Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора
Аз съм в 3 месец и гърдите са ми много набъбнали за което е нормално само че като ги стисна малко изтичат 3 4 капчици нещо лепкаво! Искам да питам от кой месец почваш да имаш мляко в гърдите и дали на някои от Вас му се е случвало?  newsm12
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Коластра мила,казва се коластра.При всеки е различно,някой имат от началото,други и до раждането нямат.
Цитирай

у дома

Точно така, коластра се казва. Аз например нямах до след раждането. На други жени им се появява в края на бременността, възможно е и по-рано. Нищо, за което да се тревожиш.
Цитирай

близо до Витоша

Коластра мила,казва се коластра.При всеки е различно,някой имат от началото,други и до раждането нямат.

а, и не си ги стискай
Цитирай

имах коластра още в 15 седмица  Smile не се тревожи.
Цитирай

в илюзия

Коластра се казва , но аз имах чак когато родих Peace
Цитирай

София

Чак след раждането ми потече коластра, преди това не съм имала, но при всеки е различно! Няма нищо притеснително в това  Peace
Цитирай

BG

Аз нямах.Нормално е.
Цитирай

в гори тилилейски

Точно така, коластра се казва. Аз например нямах до след раждането. На други жени им се появява в края на бременността, възможно е и по-рано. Нищо, за което да се тревожиш.
Peace
Цитирай

Стара Загора

Аз бях така от 6-я месец
Цитирай

Варна

Peace
Цитирай
Както са ти казали момичетата-коластра,напълно нормално. Може да има във всеки един месец от бременността,дори и толкова рано както е при теб. Моят съвет-не си "стискай" гърдите,има време и за това.
Цитирай

И моите бяха набъбнали, но пък никога не съм ги стискала нито малко, нито много. Не съм имала такава лепкава течност по време на бременността.
Цитирай

Sofia

Както и другите мами са писали-това е коластра.Съвсем нормално е да я имаш по време на бременността.Моята коластра се появи след раждането. Peace
Цитирай

София

При мен не е било така, но съм чувала от някои майки, че е така.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора