Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Моля ви да ми помогнете в избора на тефлонов тиган, тъй като всяка година копувам нов и то от скъпите, но много бързо се поврежда покритието и почва да лепи или се изкриви самия тиган и с точка  ибез точка  все не мога да случа на хубав тиган
Цитирай

И моят тефлонов нещо го прецаках с покритието...точно за една година.
Та сега си купихме някакъв друг вид, който уж не горял, не можеш да го надереш и прочие. Но не е тефлон. Не запомних какво каза продавачката, че е, но мога да ти дам сайт да разгледаш. Ама доста скъпа джаджа ни излезе. Rolling Eyes Обаче съм доволна, де, поне вече наистина мога да пържа в него без олио.  Very Happy
Цитирай

Моят тефалският (сори за рекламата) не е мръднАл.
Цитирай

София

Запис за темата. Моите са все тефалски и все с тях за година-две се случва същото, като описаното от авторката... Confused
Цитирай

Варна

и моят така. Не знам дали е от значение, но ми е сватбен подарък, т.е. от преди 8 години, може би тогава качеството е било повече на ниво, отколкото сега, щом другите момичета се оплакват.
Цитирай

Моят ми е завещан от майка. Не го знам на колко е години, но е поне на едно 4-5 лазарника. Може да са им развалили качеството наистина...
Цитирай

Стая № 6

Да,на "Тефал"са хубави. Има и една фирма"Фест"-гръцки,по-евтини,но добро качество. Турските не струват,иначе са с най-ниска цена. Всичко го казвам от собствен опит. Laughing
Цитирай

гр. Варна

Да,на "Тефал"са хубави. Има и една фирма"Фест"-гръцки,по-евтини,но добро качество. Турските не струват,иначе са с най-ниска цена. Всичко го казвам от собствен опит. Laughing

Peace Аз имам един на "Тефал" от около 4 години и един на "Фест" - също почти 4 годишен и не са мръднали.
Цитирай

Аз имам два на "Тефал".
Единият е чисто нов и неползван, съответно нямам оплаквания от него.
Другият е ползван по  мои сметки максимум около 10 пъти. Пържени са яйца и филийки в него. Ако ви го покажа в какво състояние е. Tired Гледам, че и покритието му се е "пропукало" на едно място.
Сигурно се дължи на факта, че са купувани от "Метро". Crossing Arms
Цитирай

Варна

Имам три тефлонови тигана, Тефал-ски, ТСМ-ски и един, незнайна марка. И трите не са мръднали, естествено бъркам в тях само с дървени пособия.

ПП: Имам и един Икейски, но него още не съм го ползвала.
« Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 21:58 от star »
Цитирай

София

Ползвам само тигани и тенджери на Тефал от доста години.И аз мисля,че качеството им вече е доста по-лошо,много бързо се разваля покритието,бих се радвала някой да предложи нещо по-добро.
Цитирай

София

ее супер тема Smile тъкмо и аз се чудех накъде да се насоча, никога не съм си купувала такова нещо, но май първия ще е тефал Smile
Цитирай

София

ние последно, миналата год., си купихме някакъв не тефлонов. с някакво друго, ново покритие. не слагам грам мазнинка. може би е като на Еовин. Thinking взехме го от техно.... маркет/поли, дето е в младост до арена, от щанда на new vision studio или нещо такова. това са тиганите и скарите, дето ги рекламират момче и момиче, като пържат разни работи на тях. доста по-скъпи са, но мисля, че ще са дълголетни. Very Happy всъщност аз си взех голям тиган и нещо като тенджера, но квадратна, става и за печене.
a ето намерих сайта.
Цитирай

Бургас

И моите! newsm64
Цитирай

ние последно, миналата год., си купихме някакъв не тефлонов. с някакво друго, ново покритие. не слагам грам мазнинка. може би е като на Еовин. Thinking взехме го от техно.... маркет/поли, дето е в младост до арена, от щанда на new vision studio или нещо такова. това са тиганите и скарите, дето ги рекламират момче и момиче, като пържат разни работи на тях. доста по-скъпи са, но мисля, че ще са дълголетни. Very Happy всъщност аз си взех голям тиган и нещо като тенджера, но квадратна, става и за печене.
a ето намерих сайта.

Отдавна преминах изключително на титанови тигани. По-дълго издържат от който и да е тефлон и по-добре пържат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора