Кое от трите имена?

  • 2 184
  • 39
  •   1
Отговори
Помогнете  ми да избера име.Колебая се между тези  newsm78

# 1
  • Мнения: 428
От трите най ми харесва Виктор.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 073
От трите най ми харесва Виктор.
И на мен.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 1 529
Валентин
 Виктор е много хубаво ,но всяко 3-то дете в градинката ни се казва така.

# 5
  • Мнения: 4 555
Ох, точно тези трите ли  ooooh!
Валентин ми се струва много обикновено.
Виктор първо не ми харесва (Виктория е много красиво, а Виктор ми звучи като отрязано) и второ, на всяка крачка има по някой Виктор.
Владимир ми е твърде руско. Хем съм запален русофил и много харесвам руските имена и пак...

Не съм гласувала, но предполагам Виктор ще събере най-много гласове и ще е с голяма преднина. Все пак не е случайно, че всяко трето дете е Виктор. Ти обаче избери това име, което ти харесва най-много на теб и с което си представяш, че ще се обръщаш към детето си.

# 6
  • Мнения: 3 675
На мен най-много ми харесва името Виктор.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Ох, точно тези трите ли  ooooh!
Валентин ми се струва много обикновено.
Виктор първо не ми харесва (Виктория е много красиво, а Виктор ми звучи като отрязано) и второ, на всяка крачка има по някой Виктор.
Владимир ми е твърде руско. Хем съм запален русофил и много харесвам руските имена и пак...

Не съм гласувала, но предполагам Виктор ще събере най-много гласове и ще е с голяма преднина. Все пак не е случайно, че всяко трето дете е Виктор. Ти обаче избери това име, което ти харесва най-много на теб и с което си представяш, че ще се обръщаш към детето си.


 Peace Това все едно аз съм го писала, подкрепям напълно!!!

# 8
  • Мнения: 27 524
Виктор  Peace

# 9
  Виктор е много хубаво ,но всяко 3-то дете в градинката ни се казва така.

Taka e. В друга тема бях писала, че в класа на сина ми имаше три момичета с името Виктория - голямата, малката... Не е приятно.
Владимир е хубаво славянско име. И значението ми харесва - 'да владее света, да бъде владетел' ('мир' - дословно 'свят,вселена')


 
 

# 10
  • Мнения: 574
От изброените гласувах за Валентин, но на мен ми харесва повече Владислав /като сина ми Wink/

# 11
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Владимир  Peace

# 12
  • Мнения: 441
От изброените гласувах за Валентин, но на мен ми харесва повече Владислав /като сина ми Wink/
и аз така  Peace

# 13
  • Мнения: 6 992
Нито едното не ми харесва.
Виктор е твърде често срещано, както ти казаха вече.
Другите две са ми много дълги.

Влад само ми харесва, обаче Simple Smile

# 14
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Владимир Peace

Общи условия

Активация на акаунт