ДЪРВЕНИ ЩОРИ?

  • 24 460
  • 56
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 464
    Здравейте! Някой поставял ли си е такива хоризонтални дървени щори и откъде ги взехте? Малко е смешно, но много харесах едни такива-поставени са на големите вътрешни прозорци (откъм мола) в един ресторант-пицария в Сити центъра до Овиес, мисля че се казва Fancy или нещо такова. Самите дървени елементи са по-широки и плата, с който се регулират също е по-широк, много хубаво стои. Само че като се ровя из нета не откривам такива-по тесни са и дървото, и всичко... Виждали ли сте нещо подобно да се предлага някъде?
    Благодаря!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 402
това, което описваш ми напомня за едни бамбукови щори, които видях на стройкото миналата седмица, ама не помня името на фирмата, пусни в търсачка бамбукови щори софия и виж какво ще излезе, иначе всички фирми с дървени щори показват на сайтовете си такива с тънки ламелчета, но правят и по-дебели до 5 см, та на по-дебелите се слага и по-дебела регулираща лентъа или каквото там се нарича, едни от най-известните за дървени щори са арексим и ролстил

# 2
  • Мнения: 4 380
Дървени хоризонтални щори с широки ламели стоят изключително красиво.

# 3
  • Мнения: 2 803
Преди няколко дни ги гледах на Аквата, но се чудя такива ли да слагам в спалнята.  newsm78 Как се чистят, лесна ли им е поддръжката?!? Ей, това ме мъчи няколко дни. newsm78

# 4
  • Мнения: 511
Прегледай сайта на  Арексим   www.areximgarden.bg/home.php?lang_id=1&prm=about.   Може би тук ще намериш твоите щори.Малко са скъпички ,но......Имат едни дървени като мостра с отпечатан цветен мотив.Интересни нища.Няма да разказвам повече,за да не излезе като реклама

# 5
  • York
  • Мнения: 826
Наскоро видях, че Гершман също предлагат бамбукови щори.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
Дървени хоризонтални щори с широки ламели стоят изключително красиво.

много харесвам дървените по принцип, а и сами по себе си са достатъчни, за да е уютно и стилно, скъпички са обаче

# 7
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И мен ме интересува поддръжката им........ Thinking

# 8
  • Мнения: 183
Щорите и на мен много ми харесват Peace.
Аз пуснах молби за направата на оферти и към двете фирми, дадени по-горе.
Ако някой го интересува, по-късно след като получа отговорите, бих могла да пиша.

# 9
  • Мнения: 8 999
Да, ако обичаш да споделиш каква оферта са ти дали. И на мен много ми харесват, а и имам остра нужда от щори за хола. Ама малко ме е срам да вляза в някой магазин и да питам за цената - да не вземе да ме изненада повече отколкото си я представям!

# 10
  • Мнения: 1 849
Пролетта гледах бамбукови щори в Бриколаж и не ми се сториха чак толкова скъпи. Нямаше голямо разнообразие - 2-3 модела. А също съм виждала и в някои китайски магазини около Женския пазар, а и в този на Пиротска. Там със сигурност ще са по-евтини от фирмените.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 402
Цените за дървени щори ги пише на повечето сайтове на търговци/производители и варират между 100-180 лева на квадратен метър. За сравнение обикновени хоризонтални щори са между 10-15 лв квадратния метър.

# 12
  • Мнения: 1 849
Тези, които съм гледала са бамбукови, а цените са:
http://solis-bg.com/index.php?option=com_content&task=view&a … =32&Itemid=58
http://www.krama.biz/index.php
Не са тези с дървените летвички, за които говорите и наистина са доста евтини. А ето дървените: http://www.rolstil.com/horizontalni_durveni.htm

# 13
  • Мнения: 12
Много са красиви и стилни, наистина................., но цената...... Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 039
Дървени щори предлагат Арексим
има 2 вида ламели - на 25 и на 50мм, тези от 50 мм са с цебела лента тя слуи да се скриват дупчиците на ламелите, да не влиза светлина
предимство на дървените щори, освен естетическо е и това ,че не се нагряват, изолират напълно светлината.
има богата гама от цветове на дървесина както и бели, които аз много харесвам и съм употребявала не един път.

Общи условия

Активация на акаунт