Върнах се обновена

  • 2 438
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
 Здравейте моми4ета.
Направихме със съпруга ми триседми4но пътуване за да можем да излезем от налегналата ни депресия. Особено аз имах крещяща нужда от това. Постепенно запо4нах да се съвземам, но вярвайте ми много е трудно, по4ти невъзможно.....Когато се прибрахме, намерихме десетки съболезнователни карти4ки и ли4ни съобщения в сайта. Искам да благодаря на вси4ки Ви за съ4уствието и подкрепящите думи, които ни давахте. Имах и възможност да се видя с моята най-добра приятелка, говорихме си много, поолекна ни и на двамата. Както се казва, живота продалжава, но винаги с мислите за моето малко и сладко бебе Луис Даниел.
Ето и малко снимки от пътуването и гостуването ни в Германия.
Сега усилено запо4вам да се занимавам със спорт, 4е тези форми които имам не ми допадат много много. Най лошото е, 4е не си влизам в дрехите, но добре, 4е сега са големите сезонни намаления, 4е намазах някой и друг тоалет. Еми няма как Blush
Ве4е говорихме с лекари специалисти, поне ни успокоиха, 4е хидропса няма пове4е да се повтори. Ще си правим специални изследвания, трябва и много да съблюдавам и хранителният ми режим. За сега трябва да из4акаме поне една година.
Стига съм ви занимавала със себе си, ето снимките и отново благодаря на вси4ки Ви.

http://community.webshots.com/user/doroteya71

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Добре дошла  bouquet!
Снимките са много хубави! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 9 903
Тея, звучиш така че и околните да се чувстват по-добре. Това винаги ме е карало да те харесвам. Сигурна съм, че пътят ти оттук нататък ще е по-слънчев. Имаш много приятели, знаеш го Simple Smile и ще си добре дошла във всеки форум и всяка тема Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 837
Здравей  Simple Smile
Тея, възхищавам се на силата ти.
Успех  Heart Eyes

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
здравеи Тея . радвам се 4е пак си при нас Simple Smile
много хубави снимки ..добре 4е сте направили тази смяна на обстановката  ..добре ти се е отразило предполагам
..мда ние тук отскоро само на "готвене " го раздаваме ...с нас да отслабнеш няма да успееш  Wink
..ще види6 колко бързо ще мине тази година ..спорт , форум ,спорт , форум .спорт ..форум ..и ....

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тея - добре дошла  Simple Smile

Страхотни снимки и страхотни хора на тях. Браво  Hug

Поздрави  Heart Eyes

П.П:Не мисля, че има какво толкоз да сваляш Wink

# 6
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добре завърнала се при нас мила Тея Hug Hug Hug
Невероятно силна жена си!
Цитат


П.П:Не мисля, че има какво толкоз да сваляш Wink
Oha!

# 7
  • Мнения: 4 212
Сиси,
 имаш право, аз оби4ам да снимам стари замъци, катедрали, църкви...има нещо в тях, което ме успокоява. Красивите и модерни згради вси4ки ги знаем.Като се има навпредвид, 4е още в на4алото бях запо4нала да снимам катастрофите по пътя....никак не бях добре.Съпругът ми ги изстри и ми забрани да пипам фотоапарата, докато не запо4на да снимам поне пейзажи...4е така, запо4нах от пейзажите.Както и да е, важното е, 4е съм по добре.

# 8
  • Мнения: 4 244
Добре дошла отново сред нас
Изглеждаш страхотно!
И наистина ти личи че си обновена

Каквото и да става ние сме с теб

# 9
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Възхищавам ти се на силата, Тея! Добре дошла отново при нас!

# 10
  • Мнения: 4 244
Ако бях знаел аче ще минавате през Люксембург щях да ти дам адреса си да отскочите и до нас - на една крачка бях!

# 11
  • Мнения: 1 854
Разгледах снимките ти с удоволствие,Кьолн ми е един от любимите градове,а катедралата е страхотна и много внушителна.
4удесно е 4овек да се завьрне освежен и обновен....много е заразително Wink
Пожелавам ти едно прекрасно и бодро лято,много усмивки и свежи мигове!
 Kissing Heart

# 12
  • Мнения: 1 455
Добре дошла отново, мила Тея!
Снимките са страхотни и ти изглеждаш чудесно.

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 099
добре завърнала се! Радвам се, че си пак такова свежарче Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 425
Добре дошла отново, Тея!

Снимките са страхотни, пак се насладих на катедралата....ех...едно време се качвах и до горе (2 пъти).

Радвам се, че си по-добре и наистина изглеждаш страхотно!

# 15
  • Мнения: 734
Добре дошла Тея!
Снимките са страхотни, възхитена съм от красотата на местата където сте били, а за качеството - нямам думи. Какъв фотоапарат имаш?Кажи марката че сме в процес на купуване на нов, нашата 5 годишна Минолта вече не иска да снима.

Ти изглеждаш супер, съвсем скоро ще си в предишната гимнастическа форма! "Спортът, за един мирен свят;)"
Пожелавам на теб и съпруга ти много любов, здраве и голям късмет във всичко!

