Кажете от къде да купя ботуши за малката???

  • 783
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Без крака останах вчера да обикалям всички молове магазини и нищо ooooh!Не са ли заредили още незнам но останах разочарована и се прибрах с празни ръце и уморени крака #Cussing outКолев-два модела,геокс -един които ми хвана що годе окото ,но беше към 130лв,за бенетон-220лв няма да дам не съм луда #2gunfireТа кажете моля ви специализиран детски магазин с голям избор къде има в София ThinkingИмаше тема за някакъв магазин срещу центъра по хигиена ,който също търсих ,но така и не намерих Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 9 814
Стил 99 в Младост 1.
Но и там няма нищо интересно /поне за мен/.
Аз също съм разочарована от ботушите, които предлагат на пазара.
Най-накрая след доста обикаляне взех един модел на Барби.

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 10:36 от Франческа Салиери

# 2
  • Мнения: 549
този магазин го има и в Люлин ако не се лъжа в Силвърцентъра,но нищо няма там

# 3
  • Мнения: 525
Тъкмо обикалях по въпроса онзи ден.
Положението е трагично.
Всички ботуши са с цип отвътре и крачето не влиза...за кво ли ги правят незнам.
Спряла съм се на Рихтер. Определено това ще купя, но малко по - натам, тъй като са много топли.
Чико имат нещо като висока маратонка /около 2,3 пръста над глезена/, подплатена отвътре повече от тъничките ботушки, които се предлагат и са чудесни за момента.

Един съвет - поглеждайте обувките дали са еднакви като наложите подметките, защото вече ми се наложи да върна едни.

# 4
  • Мнения: 549
БатеЖоро,на чико какви са цените на  ботушките?До там не съм ходила

# 5
  • Мнения: 525
На Чико купих това, което съм описала.
Ботушките, които имаше в 9+ не бяха много топли. Даже никак. Само за красота и те служат. Цената им беше около 100  лв.

# 6
  • Мнения: 169
И аз обикалях на няколко пъти и нищо не харесах-купих Рихтер по нета ,днес ги получих и съм много доволна от избора си.Размерите им си имат точно измерена стелка -измерих крачето и не сбърках номера .Ето моите модели:
  и за баткото Има някакви сърца на кафевите,но толкова се и виждат под панталончето,важното е ,че му лепнаха на крака ,а и като цвят са ми точно Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 735
От Baby Planet купихме ботушки миналата седмица Melania ест. кожа и вътре с ъс стелка от ест.кожа.Иначе и майка ми ми описа някакъв магазин срещу Центъра по хигиена,в някакъв нов блок,мисля че има банка да него,почти на кръстовището Несторов/бул. България.Успешен пазар!

Общи условия

Активация на акаунт