Пускане на парното в градините

  • 4 168
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 215
Аз тази седмица съм в отпуск и не водя детето на градина, че е студено там. По принцип има парно, но още не го пускали, имали "накакъв" радиатор, но не се знае точно къде е и дали работи...Абе загубена работа. Детето ми не е податливо на вируси и главно настива в градината. Предложих им да си донеса една олекотена завивка или одеалце, категорично отказаха. Гласуваме доверие на целия персонал на градината, оставяме си децата по цял ден там а забелязвам някакво безхаберие от тяхна страна. Мъжа ми казва, че с годините са притръпнали на претенциите на майките и си имат готови отговори за всичко.
Както казва баща ми това е детска казарма!

# 31
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вие в Калина Малина ли бяхте?
Да, там сме!  Peace

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми е в детска градина в кв.Надежда. Парно няма. Попитах защо не заявят, но ми се отговори, че директорката е в отпуск. До онзи ден ми казваха, че нито една градина в Надежда не е с пуснато парно и не зависело от тях. Категорично отказват да пускат ел. уреди заради пожарната безопасност. В стаите било около 13 градуса. Това според мен не е нормално.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 18:35 от ivben

# 33
  • Мнения: 3 146
Мами, имате ли инфо дали изобщо ще го пескат, че какви ли не спекулации чух и прочетох. Днес, например, е гомял студ. Аз работя вкъщи и направо замръзвам. Нали има тема за топленето на помещенията, при нас не зная дали отопляват в градината, но поне дализнаете кога ще пуснат?

Мерси!  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 437
В нашата ясла има парно от понеделник. Би трябвало следващият понеделник във всички детски заведения да има парно.  Peace

# 35
  • Мнения: 851
Имаше една такава тема преди няколко дни и момичетата казаха, че градините и яслите били с локално парно т.е. те си пишели молба до Топлофикациите и можело на тях да им пуснат парното преди на другите.  Въпросът е, че директорките трябва да го направят.

# 36
  • Мнения: 3 146
В нашата ясла има парно от понеделник. Би трябвало следващият понеделник във всички детски заведения да има парно.  Peace

Дано!  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 062
Според мен има парно вече във всички градини. Но може и да греша...

# 38
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
В нашата градина пуснаха парното още на предното застудяване , преди 2 седмици мисля беше.
Питай , като взимаш детето от градина.

# 39
  • Мнения: 9 814
В нашата градина пуснаха парното още на предното застудяване , преди 2 седмици мисля беше.
Питай , като взимаш детето от градина.

 Peace

В ДГ на детето ми е същото.

# 40
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
При нас също от две седмица има парно.
Сигурна ли си, че във вашата градина не е пуснато? Защото и на мен госпожата беше забравила да ми каже и случайно в един разговор го разбрах...

# 41
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
В нашата градина в жк. Надежда има парно от две седмици. Не знам защо не го пуснат навсякъде едновременно, а чакат тъпите директорки. Ами те като си ходят с кожусите и седят в кабинет 9-10 квадрата с включена печка?! А децата да мръзнат в тези халета! Я събирайте родителския колектив. В съседна детска градина до нашата парното не е пуснато все още и една позната си пускаше детето с чорапогащник и анцуг отгоре. Как да играе така детето - не е ясно!

# 42
  • Мнения: 922
И в нашата градина още от първото захлаждане има парно.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 52
В нашата градина в Толстой не е пуснато парно.

# 44
  • София
  • Мнения: 903
И в нашата няма парно - вчера питах госпожата. Надявам се поне следващата седмица да го пуснат-както съобщиха по новините на БТВ снощи, че е много студено.

Общи условия

Активация на акаунт