Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

zdraveite!
 newsm78 imam vupros otnosno d-r dimitar gunev (maichin dom) - preporucha mi go moia blizka, koiato e izklyuchitelno dovolna.
chakam purvoto si bebe i kato budeshta maika novobranez imam hiliadi vuprosi.  edin ot nai-nalezashtite e ima li niakoia ot vas, koiato da e razhdala pri d-r gunev sus sekzio - tov ami predstoi.  toi za sega e izklyuchitelno vnimatelan, no vse pak mi se iska da imam malko feedback i ot drugi mami, predi da se ostavia napulno v negovite raze
blagodaria predvaritelno Smile
« Последна редакция: вт, 16 авг 2005, 12:01 от Туфка »
Цитирай

София

Една от мамите, с които излизаме е раждала при него секцио преди 5 месеца. Много е доволна, пък към него я е насочила леля й която е санитарка в Майчин дом, а нали знаеш, че те винаги са добре осведомени и ориентирани  Twisted Evil.
Цитирай

Sofia

blagodaria za burzia otgovor Laughing
a kolkoto da sanitarkite - prava si, samo eventualno akusherkite gi konkurirat
Цитирай

Sofia

Аз съм раждала при д-р Гунев. Първоначално трябваше да раждам със секцио, но впоследствие се оказа, че е по-добре да родя нормално, както и стана (вероятността нормалното раждане да премине в секцио по спешност беше много голяма). Изключително много съм доволна от раждането, а това до голяма степен се дължеше на пълното ми доверие в лекаря и съответно моето спокойствие. Когато, живот и здраве, дойде време за 2-ро дете, мисля пак при него да раждам.
Лека бременност ти пожелавам и успех при избора на лекар   Very Happy
Цитирай

Sofia

blagodaria
toi naistina e mnogo vnimatelen i spokoen chovek, koeto veroiatno ima ogromno znachenie pri razhdaneto
Цитирай

Родих при д-р Гунев нормално преди 2 години и 8 месеца. Изключително доволна съм и с чисто сърце го препоръчвам на приятелки.
Живот и здраве, след два месеца пак при него ще раждам  Very Happy

П.П. На мен д-р Гунев ми го препоръча личният ми лекар.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Беше ми лекар на стаята след секциото преди около 8г.
НЕ  Naughty ми хареса отношението му към мен, но и аз съм чула добри отзиви за този лекар.
Леко раждане  Smile
Цитирай
 :hug:Dr Gunev e nai-dobriat ginekolog, na kogoto niakoga sam popadala. Rodih pri nego da6teria si Alexandra predi 1 godina i 9 meseza. Moga da kaja, 4e mnogo dobre znae kakvo pravi, strahoten profesionalist e i spokoino mojete da se ostavite v negovite raze. Sas sigurnost vsi4ko 6te bade nared. Samo mu imaite doverie. Mnogo mi se iska, ako imam vtoro dete, otnovo da rodia pri nego!
Uspex!!!
Цитирай
ами аз бях при него на преглед, не за раждане. беше груб и не ми обърна никакво внимание. сега ще ходя при евелина желязкова. дано тя да е добра. знаете ли нещо за нея?
Цитирай
За мен лично е невероятен доктор и човек . Имах проблеми с раната след секциото , след два месеца обикаляне по некадърници Д-р Гунев беше човека, който буквално за дни ми оправи раната .Това е личното ми мнение , горещо го препоръчвам !
Цитирай

София

Аз съм пациентка на д-р Гунев и съм изключително доволна. Проследи бременността ми и родих при него преди 3г8м със секцио по медицински причини. Много съм му благодарна.
Цитирай

Sofia

вече и аз мога да дам мнение, а не само да питам - наистина е невероятен лекър и човек, рядко съм срещала през живота си толкова кадърни и внимателни хора. родих на 3ти дъщеря си, което беше малко изпитание - тя се роди 4,350 кг и 53 см. раждането мина добре, той ме проследи с много внимание и през следващите дни от въсзтановяването мин. ако някой ден изобщо се престраша отново да раждам, задължително при него ще е. а сега остава моя аг лекар до край!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.