Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 окт. 2008, 19:25 ч.

Малигнен тумор на периферноте нерви

• 824
  • 2
  •   1
Отговори
    Здравейте, мили дами. Казвам се Ирина Пепелянова и имам много спешна нужда от съвет. Насочиха ме към вашият форум от друг подобен и искрено се надявам да ми помогнете. Става дума за братовчед ми, кйто е на 18 години и миналият месец му беше направена операция на десният крак. Крайната диагноза е "Малигнен тумор на периферните нерви",  операцията се извърши в клиниката в Горна Баня. За съжаление обаче контролния ЯМР от преди седмица показа рецидив. В момента се мъчим да съберем информация за неврохирурзи. От Горна Баня не се наемат да направят втората операция, тъй като има опасност да е засегната костта. Насочиха ни към Доц. д-р Аспарух Аспарухов от университетска болница за активно лечение "Св. Анна", гр. Плевен (той е ортопед, до колкото ми е известно и се притеснявам дали подобен тип операции са в неговата компетенция). Много моля, ако някой има впечатления от него да ги сподели. Приемам съвети, идеи и всичко което мислите, че може да ни бъде от полза. Операцията трябва да се извърши след курс химиотерапия. Благодаря предварително.

Позрдави: Ирина

# 1
  • Woolton-on-Thames
Аз още първата операция не бих я направила в клиниката в Горна Баня, мойте уважения към лекарите там, но за такива сериозни проблеми се ходи в София.Стягайте багажа и тръгвайте към София.

# 2
  • Страната на чудесата
За съжаление не мога да те насоча с лекари

Единствения съвет който мога да ти дам е да отидеш в ОНКОЛОГИЯТА в София

Когато става въпрос за тумори трябва да се ходи в онкология, не в други болници. Един лекар хирург беше казал, че не може лекари които оперират апандисит да оперират тумори.

Желая ти успех

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт