Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора
Здравейте момичета! И аз съм една от отчайващо борещите се с наднорменото тегло Twisted Evil
Прочетох за билковата комбинация- "Фигурин", че давала резултат. Но по-интересното е,че не намерих никъде повече инфо за това какви билки съдържа, как се пие и т.н, а само положителни отзиви на хора, приемали билката. Опитах да пиша на е-майла, но ми дава,че е невалиден. Моля,ако някой има някаква информация да пише.....
Цитирай

За пръв път чувам за това  newsm78
Цитирай

http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=ru&u=http: … 6hl%3Dbg%26sa%3DGтук намерих нещо преведено от руски
Цитирай

talito  не искам да те отчайвам , но с хапчета, билки, магическа пръчка , дъвки и тн не става ... решението за трайно отслабване е здравословно хранене и спорт  Peace
Цитирай

аха гледам предлагат също и ЛИДА явно са същите производители.Това поне има ли го в аптеките Thinking
Цитирай

talito  не искам да те отчайвам , но с хапчета, билки, магическа пръчка , дъвки и тн не става ... решението за трайно отслабване е здравословно хранене и спорт  Peace

Напълно си права - със всякакви видове продукти за отслабване опитах без ефект, но сега с режим и много инат най-после имам резултат  Peace
Цитирай

Открих къде предлагат тази билкова комбинация, и не, явно не се предлага по аптеките.
Ето вижте: www.figurata.com
Пише за Фигурина още на началната в дясно, има и много истории на хора които са отслабнали с него.

И според мен дори и да опиташ, едва ли ще загубиш, това все пак са билки...
Цитирай

Някой опитал ли е Фигурин вече,има ли резултати ??  Rolling Eyes Rolling Eyes
Цитирай

И аз чакам някой да каже отзиви, но уви.... Странното ми е, че с хората приемали Фигурин няма никаква възможност да обмениш информация! Rolling Eyes
Цитирай

Ами аз си поръчах фигурин на mail-a, office@figurata.com получих пратката по пощата - 50лв.. Това всъщност е комбинация от билки, пие се по 3 пъти на ден, 30мин преди хранене. Честно казано нещо не ми вдъхва доверие, ама да видим.   Thinking
Цитирай

ей,имаш ли вече резултати от билковата комбинация.Дано да имаш успех. Hug
Цитирай

Това таблетки ли са или чай?
Цитирай

Това таблетки ли са или чай?
Комбинация от билки, от които всеки ден се прави отвара и се пие по 3 пъти на ден 30 мин преди хранене
Цитирай

И аз чакам информация за Фигурин, че вече се отчаях! Моля, споделяйте!
Цитирай

Привет, Kamence.

Дали вече имаш нещо за споделяне покрай "Фигурин"?  Flutter
Аз имам една голяма молба, ако е възможно: да ми кажеш повече по опаковката, грамажа, изписан ли е състава, кой произвежда сместа...?

Ще ти бъда безкрайно благодарна!
 bouquet
Цитирай

1-14 от 38 отговора