дневник на съжителството ми със свекървата 2008-2009

  • 14 013
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 039
Одалиске, това значи ли,че тази зима все пак ще живеете заедно и евентуално след това, някога, като има възможност, ще се изнасяте?

# 166
  • Мнения: 6 604
Брех,този мъж Shocked. Не искал второ и изведнъж-о чудо.Съгласява се ooooh!.
Не иска да живее отделно от родителите-и след няколко седмици-изнасяме се..... newsm78

# 167
  • Мнения: 25 599
Брех,този мъж Shocked. Не искал второ и изведнъж-о чудо.Съгласява се ooooh!.
Не иска да живее отделно от родителите-и след няколко седмици-изнасяме се..... newsm78

Извод:
Чете писанията на жена си в бг-мамма.  Joy

# 168
  • Мнения: 6 604
Брех,този мъж Shocked. Не искал второ и изведнъж-о чудо.Съгласява се ooooh!.
Не иска да живее отделно от родителите-и след няколко седмици-изнасяме се..... newsm78

Извод:
Чете писанията на жена си в бг-мамма.  Joy
bowuu

# 169
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Како Сийке, право в целта, както винаги

# 170
  • Мнения: 1 367
Ама той нави ли се на второ дете?Бравоооо!!!   bouquet Май съм пропуснала новината!Искрено се радвам,защото много симпатизирам на авторката!Стискай зъби,щом тази зима ще е последна,дано да я изкараш възможно най-безболезнено и без сериозни сътресения!

# 171
  • Мнения: 6 604
Ама той нави ли се на второ дете?Бравоооо!!!   bouquet Май съм пропуснала новината!Искрено се радвам,защото много симпатизирам на авторката!Стискай зъби,щом тази зима ще е последна,дано да я изкараш възможно най-безболезнено и без сериозни сътресения!
Мнооого отдавна. На втория -третия ден след като авторката пусна темата.  bouquet

# 172
Браво за второто бебче Hug

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 17:43 от ninicho

# 173
  • Мнения: 579
Брех,този мъж Shocked. Не искал второ и изведнъж-о чудо.Съгласява се ooooh!.
Не иска да живее отделно от родителите-и след няколко седмици-изнасяме се..... newsm78

Извод:
Чете писанията на жена си в бг-мамма.  Joy

оооооо,явно има резултат.Тогава само да вметна,че много бих се зарадвала и на една екскурзийка до Египет.(дано да го прочете) Wink

# 174
  • Мнения: 123
Според моя мъж приказките трябва да завършват така :
"И те се оженили и заживяли щастливо, защото свекървата/тъщата, живеели през девет земи в десета...."
Мисля, че е прав!

# 175
  • Мнения: 388
съчувствам ти Hug
и ти пожелавам успех в бебеправенето  baby_neutral

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не мога да си представя да живея със свеки. Тя е такава лигла, че едвам я изтрайвам като и гостуваме лятото за 2-3 дни. Добре, че сме на 500км една от друга.

Общи условия

Активация на акаунт