Трябва ми някой от кв . Младост 3

  • 676
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Търся магазин Домо в Младост 3, бил някъде до Кауфланд. Знаете ли къде се намира ? По улици няма да се оправя.. От отбивката на Цариградско посока Младост на къде съм ?

# 1
  • Мнения: 1 212
Toва някое ново DOMO ли е ?  newsm78
Старото хич не е до Кауфланд .
На самото околовръстно е / от другата страна на Цариградско шосе / след отбивката за Младост , близо до Арената .

# 2
  • Мнения: 1 224
Това за което говориш не е ли КОМО ?

# 3
  • Мнения: 1 212
Комо е - да ! Сори ... Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
Онова до Арена е КОМО.

За ДОМО при Деница (МкДоналдс) завиваш наляво, най-удобно ти е да паркираш на паркинга на Кауфланд (пада се от лявата страна на пътя), до него се стига от първото кръстовище със светофар. Самият магазин се намира вътре в Кауфланд.

Друг вариант е да завиеш наляво при Била, караш покрай нея до отбивката към газостанцията (надясно), минаваш през самата газостанция и излизаш при самия Кауфланд - минаваш зад него, завиваш надясно и ще видиш удобен вход към паркинга му.

# 5
  • Мнения: 1 224
Онова до Арена е КОМО.

За ДОМО при Деница (МкДоналдс) завиваш наляво, най-удобно ти е да паркираш на паркинга на Кауфланд (пада се от лявата страна на пътя), до него се стига от първото кръстовище със светофар. Самият магазин се намира вътре в Кауфланд.
Много благодаря  Hug  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 508
Пак заповядай Simple Smile

Надявам се, че не съм го обяснила прекалено объркано, единственото ми извинение е, че не съм шофьор  Simple Smile

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Гугъл + бг.мапс = чудо на чудесата.

Вервай ми.

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 17:11 от Reza

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Гугъл + бг.мапс = чудо на чудесата.

Вервай ми.
Да, бе,да!!!
Тя търси "някой от кв. Младост 3".
Не става с бг.мапс.

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Темата след малко ще стане доста шеговита, а ние не искаме да притесняваме авторката, която надявам се, че се е ориентирала вече.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт