъжа ми. Опитах се да се да не мисля за това - запо4нах да шия гоблени, купих си пияно и по4нах уроци, но не помага, легна ли си нощем само за това си мисля. Дайте ми някякъв съвет как да се справя  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Здравейте!нова съм във форума,така  че се извинявам предварително ако пиша не където трябва!искам да ви питам според вас дали имам проблем.с приятеля ми правим опити за бебе от 4 месеца,но все нищо не става!
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 795 отговора