Впечатления от преспиване на Беклемето?

  • 5 856
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 494
Ок. Няма проблем. То най-добре на живо... Grinning

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
само предупреждение,зимата там е ужасен сняг ако закъсаш и си без мобилна връзка си обречен.там сме спасявали хора,преспите стават над 10метра,много внимавайте кога и с какво отивате.обикновенна кола зимата е абсурд да стигне до там,ние с джипа едвам излязохме,хотелите са хубави и стават за семейна почивка.
Значи зимата няма проблем с обикновена кола ( не джип) да се качва дотам? Така като гледам са малко хотелите, та чак ми е подозрително да чистят за тях само, но пък щом казвате...
не рискувай според мен.
зимата от троян за нагоре си струва да се опита,но от кърнаре не Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Е, предполага се, че никой не говори за зимно пътуване от Кърнаре нагоре  Wink От тази страна на прохода не разчистват до пролетта снега. Троянската част се чисти и поддържа редовно  Peace От Троян съм и живея в Пловдив, зимата до Троян стигаме през Шипка само (или през София  Crazy)
Малко оспамих темата май, защото не давам мнение за хотел  Blush Като дете съм имала страхотни ваканции в хижи на Беклемето, но нямам идея дали съществуват още  Thinking

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
Е, предполага се, че никой не говори за зимно пътуване от Кърнаре нагоре  Wink От тази страна на прохода не разчистват до пролетта снега. Троянската част се чисти и поддържа редовно  Peace
така да,но ако някой е решил от тук-за кърнаре става въпрос да знае,че е обречен на провал и то с кола както има мнения по-горе.

# 19
  • Мнения: 2 926
А не,не - прохода Троян-Кърнаре през зимата в никакъв случай.
Нали ви казвам, че на 1-2 октомври тази година валеше сняг и беше натрупало доста.А зимата е просто някакъв ад, ако изобщо е отворен прохода, защото от ноември нататък е постоянно затворен.

# 20
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
А не,не - прохода Троян-Кърнаре през зимата в никакъв случай.
Нали ви казвам, че на 1-2 октомври тази година валеше сняг и беше натрупало доста.
а ти пък Shockedние на 19.10 минахме от там и нямаше помен и от сняг newsm78

# 21
  • Мнения: 1 494
Еххх, май ще отложа мероприятието за лятото. Леко ме постреснахте. И тази събота и неделя замина, за следващите вече не смея да планувам. НО не съм се отказала и все пак събирам мнения всякакви- пътя също е много важен.
Попрочетох из другите форуми и наистина знам, че южната част е по-проблемна зимата. Но аз ще ходя откъм Северна България. Дали пък да не си купим джип... Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
abigale, не се шашкай, ти от коя страна ще се качваш до Беклемето? Ако е от Троян - нямаш грижи, цяла зима се чисти пътя  Peace Ако е обаче от Кърнаре е кофти, завали ли сняг не чистят до пролетта. Но ако си от София можеш спокойно да идеш с кола до Троян и от там до Беклемето, никакъв проблем няма  Peace
Страхотни есенни листа имаш в подписа си, обожавам есента  Laughing

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 21:50 от *Бубето*

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, как мислите ако сме без кола може ли да се наеме такси да ни закара от Троян до Беклемето, защото до Троян смятаме да отидем с влак, но до Беклемето с какво?

# 24
  • Мнения: 1 494
Бубето*, откъм Троян ще се катерим... Laughing...И аз обожавам есента. Grinning

Джемма, нямам опит, но защо да не може- май са 16 км до Беклемето...

Общи условия

Активация на акаунт