Отговори
# 15
  • Мнения: 8 523
Лора, честита ти рожденичка,да ти е жива и здрава, нека изживее едно прекрасно и безгрижно детство!

didanka, newsm59, пожелавам ти бързо и безпроблемно раждане, красиво и здраво бебече!

Анита[/b] е голяма сладурана Heart Eyes!

Мами моята бебка голямо шило излезна, от главично положение, вчера беше седалищно, а днес на ЖК доктора каза че е напречно. Доктора каза че това въртене въобще не е добре, може да си усуче пъпната връв Cry, много съм притеснена и вече искам да раждам след седмица две, каза че като размери си отговаря, въпреки че в това положение е трудно да се определят, микробиология не ми пусна естествено.

Относно татковците моя е грижовен, но му липсва всякакво разбиране, като започна да му говоря че ме е страх от раждането той ми казва "какво толкова нали си минала по тоя път", а от седмица ми вдига кръвното като ми развива някаква теория, че жените раждали на психическа основа т.е като започнели много да си мислят за раждане и хоп тогава раждали Shocked инак е толкова неориентиран, че като му кажа че имам контракции и пита кво е това Close.На вичкото отгоре планира да ходи на някакъв семинар (абе чист моабет, ама с колегите така го наричат за пред жените си), две седмици преди термина ми, нищо че може и да не иде, а това ме огорчава много, че ще ме остави в такъв момент.
Свекито и тя ме нервира много, според нея от два месеца съм в деветия месец и всеки момент мога да родя #Crazy и непрекъснато ме кара да пера бебешки дрешки и да се подготвям, а мен това ме изнервя.
Колкото и странно да звучи, пет годишния ми син проявява най голямо разбиране към мен Cry

Простете за дългия пост, ама ми олекна, че ми се беше насъбрало много. Отивам да си правя упражненията за наместване на бебека.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте и от нас! Hug
didanka - честит рожден ден, желая ти безпроблемни дни до финала!
Лора - да ти е жива и здрава каката! Много да те радва, слуша и бързо да свиква с новото човече! Сигурна съм, че ще ти помага и ще го обича от цялото си сърце!:bouquet:  bouquet  bouquet
Снимката ти е страхотна и наистина бременността ти отева! Само друг път, ако скъсяваш снимки режи от към краката Grinning Laughing Grinning!
Благодаря и на мамите участвали в изготвянето на новата темичка! Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте и от мен, сладурки!  Hug
didanka , честит рожден ден, прекрасни моменти всеки ден ти желая.
Аз пък да ви оплача, вече не мога да спя - някакъв нерв ми се притиска и ми изтръпват крайниците, нещо като ток ми минава през лявата ръка като я опра някъде.  Sad Спя седнала два часа събудя се. Направо съм като препикано мушкато днес.

# 18
  • Мнения: 173
Честити на рождениците!!!
Hot_Lady-на мен краката редовно са ми изтръпнали и немога да се протягам защото ми се схващат и немога да се мръдна

# 19
  • София
  • Мнения: 70
Добро утро на всички.

Много ме кефи новата темичка  Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 81
Такаааам ходихме записахме тонове ...всичко е ОК за сега се държим на положение  Laughing
Видях се с Верич да знаете как и отива коремчето  Hug оставих ги да търсят тоновете на по-непослушното човече  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 213
Лора да ти е жива и здрава рожденничката, много щастие и късмет и да слуша мама!!! newsm51
Диданка ЧРД!!!! Пожелавам да ти се сбъднат всичките мечти, едно здраво и добро бебенце и много  щастие!!!!! newsm51

# 22
  • Мнения: 22
Честито на двете рожденнички!
Да са живи, здрави, много щастливи и винаги обичани!


 bouquet

Ех, ама като почнете с тези сладкиши от супринта...     Embarassed

# 23
  • Попово
  • Мнения: 687
Norass / Лора, честит ви празник

didanka  newsm59

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 11:33 от Pęþ£ήã

# 24
  • Мнения: 529
Честито на рожденичките и  весел празник!!!   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 031
Честит рожден ден Диданка!


# 26
  • Мнения: 24
ЧРД на дечко на Лора и на Диданка - да са живи и здрави Hug
Уффф при нас никви ипдикации за приближаващо раждане - мамака му ooooh!
Тая наща се е запънала с ръце и крака на изхода и не ще да излезе Joy
Днес отиваме да записваме тонове - скууууукаааа - ама няма начин
Хайде да се разходите по слънчицето и весел ден!  bouquet

# 27
  • Мнения: 18
Лора ,да ти е жива и здрава рожденничката!Много ,много да те радва  ида бъде много щастлива!  ura newsm51
Диданка ,честит рожден ден!Само любов, щастие и прекрасни моменти да те следват в живота! newsm51 newsm59

# 28
  • София
  • Мнения: 210
запис в новата тема и се връщам да чета от вчера

# 29
Здравейте и от нас .Да се запишем и тук.Да питам има ли албумче със снимки на новите бебоци или трябва да ги търся из темата? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт