Нещо мило, нещо романтично

  • 25 466
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Предполагам, че темета ми е за тук, но ако бъркам, моля модераторите да я преместят по тяхно усмотрение.

Исках да ви попитам за милите и романтични жестове, които правите на половинките си или те за вас. Става въпрос за спонтанните неща- мила бележка, подарък или цвете без повод, закачка, SMS... Правите ли такива неща? Случват ли ви се? Намираме ли време и сили в забързаното ежедневие за спонтанни и мили неща за любимите си хора?

Тази сутрин отивам да разпечатвам чертежи , които работих снощи до късно. Понеже бяха повече трябваше да чакам, оставих ги и отидох да пия кафе. Когато отидох да си взема чертежите, момичетата ми се подсмихват, но не ми казаха нищо. Аз отворих папката погледнах без да избирам 1-2 чертежа в средата, видяха ми се ОК, платих и си заминах. После сядам да ги видя хубаво и като отворих на първия чертеж имаше едно огромно I LOVE YOU. Стана ми толкова мило и топло на сърцето. В първия момент се притесних, ядосах се, че можеше да дам папката на друг, представяте ли си клиента ми как, щеше да ме гледа  Shocked После ми стана смешно, защото мъжа ми знае, че никога няма да я дам преди да я прегледам, а накрая ми стана толкова мило, че се просълзих. Мъжа ми отдавна не беше правил такива неща, а в последните няколко месеца не спира да ме изненадва... Върнах му един SMS с "...и АЗ...", а той ми написа "толкова си красива, така усмихната...", а аз наистина бях усмихната и вероятно така, ще бъда целия ден въпреки трудностите всичко ми изглежда по-светло, по-слънчево и по-лесно...
Колко му трябва на човек!  Heart Eyes


 

# 1
  • Мнения: 2 556
Мишел, това е наистина страхотно, браво на мъжа ти.  Simple Smile Той явно си е такъв по принцип, отвътре му идва.

Моят мъж например никога не е правил подобни изненади, още като гаджета не сме имали изпълнения с писане на каквото и да е, та ако утре намеря нещо такова, единственото, което бих си помислила, е, че явно е гузен от нещо и е решил да ми замаже очите, тоест направо ще му звънна и ще го питам какво е сгафил, та е почнал с жестовете  Simple Smile Или пък ако цъфне вкъщи с цветя, е тогава просто не ми се иска да мисля какво ли ще да е довело до купуването им  Mr. Green Но пак казвам,  при моя мъж това би означавало 100% промяна в поведението му...

# 2
  • Мнения: 48
Много е мило това което е направил за теб. И аз обичам да правя такива изненади, картичка под възглавницата, направена от мен, бележки по джобовете  съм му слагала, салата с изобразено сърце отгоре и т.н.Определено ние жените по-често се сещаме за тези неща, мъжете го правят по-рядко, но пък е по-сладко. Няма да забравя една година на 7 март вечерта се бяхме сдърпали нещо, сутринта на 8 март получих най-сладкото цвете, беше едно мъниче зюмбюлче, ама много мъничко, така се разтопих, толкова хубаво ми стана че чак с думи не мога да го опиша. Естествено вечерта имаше и други подаръци,но сякъш този жест сутринта беше най-хубавия и най-трогващия.

# 3
  • Мнения: 2 142
Tess, при него също е промяна в поведението му, защото такива мили неща правеше дооооста отдавна. Истината, че е скаран с цветята, но този месец дори и цвете ми подари, както си вървяхме по улицата! Преживяхме много , много тежки моменти в последните две години. Заболяването на голямата ни дъщеричка ни беше направило толкова нервни, сиви, скучни и изтерзани, наред със всичките ежедневни проблеми, които всички имат. Сякаш бяхме загубили нещо детско, младежко и живо в сърцата си. В последната половин година сякаш се откриваме отново. Сякаш започваме отначало, само дето вече се познаваме много повече и сякаш е по-хубаво, по-силно и по-истинско. Чувството е много странно... става ми чак неудобно, че съм толкова и отново влюбена! В собствения си мъж след 8години заедно. Преди година си мислех, че вече толкова добре се познаваме, до болка, както има една приказка, че вече всичко е свършило, да обичаме се но вече сме влезли в релси, а сега отново имам крила... Мислех си, че вече съм пораснала и няма как да се влюбя, особено в човека, когото познавам 16години. Струва ми се, че и той се чувства така. Прекрасно е, дано след години да ми се случи отново. Чувствам се отново истински жива.

Искам да ви дам малко позитивна енергия и усмивка в есенния ден  Hug

# 4
  • Мнения: 2 142
mimi_don4eva , точно за тези мънички жестове говоря, които не са задължителни. Нещо мило, нещо нежно, нещо романтично, което ни лепва усмивка на лицето и нищо не може да я изтрие от там Flutter

# 5
  • Мнения: 525
Мишел + това наистина е мило.

# 6
  • Мнения: 502
   Благодаря ти,Мишел. Аз напоследък забравям да се усмихвам много. Уморена и изнервена съм,а не искам така. Но твоята тема и твоят пост ме накараха да се замисля,че трябва да променя нещо. Хубав ден!