# 16
  • Мнения: 1 399
Здравей Тея!
Наистина е чудесно това, че се опитвате да излезете от "дупката" и не си позволявате да затъвате в нея...Още повече сила и любов ви желая, за да преодолеете по-бързо нещастието.
Снимките са страхотни и ти наистина изглеждаш чудесно!  Heart Eyes
Обожавам пътуванията! Пожелавам ви още много подобни освежаващи почивки и щастливи моменти  Hug
 Да наминете и към Варна някой път, ей  Grinning

 

# 17
  • Мнения: 4 399
Добре дошла, Тея!
Радвам се Че се Чувстваш по-добре и Че мислиш за бъдещетото, правиш планове. Идеята със спорта е много добра. Това е идеален наЧин за възвръщане на душевното равновесие и психиЧеско разтоварване. Желая късмет на теб и семейството ти!

# 18
  • Мнения: 1 313
Тея, толкова се радвам, че си намерила сили да продължиш напред! Чудесна идея да отидете на почивка  smile3501 Големи красоти, направо да ти се напълни душата....

# 19
  • Мнения: 980
Добре доШла отново по форумските Ширини
Радвам се, че сте прекарали толкова добре и сте се откъснали от ежедневието
Прегръдка и успех Hug

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Добре дошла, Тея Heart Eyes
Сега разгледах снимките и с мъжа ми, който също е Ники, познахме две други хубавици на снимката: Лора и Таня. Те са от неговия клас, а конкретно аз тормозих Лора вкъщи на една среща на класа на мъжа ми миналия август, но то беше поради червено вино.
Поздрави и целувки Hug

Последна редакция: нд, 10 юли 2005, 23:40 от Всъщност съм Калина

# 21
  • Мнения: 2 381
Мила Тея,
очарователна си както винаги. Пожелавам ти много късмет.

# 22
  • Мнения: 130
Добре дошла Тея! Hug
Ти си страхотна жена,не го забравяй!Изглеждаш супер!
Желая ти хубаво и спокойно лято и много здраве и късмет на цялото ти семейство! Simple SmileЕй, и страхотни снимки,при следващата разходка наминете към нас,тук също има страхотни църкви,няма да съжаляваш! Wink

# 23
  • Мнения: 3 271
Добре дошла! Снимките са чудесни, посетили сте много красиви места. Радвам се, че слънцето отново изгрява над вас и нека занапред винаги да е така!

# 24
  • Мнения: 4 212
Много си ви оби4кам, да знаете, много ми помагате . И обещавам на следващата обиколка, надявам се, да изпия по една бира с поне няколко от Вас и дано да имам с какво да се похваля.

Калина,
ще предам поздрави на Лора и Таня от теб и съпругът ти.

# 25
  • Мнения: 1 072
Добре доШла, Тея, пак сред нас Hug Heart Eyes

Пожелавам ти само хубави моменти, да си здрава и спокойна, ти и семейството и ...много спортни постижения Grinning

# 26
  • MUC
  • Мнения: 571
Добре дошла отново, мила Тея welcome
Много се зарадвах да те видя усмихната на прекрасните снимки. Heart Eyes
Всичко добро и много щастие ви желая.

# 27
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Тея аз между другото доста се 4удих как си и къде си и бях решила за себе си 4е сте си отишли в Б-я .   А Ванина при баба ли я пратихте ?
 добре е 4е си се отърсила  ..вярно е 4е не се забравя ,но трябва да продължи6 напред  Peace
Какъв фотоапарат имаш?Кажи марката че сме в процес на купуване на нов, нашата 5 годишна Минолта вече не иска да снима.

извинява Тея 4е ще отговоря и аз  Wink ама много искам да си похваля новия фотоапарат - на 1 седмица е . супер съм доволна от него . отношение  -цена , възможности , изпълнение,ка4ество   са много добри . купихме го с още 512 МБ ,защото снима и видео със звук , е не е като камера , но е доста добре (вади резолюция 640 х480 - излиза към 30 мин запис). има си кабел към телето .аз направо го свързвам с видеото и записвам . може да си прави6 слаид 6оу , може клип4етата да ги хвърля6 на видеокасети . фотоапарата е Кодак 7430 (има вградена 16 МБ - около 50 снимки супер ка4ество )- излезе ни заедно с паметта   200 евро . разбира се има доста по прифесионални модели и . тънки , и с хиляди функции пове4е ..но на мен като любител не ми трябва пове4е ..затова съм и доволна от този (самия фотоапарата струва някъде 145-170 евро)

# 28
  • Мнения: 353
Здравей мила Тея, добре си се завърнала. Изглеждаш наистина добре след всички отрицателни емоции. Желая ти от сега нататък само усмивки и весели преживявания.
Поздрави!

