Идеи за цветове/облицоване на стени

  • 2 834
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
Здравейте,

Може ли да ме посъветвате и/или да ми покажете снимки на нещо подобно, ако някой е виждал или има.
Става дума за хол, трапезария и кухня 3 в 1 - стандартното за новите блокове.
Искам нещо по-интересно за стените - трапезарната маса ще е до прозореца, успоредно на него, после е холната част и в далечната спрямо прозореца част е кухнята.
Та се чудя дали да не облицоваме с камък или да боядисаме по-различно стените около трапезарната маса (тоест частта им до прозореца).
Дали ще стои добре?
Ако са по-тъмни от останалата част дали ще се получи или ще затъмнява цялата стая?
Ако имате и някакви съвсем други идеи?
Пък ако може и със снимков материал - най-вече ми е трудно да си ги представям нещата.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 71
Интересно се получава, ако разпечаташ някоя макро снимка..доколкото знам има широкоформатни принтери, които печатат на винил...от една страна не е тапет, от друга страна може да експериментираш и да не се ограничаваш с цветове...
Доста нестандартно би се получило

# 2
  • Мнения: 3 830
Харесвам, ако едната стена е в някакъв цвят или декоративен тапет. Харесвам и цветни стени и бял таван. Има много красиви тапети в модерни шарки, които ми харесват.

Тапети -



Харесвам и стена в декоративни камъни, но зависи от камъните, както и обзавеждането.

Общи условия

Активация на акаунт