МоятА КУХня - моЕто ЦаРствО, тема 15 за всичКИ лЮбиТЕли и позНаВАЧИ...

  • 53 898
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 883
Хайде и аз в кюпа.Предстои ни ремонт на кухня и хол,които са едно помещение и къде ще отиде багажа не е ясно. Tired

Видях такъв плот на Стройко и ме спечели с липсата на фуги и с излятата мивка. Коя фирма ти прави проекта? Много е красива кухнята.

Мда мен това ме впечатли в плота.
Иначе проекта е на ГТК Дизайн. За сега съм много доволна от тях.
Фирмата има ли сайт!И колко ти взеха за проекта?

Намерих сайта и прочетох.Имат много хубави неща. Wink

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 20:50 от Тя

# 61
  • Мнения: 51
а бихте ли ми казали как аджеба мога да разбера наистина ли е  МДФ или са бутнали ПДЧ?
[/quote]
е
          За MAJCETO                                                                                                                                                                              Мила Госпожо пак всичко опира да Образованост. Би трябвало да се поинтересувате  за това преди да направите поръчката,преди да ви набунтат   ПДЧ.Фирмата има достатъчно мостри на кухни в офиса  за да напрамите сама разлика между МДФ и ПДЧ.Не случайно всяка фирма прави мостри заради такива клиенти като вас.

# 62
  • Мнения: 51
а бихте ли ми казали как аджеба мога да разбера наистина ли е МДФ или са бутнали ПДЧ?
[/quote]

  ЗА MAJCETO
ПДЧ : . Какво представлява Плоскост от Дървесни Частици, това са смлени дървесни отпадъци слепени със специални смоли, пресовани и покрити с ламинат. Предимства на материала са ниската цени и богатото разнообразие от цветове и фурнири. Недостатъци : не позволява релефни обработки (фрезоване) и не е много качествен като материал, т.е. при нискокачествена обработка мебелите изработени от ПДЧ имат много кратък живот.

МДФ : Какво представлява : фино смлени силно пресовани дървесни частици. Като материал позволява релефни обработки и също така е влагоустойчив. Недостатък е, че е сравнително скъп и поради тази причина се използва предимно за изработка на лицевата част на мебелите или като декоративен елемент. Дори само лицевата част да е от МДФ си струва особено при кухненското обзавеждане, защото там това е най-използваната, мокрена и третирана част.

# 63
  • Мнения: 2 085
  За MAJCETO                                                                                                                                                                              Мила Госпожо пак всичко опира да Образованост. Би трябвало да се поинтересувате  за това преди да направите поръчката,преди да ви набунтат   ПДЧ.Фирмата има достатъчно мостри на кухни в офиса  за да напрамите сама разлика между МДФ и ПДЧ.Не случайно всяка фирма прави мостри заради такива клиенти като вас.
  Rolling Eyes

# 64
  • гр. София
  • Мнения: 28
Хайде и аз да се запиша ,вчера ходихме до няколко фирми да дадем скица на кухнята ни която ще бъде много малка тъй като я изнасяме кажи речи в коридора на мястото на тоалетната.Та вапроса ми е някой поръчвал ли е кухня от Rapidgroup и какви са отзивите ви.Сега ще чакам оферти та да видим от каде ще порачаме.

# 65
# 66
  • York
  • Мнения: 826
Бях обещала на Животинче да кача снимки на стъклен гръб. Ето ги и тях:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/717/610995678.JPG - лампите и контактите са скрити
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1152/2000038768.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1365/221333891.JPG - само остава да се скрие тръбата на аспиратора. Не ми харесва, че аспиратора свети жълто, нои това ще се промени Simple Smile

# 67
  • Мнения: 928
ponqkoga, много ми хареса стъкления гръб  Flutter
Обясни на по непросветените как са скрити контактите. Точно, трябва да кажем на токаджията къде да ги остави  Praynig

# 68
  • София
  • Мнения: 459
Бях обещала на Животинче да кача снимки на стъклен гръб. Ето ги и тях:

Много благодаря, че не си ме забравила. Страхотна ти е кухнята   bouquet

Искам и аз да се включа към въпроса на bejbi за контактите, а и да питам - стъклото фирмата, която ти прави кухнята ли го достави и монтира или отделно е поръчвано?

# 69
  • varna
  • Мнения: 676
 Ponqkoga,кухнята много ми допада.Само се чудя дали няма да пада голяно чистене на стъклото. newsm78

# 70
  • York
  • Мнения: 826
Контактите и лампите са хванати за дъната на горния ред. Трябва да питам майстора от къде минават кабелите, че не помня вече Simple Smile
Чистенето е лесно.  Просто го забърсвам с ония попивателните кърпи със странното име  Embarassed
Стъклото ми го достави фирмата. Зад него е боядисан в цвета на стените гипсокартон.
Намерих си и много хубав пендел в същия цвят и всичко изглежда завършено.
Чак не очаквах да се получи така Simple Smile

# 71
  • Мнения: X
Ето я и моята кухня.Има още за довършване,но бързам да се похваля Blush Blush

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Контактите и лампите са хванати за дъната на горния ред. Трябва да питам майстора от къде минават кабелите, че не помня вече Simple Smile
Чистенето е лесно.  Просто го забърсвам с ония попивателните кърпи със странното име  Embarassed
Стъклото ми го достави фирмата. Зад него е боядисан в цвета на стените гипсокартон.
Намерих си и много хубав пендел в същия цвят и всичко изглежда завършено.
Чак не очаквах да се получи така Simple Smile

Страхотно се е получило, наистина  Peace
И аз имам такава идея за нашата кухня, но зад стъклото искам да има тапет.
Твоето стъкло прозрачно ли е или е матово и от тези по-специалните стъкла ли е или обикновено   bouquet

meca, честито, много е хубава

# 73
  • Мнения: 1 883
Ето я и моята кухня.Има още за довършване,но бързам да се похваля Blush Blush

Честито ,много е хубава! И аз искам нещо подобно ,но долните шкафове да са в червено.

# 74
  • York
  • Мнения: 826
змейковица, стъклото е матирано най-обикновено 5 или 6 мм.

Общи условия

Активация на акаунт