към майките на момичета????

  • 2 331
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 803
в аптеките се продават специални контейнерчета за вземане на урина от бебе, махаш памперса и го залепяш след около 5 на голо дупе бебо се изпишква.

# 31
  • Мнения: 1 155
Сложих я на гърнето, като преди това й дадох да пие много вода и тя се изпишка, после го изсипах в едно бурканче и при педито. Peace

# 32
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
С колектор, сложих го като се събуди сутринта, докато си пиеше млякото. Wink
И аз така Peace

# 33
  • Мнения: 1 428
След втория опит с колектор стана.

# 34
  • Мнения: 2 132
Изхабих 2 колектора и един контейнер за урина и още не съм успяла да и взема. Сега ме подсетихте да се пробвам пак, че се бях отказала Grinning

# 35
  • Мнения: 1 745
Аз на 6 месеца лесно взех с колектор,ама да видиш на годинката...  ooooh!
Мале ,голям зор беше!Не си търпеше колектора,отлепя го,седя 3 дни по над 1 час на гърне и не се изпишка.Както й сложа пампа,го пълни! CrazyПодлуди ме!
Накрая измих гърнето с вряла вода и сапун и после сипах от него в стерилното шише.Нямаше друг начин! Tired
А скоро четох ,че някои мами слагат в самото гърне шишенцето и като се изпишка детето,все нещо оставало и в него. Wink

# 36
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 729
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.
Мои приятелки казаха че така са правили.

# 37
  • Мнения: 148
На нас ни се наложи два пъти да даваме - първия път ад бурканче я издържах, но се оказа че урината не е чиста или там както се води, а бурканчето си беше преварено. Втория път с колектор (срам ме е но ще призная че падна голяма борба с него  Embarassed) и после пресипах в специалните шишенца които продават по аптеките за тази цел. Нямах проблем

# 38
  • Мнения: 543
Сутринта й измих добре гъзягата, оставих я без памперс, заредих се с шишенце за стерилна урина и на втората минута - пишшшшш.

# 39
  • Мнения: 1 671
Сутринта я измих добре и я накърмих както е голичка. Малко след като се наяде - се изпишка. Бях се подкотвила с обикновен контейнер за стерилна урина (от по-големите) и щом тръгна да пишка аз събрах част от урината в него. Е, по-голямата част от урината отиде на пода, но после забърсах. Събрах 20 мл, беше напълно достатъчно. Нали знаеш, че трябва да я занесеш веднага за изследване?

# 40
  • Мнения: 2 334
Искам да попитам как взехте урина за изследвания на 6 месеца?(на момиченце)Че аз се чудя как ще стане , а имаме талон за изследвания.

След като се сабуди я измих,подсуших и слоших колектор.След като се изпишка прехвърлих урината в стерилно шише  Peace

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
С колектор.

# 42
  • Мнения: 1 364
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно бурканче.
Голямо чакане беше Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 1 522
С колектор, но да не те отчайвам аз чаках 40 минути да се изпишка и понеже я държах на ръце, за да не е легнала и да не се изсипе съдържанието, накрая направо бях готова да се откажа вече. Но успях - точно когато си мислех да се откажа и друг ден пак да пробвам и тя се изпишка. А междувременно пихме вода и то доста. Успех!

# 44
  • малко градче
  • Мнения: 188
С двете си деца съм процедирала така- слагаш памук в пликчето без памперс и от време на време проверяваш има ли пишкано.Ако има, изцеждаш памучето в бурканчето и това е.

Общи условия

Активация на акаунт