термина ми е за утре,а още нямам симптоми:)

  • 9 484
  • 219
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 171
незнам какво да правя,че на разходки ходих,че из интернет се рових,но все не ме свърта, нищо още не ме боли,нищо не ми е текнало Laughing
Чакам си ,искам вече да гушна бебчо Hug

# 1
  • Мнения: 2 531
И на мен ми се ражда! Отиди да ти направят по- сериозен гин. преглед, после малко пешком по улиците и дано да помогне!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
споко:-) имаш една седмица физиологично преносване,което е нормално:-)и аз не родих на термина а една седмица по късно,здраво хубаво момиченце:-)

# 3
  • Мнения: 5 393
По -спокойно,не се шашкай.Обади се на лекаря си,ако прецени да те прегледа,но наистина е нормално с около седмица да се преноси,все пак не забравяй,че датата на термина е много ориентировъчна.Успех,леко и безпроблемно раждане Praynig

# 4
  • Мнения: 1 873
 Praynig стискаме палци всичко да мине леко!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
Боже боже, в последните дни преди да родя едвам издържах  Rolling Eyes и аз като теб нямах търпение ... преносих 9 дни, така че споко!!! Бебето си знае работата, лесно и безболезно раждане  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 171
благодаря,ако не родя утре,в понеделник съм на преглед,а дотогава все ще измисля нещо да правя  Joy

# 7
  • Мнения: 368
Не се тревожи - наистина накрая е най гадно и нетърпеливо. Дано става възможно най бързо че да не го мислиш повече. Леко раждане ти желая.  bouquet

# 8
  • Мнения: 10 758
Първото го преносих 1 седмица.Не го мисли.Разхождай се, купонясвай ако искаш. Явно все още не му е дошло времето.
Леко раждане ти желая!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 313
спокойно, все пак термина не може с пълна точност да се определи,
и на мен ми беше най-напрегнато последните дни, но после каква радост те чака... Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
Е, спокойно, ще си дойде когато си реши. LaughingИ аз бях така без никакви симптоми, без нищо особено,което да ми подскаже, че раждането наближава и си родих 6 дена след термина, при това бебето изобщо нямаше белези на преносване.Той термина си е ориентировъчен.Само спокойно,макар че знам какво е последните дни да си все в очакване. Rolling EyesЛеко раждане и здраво бебче. Wink

# 11
  • Мнения: 7 186
Спокойно!Още броени дни ти остават,и да преносиш малко-няма страшно,то си е нормално.Леко и безпроблемно раждане ти желая!  bouquet newsm32

# 12
  • Мнения: 1 187
За ускоряване на раждането съм чувала, че помагал ананаса  Grinning Но дали е така, само може да се гадае. Е нищо не пречи да изядеш една консерва и да се въоръжиш с търпение. Другото което знам са дълги, но приятни разходки с любими хора. Laughing И най-важното бъди спокойна и се радвай на поседните ритничета от корема ти, а бебчо си знае кога е момента на срещата ви. Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам и най-прекрасното бебче на света.

# 13
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 737
И аз нямах никакви симптоми вечерта преди термина като си легнах към 10-11 часа, докато не ми изтекоха водите в 1,30 през нощта. Това беше първия симптом! Родих точно на термина си в 12 часа и 7 мин. на обяд  Wink Много е точен бебо - направо отличник  Laughing
Така че не очаквай кой знае какви предварителни сигнали, че бебо възнамеряма да се появи - може да те изненада както мен. Wink
УСПЕХ!!! Стискам палци за леко раждане и прекрасно и здраво бебче да гушнеш скоро Hug

# 14
  • Мнения: 1 171
Благодаря за куража!Сигурно цяла нощ ще будувам,общо взето цяла седмица съм така и ще си чакам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт