колко сладко изяждате?

  • 5 368
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
Обичам да похапвам сладичко-торти, кексове, баклава, толумби, крем карамел, всякакви пудинги и мусове, палачинки, шоколад.Предела си го знам-3 големи парчета торта Тирамису с маскарпоне..на 4-то върнах предните три BlushОт шоколадите ям само Милка Cream или с цели лешници.Един от 100 гр. не представлява проблем за мен.Сладолед рядко ям, не съм му фен от години.Баклава изяждам цяла тарелка на ОзМар от средните, толумбите са в същото положение Mr. Green
Не мога да чета това!Дива завист ме обхваща.Прощавай,колко кг си?

# 46
  • Мнения: 980
По малки дози, но редовно. Шоколадче, тортички, толумбички, бозичка и кифли... мммм. Но последно не се чувствах добре от цедено мляко и сладкото ми е ограничено до минимум... нооо само защото съм в моментен квалифициран състав на лакомията  Blush

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 21:23 от tedsan

# 47
  • Мнения: 7 111
В момента мога да ви разкажа по колко мога да върна след хапване или само при мисълта за нещо сладко.
Желаете ли подробности?  Mr. Green

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ъъъъ....колко захар има в киселите краставички? Сичката я ям. Ам.

# 49
  • Мнения: 352
Преди не обичах сладко....можете ли да повярвате? Crazy Не можех да изям 2 квадратчета шоколад наведнъж,пък камоли парче торта или нещо от типа...
За жалост вече не е така BlushМога да омета от големите 400гр Милки с бисквита или вафла за около 15 мин EmbarassedМного ми се лепи обаче....много рядко си позволявам Sad

# 50
  • Мнения: 3 268
В момента мога да ви разкажа по колко мога да върна след хапване или само при мисълта за нещо сладко.
Желаете ли подробности?  Mr. Green
Потърпи още 3 седмици и ще ти мине. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 5 940
Много малко, не обичам. Сигурно няколко пъти в годината ям шоколад.
Иначе вафли, торти, бисквити и други подобни боклуци никога не ми се дояждат.

# 52
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Много. Ям всякакви крмчета, торти, шоколади, сладоледи и тн.
 Спокойно мога сама да изям кутия сладолед от 1кг. Кофичка течен шоколад от 200 гр. също не мож ми се опре. Буркан от средните сладко от смокини.
 Напоследък обаче наблягам на дюканските кремчета колкото и да са вредни - кило от тях не ми стига.

# 53
  • Мнения: 7 111
Аз спешна работа си нямам, Стеф.  Grinning Дано обаче поне за известно време свалят от рекламите тортите на "Неделя" и да ги заменят със Санините корнишонки.  Grinning

# 54
  • Мнения: 1 212
Няма ли заключване за тази тема ?  Mr. Green
Чета ви тук страстите и размислите и се сещам отведнъж, че имам две шоколадови фаФли в шкафа  Blush
Искам клююююч !  Praynig

# 55
  • Мнения: 3 268
Тая торта от рекламата на Неделя е Бяла неделя.Направо ми бърка в здравето.Толкова изкусително изглежда,че нямам думи.Една от любимите ми торти е.

# 56
  • Мнения: 4 892
Много малко, не обичам. Сигурно няколко пъти в годината ям шоколад.
Иначе вафли, торти, бисквити и други подобни боклуци никога не ми се дояждат.

Това с боклуците никак не отива на имиджа Ви. Не виждам нищо боклучливо в една домашно приготвена разкошна бисквитена торта.
Поправете се, моля  Wink

Маджеста, аз тъкмо мислех да се впусна в дълги и подробни описания на сладострастни и страстни сладки изкушения.
Като например крем брюле със стафиди и бадемови ядки. Мммммм, не се топи, то направо изчезва леко и ненатрапчиво в устата. Правят го страхотен в едно квартално ресторантче.
Иначе кремове не обичам.
О, и еклери обичам.

stefani6, рекламата е много изкусителна, аз тая торта не я обичам, ама като гледам на рекламата и ми потичат лиги. Дето викат на очите ми се яде  Laughing

Мисля тия дни да се засищам от тук, по-голяма е вероятността да не ми отеснеят дънките, само язва да не ме хване...

Темата е сладка и разкошна.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 15:12 от NinoTino

# 57
  • Мнения: 958
Аз пък преди хич не ядях сладко, ама откакто родих... ooooh!
Стига да не е вафла, и да няма вътре плодове или портокалови корички  Sick,
всичко друго ям.
Една кутия шоколадови трюфели сама си я изяждам. Тортите ми идват малко нанагорно, ама ако няма сметана, а е с някакъв по-лек крем, не мисля че може да ме затрудни.
И шоколадови не отказвам Simple Smile

# 58
  • Мнения: 5 940
NinoTino, домашната бисквитена торта вероятно се прави с купени бисквити. Те пък имат хидрогенизирани мазнини,  консерванти и наистина са ужасно вредни.
 Предпочитам домашна пица. С домашно направено тесто. Богата. Топла. Това вече е изкушение.

# 59
  • Мнения: 3 268
http://www.virtualchocolate.com/wallpapers/chocolatewall.cfm
За тези,които обичат шоколад.Една наистина духовна наслада.

Общи условия

Активация на акаунт