Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 22 окт. 2008, 10:25 ч.

Противозачатъчни и кървене

  • 2 130
  • 3
  •   1
Отговори
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте ,

започнах прием на Цилест на 05.10 (когато ми и дойде за пръв път, а съм родила преди 6 месеца) и 10 дни след като започнах приема имах кървене , което продължи 2 дни , след това спря , а сега вчера отново се появи.
Мислите ли , че трябва да прекъсна приема на хапчетата или да продължа да ги взимам , докато не се нормализират нещата?
Благодаря ви предваритено  bouquet

# 1
  • Мнения: 136
Не прекъсвайте приема на  таблетките.Това явление се среща често при първия и втория месец от започването. Нарича се spoting.Обяснено е подробно в листовката придружаваща препарата.Не налага лечение.Не намирам ,че Цилест е най добрия избор за Вас ,след като сте родила.

# 2
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Много ви благодаря за бързия отговор.
Като казвате , че Цилест не са подходящи за родила жена , вие кои бихте ми препоръчали?

# 3
  • Мнения: 136
Несериозно е ,ако започнем да изписваме лекарства по този начин.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт