Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 23 окт. 2008, 17:07 ч.
  • Преглеждания  866  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 4 750
Здравейте!
Проблема ми е следния.От 1год. и 8 мес. пия Цилест и не съм го спирала.Имам и раничка, която по съвет на АГ наблюдавам на всеки шест месеца, правя цитонамазки и т.н.Притеснява ме дали противозачатъчните могат по някакъв начин да допринесат за влошаване на раничката?

Също така в друга тема видях, че не съветвате родила жена да пие Цилест.Защо е това и трябва ли да ги сменя?

Последния ми въпрос е трябва ли да правя някакви почивки с приема на противозачатъчните?Защото от както съм започнала да ги пия не съм спирала?

Благодаря предварително!

Реклама
# 1
  • Мнения: 136
 Правилно наблюдавате вашата "раничка". Няма данни за влошаване на състоянието ,вследствие на употребата на противозачатъчни.
 За Цилест- това е препарат за млади момичета.Затова не се препоръчва при поотрасли такива.
 Няма необходимост да правите  "почивки " с приема на контрацептива.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 4 750
Благодаря ви Д-р Гърчев!
А за Цилест-а моята лекарка каза, че е добър и мога да го взимам.При следващия преглед ще я попитам за друг препарат.
Още веднъж, благодаря!

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт