Качествени ръкавици - откъде?

  • 898
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 958
Ако някой е купувал наскоро качествени ръкавици или знае къде продават такива, ще се радвам да сподели.......Става дума за София или Кюстендил.

Последните години не случвам на ръкавици и това е. Уж взимам естествена кожа, но на третата седмица изглеждат много смачкани и сивеят ужасно. Нямат никакъв блясък и черното не е вече черно.

# 1
  • Мнения: 12
За провинцията нямам никаква представа, но скоро ходих до магазини "Светла" за чадър. Имаше разкошни чадъри. Планирала съм няколко за подаръци на близки хора. С чадъра ми предложиха и ръкавици. Видяха ми се много добри. Аз си имам от миналата година, но харесах едни за подарък. Ако искаш може да ти пратя инфо за магазина на лични.

От опит знам, че ако имаш проблеми с ръцете през зимата трябва да си вземеш нещо наистина добро.

# 2
  • Мнения: 176
Аз имам едни от майка ми подарък, в едновремешния завод в Ловеч са правени, е-няма такива ръкавици, но дали още правят там-незнам.
Виждала съм в Хит-хипермаркет-а в Младост 2 магазин за кожени чанти, портфейли, а имат и страхотни дамски кожени ръкавици.

# 3
  • Мнения: X
http://www.laredoute.fr/vente-gants-laura-clement.aspx?productid … tegoryid=52608571

агнешка кожа, удължени. С код 19372 дава безплатна доставка. Цената е приемлива-такива у нас са над 45 лева

# 4
  • София
  • Мнения: 958
роза - знам магзина на светла на орлов мост и този  в подлеза на спортната. Ако там си виждала , кажи.

Рени - страхотни са, но изобщо нямам идея как да стане с поръчката.....Не познавам никой, който поръчва, за да ми вземе. Иначе изглеждат много красиви, а най-вероятно са и много топли... Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
Ако погледнеш по-горните теми за пазаруването от ЛаРедут-има изписани десетки страници. А тези ръкавици са елегантни, подпатени с коприна / е, поне така пише, ще ги видим /.

Общи условия

Активация на акаунт