# 7
  • Мнения: X
Цитат
Искам да ви дам малко позитивна енергия и усмивка в есенния ден  Hug
Благодаря ти!
Това е страшно красиво   bouquet !

# 8
  • Мнения: 2 005
Моят също е много романтичен и редовно ми пуска разни sms чета , с които ме кара да се чувствам супер  Laughing- обичана , желана ... Hug

# 9
  • Мнения: 1 232
ами моя мъж  не е много по романтикитеза разлика от мен ,здраво е стъпил на земята и разни"лиготийки "хич не го влекат и не му правят впечатление.Нямада забравя обаче как като бременна в последните седмици ,натежала и неизлизаща от къщи защото висях целодневно във форума,му звъннах по телефона ридаейки -Мило изгоря ми монитора на компа.Не съм и очаквала че на 15 тата минута ще ми се явив къщи с монитор в ръце Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСега ми е смешно ,но този жест няма да го забравя никога.....

# 10
  • Мнения: 2 142
bimba , много мило... Насълзих се... Винаги има начин да покажеш на другия, колко много го обичаш, колко много държиш на него и можеш да го зарадваш

Ивалина, чувството е прекрасно, дори и когато мъжете ни не са от най-романтичните, радвам се, че твоя е от романтичните Hug
oblacheto hey, Лорейн, maraidara , радвам се че съм ви накарала да се усмихнете, това, беше и целта ми с тази тема.


Иска ми се с тази тема да ви подсетя, колко е хубаво да сме мили с любимите и че нещо мъничко може да стопи всеки лед, а ако половинките ви се усъмнят, просто им кажете "днес, прочетох нещо, хубаво, нещо позитивно, което ме накара да се усмихна. Искам да се усмихнеш и ти! " Hug

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 14:00 от Мишел +

# 11
  • Мнения: 46 403
Рядко, не си падаме и двамата по тези неща  Rolling Eyes родителите ми си правиха такива жестове и винаги съм се чувствала неудобно, не знам защо, но се молех моят мъж да не е такъв Embarassed
Хубаво е когато се уцелят двамата с еднакво виждане по въпроса, и в единия, и в другия случай  Hug

# 12
  • Мнения: 145
Предполагам, че темета ми е за тук, но ако бъркам, моля модераторите да я преместят по тяхно усмотрение.

Исках да ви попитам за милите и романтични жестове, които правите на половинките си или те за вас. Става въпрос за спонтанните неща- мила бележка, подарък или цвете без повод, закачка, SMS... Правите ли такива неща? Случват ли ви се? Намираме ли време и сили в забързаното ежедневие за спонтанни и мили неща за любимите си хора?

Тази сутрин отивам да разпечатвам чертежи , които работих снощи до късно. Понеже бяха повече трябваше да чакам, оставих ги и отидох да пия кафе. Когато отидох да си взема чертежите, момичетата ми се подсмихват, но не ми казаха нищо. Аз отворих папката погледнах без да избирам 1-2 чертежа в средата, видяха ми се ОК, платих и си заминах. После сядам да ги видя хубаво и като отворих на първия чертеж имаше едно огромно I LOVE YOU. Стана ми толкова мило и топло на сърцето. В първия момент се притесних, ядосах се, че можеше да дам папката на друг, представяте ли си клиента ми как, щеше да ме гледа  Shocked После ми стана смешно, защото мъжа ми знае, че никога няма да я дам преди да я прегледам, а накрая ми стана толкова мило, че се просълзих. Мъжа ми отдавна не беше правил такива неща, а в последните няколко месеца не спира да ме изненадва... Върнах му един SMS с "...и АЗ...", а той ми написа "толкова си красива, така усмихната...", а аз наистина бях усмихната и вероятно така, ще бъда целия ден въпреки трудностите всичко ми изглежда по-светло, по-слънчево и по-лесно...
Цитат
Колко му трябва на човек!  Heart Eyes
- 7 неща - дом и топлина, храна и огън,въздух и вода и деца който да усмислят живота му.

 

# 13
  • Мнения: 2 142
.....Колко му трябва на човек!  Heart Eyes
- 7 неща - дом и топлина, храна и огън,въздух и вода и деца който да Осмислят живота му.

 
[/quote]
да, така е и аз ги имам тези 7неща, но съм и човешко същество, което чувства, обича и искам да бъда обичана, колкото и глупаво и егоистично да ви се струва. Отдавна съм минала тинейджърските години, но пак ми харесва да съм влюбена. Колкото до смисъла на живота, можеш да го намериш навсякъде и под различна форма. Аз живея за много неща, но не намирам нищо лошо в това, докато живея да съм щастлива, а щастие също намирам в много неща, всеки ден...
Позитивно настроен човек съм, реалист съм и по-голямо щастие  от децата ми-няма, но и няма да спра да живея!
Моля се само да сме здрави, всички!


Освен това, когато съм щастлива, заразявам всички, около мен с щастието си

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 14:45 от Мишел +

# 14
  • Мнения: 2 142
Не искам да дразня никой с "лиготиите" си, исках само да предам и на вас малко хубаво настроение.

Повечето теми тук са драматични, нека има и една "по-повърхностна"

Общи условия

Активация на акаунт