Нова година и бебе

  • 9 724
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 034
Като чета някой отговори и почвам да се чудя как изобщо ми е хрумнало, че искам да се позабавлявам на Нова година. Това не ме прави, незаинтересована от детето ми, нито значи че се "метльосвам" насам-натам. Откога желанието за забавление, означава, че ни свестна майка??? А и защо трябва да чакам 20 години, за да отида да празнувам Нова година?

при настоящата акселерация, мисля че още на 12-13 години вече няма да сме опция в представите на децата за прекарване на Новата Година. пък детето може още на 5-6 години да празнува с вас, ако не сте някъде на много шумно и задимено място... защо не? примерно на хубава хижа в планината и по-малко дете бих завела. да не говорим за пътуване в чужбина, винаги заедно аз не бих го делила от нас, нали е част от семейството ни. бабите и дядовците му са отделни семейства в моите представи.

# 106
  • Мнения: 174
Това ще е първата Нова година с бебинка и искам да сме заедно,следователно ще сме си вкъщи  Grinning Ще украся празнично и ще си приготвим вкусна вечеря и мисля,че ще си изкараме супер  Grinning

# 107
  • Мнения: 1 629
Със сигурност ще си бъдем в къщи с бебчо, ако не при баба му и дядо му пак с бебчо. На никой не го давам за да се забавлявам. Само на 6 месеца. Сега за една година нищо няма да ни стане Peace

# 108
  • Мнения: 922
Ще празнуваме Нова година в къщи. Откакто се е родил Ники празнуваме винаги с него у дома или у приятели с деца, че и той да си играе. Тази година ще си празнуваме четиримата в къщи   ura  party006  ura

П.П. Бебе не бих вкарала в ресторант.

# 109
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ние вече втора  година празнуваме в къщи,
бабите са ни далече и няма на кой да оставим малката.
Така,че ако има на кой да оставиш бебока възползвай се.
Нова Година не идва всеки ден. Peace

# 110
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ние винаги празнуваме вкъщи или у приятели. Детето винаги е било с нас.

# 111
  • софия
  • Мнения: 636
у дома. Откакто се е родила Елена сме си триата у дома. Много сме доволни-тихо, спокойно, украса, хубави ястия и най-важното на другия ден не си като бита мечка!

# 112
  • Мнения: 1 817
Ооо, тази година ще се празнува  сериозно Grinning
Миналата година бях кърмачка, бебо ревеше от колики. Чудесна атмосфера Rolling Eyes При тези условия разбира се си празнувахме в къщи.Бях се примирила.
За тази обаче ще ползваме бабин дом. А ние с мъжо си знаем smile3508

# 113
  • Мнения: 2 950
Дъщеря ми беше почти на година на първата си нова година. Празнувахме с роднини, а след 12 часа я оставихме да спи при баба и дядо и отидохме при приятели. На първата си нова година близнаците бяха на 1 месец и бяхме вкъщи и точно в 12 часа аз кърмих. Много весело кърмене беше - на фон от заря, гърмежи и викове отвън. Joy

# 114
  • Мнения: 826
Още нямам опит. Тази Нова година с моето бебче ще празнуваме, ама то в корема ми. По съвет на майка ми обаче, първата година, вероятно ще празнуваме вкъщи. По-нататък ще е хубаво да оставим бебе на доверен роднина и да посветим едно новогодишно приключение за себе си.  Mr. Green

# 115
  • Враца
  • Мнения: 2 225
много интересен въпрос.
ние с половинката от няколко години ходим на различни места в българия, не хотели а къщи, където няколко дни сме компания на масата. търсим къщи с механа за има къде да се събираме и да ни е уютно и по наш вкус. надявам се като родя, следващата нова година да не прекъсваме традицията, били сме в къщи, в които е извънредно удобно да си гледаш детето на една ръка разстояние, да не му е шумно и задимено, а ти да се забавляваш... това е за хора които имат с кого да отидат и обичат подобен род празнуване, естествено, аз лично съм голям почитател, стига да има елементарни удобства като чистота и топла вода...  Flutter
забравих да кажа, че всички от компанията са с деца доста преди нас, така че нагледно сме видяли че не е невъзможно да си заведеш детето някъде, вместо да се лишаваш от нещо и да ти липсва...

# 116
  • Мнения: 1 479
Когато децата ми бяха малки бебета,си празнувахме в кьщи.Миналата година баткото бе с нас на купон,а малкият в кьщи с родителите ми.Тази Нова година още не сме измислили кьде ще ходим.

# 117
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Никога не сме празнували Нова година без децата си.  Навсякъде са с нас.  Peace
В началото празнувахме вкъщи, разбира се, когато бяха бебета. Wink

# 118
  • Мнения: 1 981
С бебе в ресторант навръх Нова Година!Немислимо! Naughty
Или празнуваме семейно у дома и то спи в другата стая или го оставяме на грижите на бабите и празнуваме навън самосиндикално.
Точно така! Това е know-how!  Peace

# 119
Ние по принцип винаги сме някъде по това време-в Австрия или Франция или ходим до България и до сега винаги сме били сами в апартамента, който наемаме. Не мисля, че сега с Вай ще има проблем. Тя и Вики едва от миналата година дочака Нова година.

Общи условия

Активация на акаунт