Носталгия по детството...

  • 879
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 140
На скоро попаднах на едно прекрасен сайт, който ме върна в детските ми години.Надявам се да ви хареса и отново да се почувствата безгрижни по детски му поне за миг..

http://detstvo.noviniteb.com/index.php

# 1
  • Мнения: 161
Аз също много се кефя на този сайт още повече, наистина страхотен е! НА този, който го е направил едно голяма БРАВО!!!

# 2
  • Мнения: 1 187
Къде са ми детските книжки....

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://detstvo.noviniteb.com/index.php?newsid=108

има доза свежест, да...

# 4
  • Мнения: 2 448
Нямам носталгия по детството в този смисъл. Детското, което е възможно да остане в нас, когато вече сме възрастни още не е умряло у мен, а самите детски години не ми липсват.

# 5
  • Мнения: 339
explanet , благодаря за линка. От 2 часа съм се заровила в този сайт...Особено  тук . Върнах се с 20 години назад.

# 6
  • Мнения: 3 622
Супер  Peace
Връщам се само с хубави спомени назд във времето  Grinning

# 7
  • Мнения: 984
Не се обръщам назад. Гледам да не съжалявам за нещата, които съм направила или не направила. Само колелото ми липсва реално. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 877
Моята носталгия по детството също е различна, не се съдържа в соц-продукти, а в разни основни неща -
наситена миризма на цъфнала липа, желирана прасковена торта, двуетажни къщи от румънско-виенски тип, хортензии, вълнисти папагалчета, домашен куклен театър, червен плат на бели точки, игра на ръбчета, колела всякакви, големи пешеходни пространства, в които децата можехме да се шматкаме на воля, изобилие от вишнев цвят, шах на таванския балкон, облепена с картички врата, мазе със старите инструменти на дядо, усещането за релефната карта под дланта ми, гнездото на една гълъбица, дето толкова ги варди яйцата си, а те се строшиха накрая, безкрайните класически концерти, на които ме мъкнеха и ми беше много скучно, кукления театър и анимационните филмчета, на които много обичах да ме водят, "скривалището" в старата къща, дето не беше никакво скривалище, защото всички знаехме къде крият нашите лимонадата.

На кого му пука какво точно веро и каква точно паста за зъби са се използвали!

# 9
  • Мнения: X
Страхотен сайт! Страхотен!   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 7 183
Егати съветското детство сме имали според този сайт  Mr. Green
Само руски работи.  Crossing Arms
А имаше и други, все пак.

Общи условия

Активация на акаунт