Ориенталските танци - един сбъднат сън

  • 51 025
  • 200
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 198
Махидевран аз отпадам, защото дъщеря ми е болна  Sad  Може би вече след нова година ще се видим  Hug

# 76
  • Мнения: 29
готово изтрих ги

# 77
  • Мнения: 43
Махидевран аз отпадам, защото дъщеря ми е болна  Sad  Може би вече след нова година ще се видим  Hug

Тъга и мъка. Sad Какво ще кажеш за 2 или 3 януари?

# 78
  • Мнения: 198
Ще мога след 6 ти, Весело посрещане на новата година, на всички   bigdance2

# 79
  • Мнения: 0
Хей момичета кака сте.Гответе се за подновяване на срещите ни мнго скоро Grinning newsm81 bg.Весело посрещане на Новата Година и от мен. baloni  madnoel

# 80
  • Варна
  • Мнения: 130
Здравейте , момичета !Чакам с нетърпение следващата ви среща за да се включа и аз !

# 81
  • Мнения: 198
За много години  Simple Smile  Роси, здравей, това е супер, нямам търпение пак да се събираме. Махидевран аз вече съм на линия, хайде да се уговорим нещо, Коева кажи ти кога имаш време и ми пишете на лични  Hug

# 82
  • Мнения: 43
Аз мога в 6 и след това. Честно казано имам нужда да правя нещо след работа, защото съм натежала с 4 кила, а към края на работния ден ... да не навлизам в подробности. 


И о да, за много години! Simple Smile

# 83
  • Мнения: 64
И аз се включвам в темичката Ви Grinning
Обожавам тези танци, но съм любител. Разбирам че Вие сте по-напреднали  и затова Ви моля ако знаете къде във Варна има курсове за начинаещи да ми пишете
Моля Praynig

# 84
  • Мнения: 198
Здравей Мимка, добре си дошла  Simple Smile  Повечето от нас са начинаещи и всички сме любители (с изключение на Роси) , може да се присъединеш към нас когато поискаш, в моминта се събираме три момичета, като учителя ни е Махидевран, тя е най - напредналата. А ти досега танцувала ли си поне малко или наистина искаш да започнеш от А, Б

# 85
  • Мнения: 64
 Grinning Ами ще ми бъде наистина приятно да се включа, ако нямате нищо против.
Танцувала съм чисто любителски. Най-вече по заведенията.
На следващата Ви слеща ще дойда

# 86
  • Мнения: 43
Аз имам идея да се видим в четвъртък, но това зависи и от Ани, чиято дъщеричка е болна. Sad

С риск да те разочаровам, това, което правим, е много различно от дискотечни изпъления. Трудно е и иска много упоритост и усилия - причината толкова момичета да се отказват. Sad

Аз нямам претенции да съм учител, ние се събираме по нашенски. Simple Smile Добре си дошла!

# 87
  • Мнения: 64
Аз все още не съм семейно ангажирана, така че на мен ми е възможно по всяко време. Е след работа свършвам в 17,30ч. Ще се съобразя с останалите.
За дисдкотечните изпълнения, те са просто едно подрускване Grinning
Аз искам да науча точно ориенталския танц, който няма нищо общо с горното. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 43
Коева и Мимка, имате ли възможност за 6 или 6.30 в четвъртък?

# 89
  • Мнения: 198
И тук да напиша, че засега отпадам от сбирките  Sad Мисля че след 5.02. пак ще мога да идвам, ще пиша  Hug

Общи условия

Активация на акаунт