1-я рожден ден на синът ми

  • 696
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
здравейте мили мами.трябва м и спешна помощ.моят син на 6 ноември навършва 1 годинка и ми трябва детски център подходящ за случая.но трябва да е подходящ за деца на неговата възраст.ако може детския център да е в младост.ще съм ви благодарна ако успеете да ми помогнете

# 1
  • Мнения: 9 814
Усмиката в Младост 1А
http://www.usmivkata-bg.com/

В Усмивката съм била на два рождени дни и смятам, че бяха доста добре направени и децата доста се забавляваха.

Мечо Пух и приятели в Младост 1 или Младост 2

http://pooh-i-priateli.com/

Последният РД на дъщеря ми беше в Мечо Пух и приятели в Младост 1.
Става точно за РД на малки деца, за по-големи не е подходящ.

Весел празник. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 254
Здравей.Моят син на 01.11. ще навърши две годинки и съм запазила място за Слон-Балон в Младост 1А.Бяхме с него там да си играе и ми хареса.Най-вече че там на място си избираш всичко-кетъринг,торта,дали да има клоун или не и т.н.Работят с Лаура кетъринг и с Лагуна.Не се налага да търчиш за украси от едно място,торта-от друго....Първият му рожден ден правихме в едно заведение в квартала,но тогава той още не разбираше ни от балони,ни от детски клуб.
Ето ти линка:www.slonbalon.com

# 3
  • Мнения: 413
Първия рожден ден е по-скоро за родителите и приятелите на родителите, отколкото за детето, защото то още не е много наясно какво се случва. На Робен първия рожден ден беше на плажа, аз толкова се бях притеснила, че забравих да поканя познатите с деца, но поканих всички наши приятели. Имаше само 2-3 дечица, като само едното беше на сходна възраст. Малкият се забавляваше много, защото всички му обръщаха внимание. Като се стъмни и той заспа запалих 100 свещи и пихме по няколко питиета на хубава музика. Мисля, че всяко място, което е подходящо за деца, т.е. е за непушачи ще бъде добре, зависи какво търсиш като услуга.

# 4
  • Мнения: 62
благодаря за бързите отговори.резервирахме си слон-балон и май ще е хубаво там.торта ще вземем от сладкарница неделя.имаше много цветни и хубави.като отидем да си доплатим в парти центъра ще разгледам и тортите които там предлагат,но ми се сториха доста скъпички.

Общи условия

Активация на акаунт