Нещо мило, нещо романтично

  • 25 465
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 064
Find_NEMO  не не мисля,че си ни развалил темата, дори начина на материализация на постинга ти в пространството издава едно единствено нещо,че всички хора независимо мъже или жени имаме нужда от някои много простички неща които понякога забравяме да си покажем било от забързано ежедневие,проблеми или свикване един с друг-това са освен доверие и разбиране, загриженост,внимание......А романтиката незнам кой я измисли,,но всеки си има различен начин да я показваи на мен не ми харесва,че се е превърнала в клише и всички очакваме тя да се прояви в определени моменти.
Така е Бимба ! Лошото е че повечето жени вярват и предпочитат клишетата. Имах колега във ВУЗ-а който беше самото олицетвоерние на романтиката. Подаряваше цветя, пишеше стихове, пееше балади и си сменяше ‘музата’ на всеки 2-3 месеца. Този ‘романтик’ за 5 години нарани повече жени отколкото някои мъже за цял живот и въпреки всичко колежките бяха луднали по него.
Ей това не мога да го разбера !! newsm78 newsm78


Дааа! В това отношение май мисля като мъж. Предпочитам да мина без серенадите, отколкото да ме зарежат на третия месец. Не че не ми става мило от подобни жестове, но не мисля, че са най-важното на света.

# 61
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Днес получих много мил подарък от дъщеря ми:саморъчно направена рамка за снимка и в нея поставена любимата ми снимка,а баща й ни изненада и двете с красиви букети.
Направо съм очарована като се има впредвид ,че и двамата не си падат по романтиката.

# 62
  • Мнения: 2 153
Ние със съпруга ми често си си правим малки изненадки- бележки, или кратки смс- чета, или малки подаръчета, изненадващи прегръдки, целувки и т.н. Готино е , защото целият ден след това ти хубаво.....

# 63
  • Мнения: 9
Моето мило не е по тези романтични"лиготии", както той самият казва.Но тази сутрин направи нещо с което ме накара все още да съм усмихната и щастлива.Беше ми оставил най обикновенна бележка "ОБИЧКАМ ТЕ" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Нищо особено ще кажете, но за мен това си е доста мило, като се има впредвит, че за него това е доста чуждо.

# 64
  • Мнения: 593
Не е много романтично, но определено беше мило и страшно ме разчувства.
Нещо ми беше прилошало и повърнах в мивката. Ама нали съм страшно гнуслива - не мога да си изчистя, защото като почна да чистя, пак получавам напъни. И той ми изчисти мръсотиите... без мрънкане, без гримаси.
Просто... нямам думи да изразя колко мило ми стана!

# 65
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 471
Рядко се случва да ми прави романтични жестове, но ги помня дълго след това.Последно ме размекна, когато след дълъг работен ден и пътуване до провинцията, капнали легнахме да отмаряме, а той подпря глава с ръка и започна да ми разказва за първата ни среща, много ми стана хубаво че помни(а аз за мой срам бях позабравила някои подробности)
Други такива големи изненади са-тайно извикване на майка ми за РД да гледа детето, за да ме заведе на ресторант и хотел, букет от рози(33!) за РД, изпратен в офиса ми, падане на колене и обяснение в любов пред много приятели(след като имахме дете и си знаехме и кътните зъби) Тези неща топлят в периоди на трудности в една връзка и я сплотяват.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 839
Бяхме вървели много пеша и като си свалих сандалите - с токчета разбира се  Wink - видях, че имам кръв на малкото пръстче на крака. И той ме целуна там  Heart Eyes Обаждаше ми се всеки ден от Щатите - 3 години  Simple Smile Сега аз му правя масаж, когато е уморен.

# 67
  • Мнения: 0
Бяхме вървели много пеша и като си свалих сандалите - с токчета разбира се  Wink - видях, че имам кръв на малкото пръстче на крака. И той ме целуна там  Heart Eyes

По голяма файда щеше да има ако го беше напикал  Mr. Green - народна медицина - Mr. Green Това е полезно .... но никак не е романтично разбира се  Mr. Green

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 839
Бяхме вървели много пеша и като си свалих сандалите - с токчета разбира се  Wink - видях, че имам кръв на малкото пръстче на крака. И той ме целуна там  Heart Eyes

По голяма файда щеше да има ако го беше напикал  Mr. Green - народна медицина - Mr. Green Това е полезно .... но никак не е романтично разбира се  Mr. Green
Joy

# 69
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Много хубава тема Мишел,сещам се че напоследък никой от двамата не е правил нищо романтично,особено мен ме тресат едни хормони,хич не ми е до романтика. Embarassed
Но ми се повдига настроението от милите жестове на машите мъже.

Общи условия

Активация на акаунт