Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ами ходих да направя маркетинг в Билла,за да преценя какви плодови пюренца на дребото да взема по-нататък татето..и купих три чешита :само праскова,прасковка и банан,и комбинация прасковка,банан и ябълка. И...викам я чакай да опитам една една лъжичка от банана......амиииии,то банана вече го няма!!!За срамотииите! Embarassed Embarassed Споделин после с един татко от квартала,а той вика-не бой се,моята жена си купуваше винаги по 2-едно за нея,едно за малкия.Така съвестта и беше чиста,че не го подяжда!!!!!!!!!!!!!............. 35 hahaha
Цитирай

Turku, Finland

Ха така... Добре дошла в клуба тогава... Моите поздравления... Тука у нас на почест са пюретата от манго...
Цитирай

София

Да ти е сладко  Laughing
Цитирай

София

35 35 35Не си сама Very Happy!
Аз също току си открадна от плодовите пюрета или от сокчетата на Ива. Нашият татко ги купува на кашон, та си мисля че липсите трудно се забелязват Wink.
Цитирай

Варна

Пюренца-не, но сокчетатааааааааааа! newsm47
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Аз още докато бях бременна почнах да ги дегустирам. Преди като ходех с Габи в Бебелан за пюрета и взимах да пробвам най-различни само ме питаха тя не е ли малка за тях им отговарях че са за мен и ми се смееха.

Май не е много добре да даваш праскови и кайсии до 1 годинка. Поне нашия лекар ни каза да не даваме.
Цитирай

София

Мда-а-а някои са доста вкуснички. За плодовите и сокчетата няма спор, ама аз дори си падам по някои зеленчукови Embarassed Тиквички с картоф и малко адаптирано млекце - м-м-м-м много вкусничко става. Ама моята муцанка не ще и не ще да яде #Cussing out И мама си хапва недоизяденото с кеф, и скоро ще е 100кила
Цитирай

UK, Harlow/София

Е,поне се оказа,че съм икономична майка,такова нещо не вкусвам SickПо принцип компоти и слдки неща не обичам,а бебешките продукти ме карат да асоциацирам с тях.
А вие така ще влезете в преразход SmileВнимавайте и с предпочитанията към Аптамила,скъпичък е Wink
Цитирай

сърцето ми е до морето

и аз от доста време ги дегустирам и така ми се услаждат.....чакам с нетърпение времето, когато детенце ще ги прояде, че и аз да облажвам покрай него
Цитирай

Varna

Обожавам фреш от каквото и да е, няма плод, който да не обичам. Почти винаги като правя на Алекс сок, изцеждам доста повечко, отколкото той трябва да изпие и така има и за мамааа cheers
Цитирай

Тука у нас на почест са пюретата от манго...
То ми е любимото  Very Happy
Още не съм дала на детето от него, но няколко пъти ве4е си хапнах за десерт  Mr. Green
Цитирай

Canada

Когато аз му правя пЮре в къщи или сок, мога да хапна или да пийна, но купените не ги понасям - едвам ги опитвам да пробвам топлината преди да му дам, а плодовите са ми ужасно блудкави  Sick.. То и на него не му харесват особено , ако трябва да съм точна... Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.