Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 125 отговора
Знам, че при всички сигурно е различно, но все пак кога да очаквам да ми дойде  менструацията при положение, че кърмя? А значи ли, че ако нямам цикъл няма нужда от предпазни средства? Thinking
Цитирай

Индивидуално е. На мен ми дойде един месец след като спрях да кърмя.
Цитирай

гр.Варна

Моята менструация се "върна" почти седем месеца след като родих, при все ,че още кърмех. Всичко си е индивидуално.
А това,че нямаш менструация не е означава ,че не трябва да ползвате предпазни средства. Ползвайте ги, освен, ако не искаш да отложиш идването й с още поне 9 месеца! Peace Peace Peace
Цитирай

София

Идва, когато си иска Smile, а без менструация си има овулация!!! Така че се пазете!
Цитирай

Стара Загора

На мен ми дойде след като спрях да кърмя
Цитирай

Пловдив

при всичките ми опити да кърмя по-продължително,природата си беше решила-детето ми беше на 5 мес и половина и на мен ми беше идвало вече 5 пъти!!!
Цитирай

Дойде ми около 50 ден след раждането.Скоро след това установих, че нямам кърма.
Идва, когато си иска Smile, а без менструация си има овулация!!! Така че се пазете!
Peace
Цитирай

Монтана

След първото раждане след около 6 месеца,а след второто,когато малката стана на 11 месеца и още си кърмих Peace
Цитирай

при всеки е различно Peace
Цитирай

Живея- на пук на всичко:)

На мен- 8 мееца сле като родих, кърмата ми силно намаля и кърмих още 5 месеца. Да се пазиш от самото начало!
Цитирай

На мен ми дойде 4 месеца след раждането, когато бебка, все още беше на изключително кърмене. Не разчитай особено на кърменето, като контрацептив. Не забравяй, че първата овулация е преди първата менструация след раждането, а няма как да разбереш, кога ще се случи това.
Цитирай

Ами беба е на 6 месеца, още кърмя и още нямам цикъл! Sad Дали е нормално? За пазене - се пазим, защото една приятелка забременя с бебче на 5 месеца Crazy
Цитирай

Беба е на 2 месеца и две седмици, кърмя, и вчера ми дойде. Пазим се откакто родих. Препоръчвам да се пазите със или без менструация.

Ами беба е на 6 месеца, още кърмя и още нямам цикъл! Sad Дали е нормално? За пазене - се пазим, защото една приятелка забременя с бебче на 5 месеца Crazy

Докато кърмиш, е нормално да не ти дойде. На някои им идва, на някои не, незнам защо, но и двете са нормални.
Цитирай

По света и у нас

При мен първата менструация се появи още докато кърмех. Около 45-50 дни след раждането. А пазене трябва.
Цитирай

Цикълът ми дойде 4 месеца след раждането.Все още кърмя.
Кърменето не предпазва от забременяване Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 125 отговора