# 29
  • Мнения: 2 825
Здравей миличка, толкова много се зарадвах като се обади в сыседния форум, а сега и като те видях на снимките... Радвам се 4е те виждам усмихната и обновена,....а за килограмите... не са чак толкова много, ще ги оправиш Simple Smile Simple Smile Simple Smile
 Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 508
Добре дошла Тея Simple SmileРадвам се 4е си отново тук Hug

# 31
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Тея, много се радвам, че отново се zавърна при нас.  Hug
Много хубави снимки сте направили. Това е било добра идея да се пораzходите с приятели. Simple Smile
Поzдрави Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 042
Здравей отново, мила Тея!
  bouquet радвам се, че пътуването се е отразило чудесно на теб и половинката. Успех във възстановяването на теглото, както и честити ти нови летни дрешки Hug

# 33
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добре доШла отново ,Тея   bouquet
Така се радвам ,4е пак си сред нас  Hug Снимките са 4удни и ти изглеждаШ толкова свежа: Ето тук си като моми4енце  Blush
Не се притеснявай,килограмите Ще се стопят (не са ти хи4 много  Naughty) и пак Ще си станеШ както преди. Пожелавам ви само хубави моменти и положителни емоции оттук нататък  Hug

# 34
  • Мнения: 2 195
Добре дошла,мила Тея Hug Heart Eyes
Изглеждаш великолепно  bouquet
Възхищавам ти се искрено!Бъди все така силна жена! Heart Eyes

# 35
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Тея, добре дошла ! Hug  bouquet
много се радвам, че се чувстваш по- добре ! Simple Smile Simple Smile Laughing Laughing Laughing
снимките са чудесни, и двамата с мъжо сте супер .Flutter

# 36
  • Мнения: 456
Ами и аз да се вклЮча към топлото посрещане на останалите.  HugСтрахотни снимки - прекрасно е, че сте направили това пътуване. Аз също се възхищавам на духа ти и силата ти!!! Поздрави    bouquet

# 37
  • Мнения: 513
Добре си ни дошла! Радваме се на присъствието ти.

# 38
Теичкаааааааа  Hug,
Добре си ни завърнала.  welcome .
Изглеждаш идеално. (килцата ще се върнат, не се шашкай, пак ще станеш щиглец като преди. Малко време е минало).  Wink Grinning
А това чудо ревю на бални рокли е било....Мнооого нетрадиционни, но ме кефят Flutter - то май и травестите са маникените  newsm78 Laughing Mr. Green
Снимките са разкошни. Мнооого хубава е била идеята на половинката ти.
Целувки  Hug Heart Eyes Hug

# 39
  • Мнения: 810
Мила Тея, много се зарадвах на снимките ти, особено на тези, в които се усмихваш. Радвам се, че си по-добре, че си  решила да се бориш, да намериш сили да се възстановиш, да бъдеш здрава и да се радваш на прекрасните дни и моменти, които ти предстоят. Ти си много красива и силна жена! След една година ще бъдеш напълно здравичка и всичко ще бъде наред.

# 40
  • Мнения: 2 212
Здравей и добре дошла отново, мила Тея ! Наистина много хубави снимки и прекрасни места сте видели, за което малко благородно ви завиждам  Blush
Сигурна съм, че ви чакат само хубави, щастливи моменти занапред     bouquet

Последна редакция: пн, 11 юли 2005, 22:31 от ester

# 41
  • Мнения: 3 394
Мила Тея, едва ли мога да те утеша, но се радвам,че гледаш напред в живота. Ние сме с теб и те обичаме!
Адриана Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 7 430
Добре дошла мила Тея  Hug

Изглеждаш страхотно на снимките newsm51....пожелавам ти само весели и щастливи моменти за в бъдеще...

Целувки lovekiss Kissing Heart lovekiss

# 43
  • Мнения: 1 017
Добре дошла отново, скъпа Тея!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Радвам се , че се въстановяваш!!

Ти си силна жена!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

И зло да те забрави!!!

# 44
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zдрасти, Тея  Hug Heart Eyes
zвучиш стахотно и снимките са супер Wink.....пращаме ти много прегръдки и целувки с Алекс..... lovekiss lovekiss lovekiss

# 45
  • Мнения: 4 629
Добре дошла мила Тея, снимките са страхотни!
Възхищавам се на силата ти!
Желая ти всичко най-добро  Hug

# 46
  • Мнения: 177
добре се завърнала мила Тея!изглеждаш страхотно-няма да ти трябва много  да спортуваш  Wink снимките са ти чудесни!

# 47
  • Мнения: 1 246
Тея,добре сте решили да попътувате,добре дошла.
Целувам те Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 283
Добре дошла Тея! Hug  bouquetМного хубави снимки! Grinning

# 49
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Радвам се за теб ,4е си успяла да продьлжиш напред Peace.Желая ти само хубави неЩа от тук нататьк и само хубави моменти да изживяваш.
Страхотни сте на снимките.  bouquet

# 50
  • Мнения: 734
Фиди мерси за информацията;) Дано скоро се сдобия с някакъв че ми писна от некачествени замъглени и обезцветени снимки.

# 51
  • Мнения: 368
Тея,
Колкото и тривиално да е, така си е:"Животът продължава."
Не се отпущай и оставяй в лапите на депресията никога!
Стискам палци да имаш много щастливи моменти в бъдеще със семейството и приятели! Здравето е най-безценното, което притежаваме! Ти си силна личност и вярвам, че ще успееш да се пребориш с мъката и да продължиш с оптимизъм напред!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт