Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте! Имам син на 1г и 1 месец, през септември прекратих отпуска си за гледане на дете до 2 год. възраст и се върнах на работа. Междувременно така се промениха нещата, че в момента няма кой да гледа детето( не ходи на ясла). Може ли отново да премина към отпуска по майчинство до 2 год. и как?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Може. Пак подаваш необходимите документи при работодателя - Заявление за ползване на отпуск за отглеждане на дете до 2 – годишна възраст, Декларация за ползване на отпуск по чл. 164, ал. 1 /чл. 165, ал. 1/ от Кодекса на труда и Приложение 3 от наредбата за изчисляване и изплащане на парични обезщетение и помощи от ДОО. Работодателя носи документите в НОИ и отново си в отпуск за отглеждане на дете.
 


# 2
  • У дома !
  • Мнения: 301
запис

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт