Навивате ли се много когато искате нещо ?

  • 2 599
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Simple Smile
И така да се навиете до припадък просто ...
Става ли още по - искано това нещо / някой , ако евентуално се забави получаването му ?
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?

Питам защото аз откачам просто , ако реша че искам нещо !
Лошото е обикновено успявам да го получа ... и след последният случай , когато получих това , което исках нещата станаха доста сериозни  Simple Smile , но да ни ви занимавам със себе си ...

Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?

# 1
  • Мнения: 7 474
Много бързо се навивам Whistling и си се радвам на придобивките после  Flutter
Точно днес се навих за нова пералня  ooooh! що ли ми трябваше Joy

# 2
  • Мнения: 17 402
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Smile-  Да, много често
И така да се навиете до припадък просто ...- Аха
Става ли още по - искано това нещо / някой , ако евентуално се забави получаването му ?-  Зависи от нещото, понякога да, понякога- не
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?-  Обикновено вече не ми е интересно

... аз откачам просто , ако реша че искам нещо !-  Аз също

Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?-  Да

 Точки, резултати, анализи? Има ли? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 926
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

# 4
  • Мнения: 17 546
Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?
Дааа... От опит, като започнем от това, че когато бях едва шести клас, си пожелах трима сина, по-големи от мен да станат и много да се гордея с тях. Е, факт! Joy

Сега за другите въпроси: много съм лоша в това отношение, като повечето жени предполагам. Като поискам нещо днес, трябва вече да съм го получила още вчера едва ли не. Чакането до получаването ме побърква. И после,  Confused за доста неща си казвам: Що ли ми трябваше!? ooooh! Било то за предмет или каквото и да е друго. После толкова "желаното" нещо бива захвърлено и забравено на мига, в който съм решила, че просто не го искам вече. Не е хубаво такова отношение към желаните неща, ама... Blush Blush

Я направи анкета, ще се радваш на 100% да на някои от въпросите Joy

# 5
  • Мнения: 9 120
Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?


Да много съм лоша в това отношение, като повечето жени предполагам. Като поискам нещо днес, трябва вече да съм го получила още вчера едва ли не. Чакането до получаването ме побърква. И после, съм много щастлива

# 6
  • Мнения: 342
Да,случвало ми се е да искам нещо много.Ако обаче точно в момента не мога да го имам сядам в къщи започвам да мисля и питам останалите дали си заслужава определена покупка.Зодия везни кво да се прави.

# 7
  • Мнения: 4 668
Балу , аз не искам само отговори с да   Simple Smile Ще ми се и да понапишем това онова ...

Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

И аз съм Скорпион !  Grinning
Написаното по - долу е 100 % вярно и за мен !

И не става въпрос само за покупки  Wink

# 8
  • Мнения: 606
Мда. И почвам да се тръшкам.  Joy

# 9
  • Мнения: 17 546
Балу , аз не искам само отговори с да   Simple Smile Ще ми се и да понапишем това онова ...
.................
И не става въпрос само за покупки  Wink
Естествено, че не искаш, но за някои въпроси е неизбежно всички отговори да са "да". Все пак женски форум е това Wink

Аз нямах предвид само покупки в отговора си Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 448
За покупки рядко се навивам.

Цитат
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?

Винаги се радвам, не е важна само победата, оценявам това което съм получила. Важното е да не е станало прекалено късно.

# 11
  • Мнения: 4 668
Естествено, че не искаш, но за някои въпроси е неизбежно всички отговори да са "да". Все пак женски форум е това


Така е ...
Поне ще се успокоя , че не само аз съм така  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 423
Поискам ли нещо, вече го имам!
Зодия, но и асцендент.

# 13
  • Мнения: 3 826
понякога да , а после се отвивам  ,
или ми е минал мерака вече , когато се сдобия с него - изживяла си радостта от имането предварително

# 14
  • Мнения: 2 401
Случва ли ви се да кажете - Искам ..

Мда. И почвам да се тръшкам.  Joy

И аз така правя, нема не искам..  

# 15
  • Мнения: 4 668
Поискам ли нещо, вече го имам!
Това много ми хареса ... Peace

# 16
  • Мнения: 17 402
Много скорпионска стана темата, усещам Laughing
Асцендентът не играе много тука, си мисля, щото пък моят не е като на Лиска.

# 17
  • Мнения: 1 731
Много внимавам какво си пожелавам ,защото ми се е случвало няколко пъти като не си формулирам точно мечтата и после следва разочарованието.Затова вече внимавам.
Обикновено Господ ме чува  Praynig .Но и ми дава време да помисля дали наистина го искам.
Heart Eyes

А иначе залитам по приятни хора за които си мечтая да бъдат до мен винаги,по случки ,събирания с приятели ,пътувания ,въобще емоция да има и спомени после. Heart Eyes

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 21:36 от tonnny_bg

# 18
  • Мнения: 2 550
аз обикновено много залитам към техника и като си навия нещо, докато не го получа направо губя съня си  Laughing
разбира се, като го купя и след 1 ден губя интерес  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 300
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!
И аз така. Опитвам се да култивирам търпение, да осмислям трезво нещата, защото понякога ми се замъглява реалната преценка ( или пък може би интуицията ме води?). Ако иде реч за чифт обувки как да е, но понякога съм така и за мащабни и важни неща.
С годините обаче все по малко се радвам на постигнатото, не знам на какво се дължи Confused

# 20
  • Мнения: 5 940
Навивам се даже за неща, които не съм сигурна, че искам.

# 21
  • Мнения: 733
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!
И аз съм Скорпион !  Grinning
Написаното по - долу е 100 % вярно и за мен !
И не става въпрос само за покупки  Wink

Още като прочетох заглавието на темата си казах - "я, това е писано като за мене". А то какво се оказа... скорпионите във форума се надушихме  Joy И то точно в навечерието на изгряването на знака ни  Wink

Дали се навивам?!! Винаги и за всичко! Такава навита пружина ставам, че ако събитията се развият неблагоприятно после го изживявам като лична драма... все едно е дошъл свършека на света... От друга страна ако получа исканото прекалено бързо твърде скоро губя интерес към него... Чудя се дали това е част от скорпионската или от типично женската ми същност  Joy

# 22
  • Мнения: 4 668
И двете ... То затова си е страшничко жена Скорпион  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 2 032
Това не е ли поведението на 3-годишните? Да решат, че нещо искат и да се тръшнат, ако не го получат.
Общо взето, до сълзи се стига така. И до малки урочета за живота, където поуката зависи от резултата от тръшкането.

# 24
  • Мнения: 604
Да навивам се и го искам сега и веднага·
Докато не го получа не се отказвам Grinning·

# 25
  • Мнения: 3 406
Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!
Не мога да го кажа по-точно! Ако не го получа веднага не се радвам.

# 26
  • Мнения: 1 896
Навивам се даже за неща, които не съм сигурна, че искам.
И при мен е така. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не. Не се навивам. Нещата, които купувам с най- голям мерак са техника и много внимателно сравнявам и обмислям.
И внимавам какво си пожелавам, защото знам че се случва.

# 28
  • Мнения: 1 629
Не се навивам, само се блещя пред витрината. Някой ми казва: Ще ти мине. Минава ми.

# 29
  • Мнения: 3 405
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж ... веднага  Simple Smile

Тези примери не са ми фаворити.
Иначе спокойно си следвам целите и си постигам желаното.

Дори и децата знаят, че да искаш нещо сега и веднага е признак на недорасналост  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 2 407
Понякога много,гледам да постигна това което искам,дори и да ми трябват месеци.
За дреха ,чак толкова не откаам,но за човек, ако много ми хареса ..........

# 31
  • Мнения: 4 668
Това не е ли поведението на 3-годишните? Да решат, че нещо искат и да се тръшнат, ако не го получат.
Общо взето, до сълзи се стига така. И до малки урочета за живота, където поуката зависи от резултата от тръшкането.
Прекалено материално гледате на нещата  Laughing
Обърнахте го на перални и мебели ...

Имах предвид , също така и ако искате дадена емоция , нещо откачено , нещо забранено  Simple Smile Пак ли се навивате ...
Дребните битови неща не са ми приоритет и не ме тормозят , Алиса  Grinning

Пречи убедеността , че като искам нещо , ще го имам ...

# 32
  • София
  • Мнения: 23 036
Аз съм царица на навиването  Mr. Green
Навивам се на секундата и искам да получа на следващата секунда. Хубавото е, че както съм се подпалила, след 10-15 мин така и лесно угасвам! Говоря най-вече за материални неща, колко боклуци съм купила по този начин, добре че за други на момента не съм имала пари и после вече ми е минавал меракът, та съм предотвратявала катастрофите!
Що се отнася до нематериални неща, там съм страшно постоянна и упорита  Hug

# 33
  • Мнения: 698
Като бях по-млада, по се навивах.  Crazy Сега помъдрях. Малко.  Grinning

# 34
  • Мнения: 301
И аз към скорпионския клуб Crazy търпението не ми е силната страна - като искам нещо трябва да го получа веднага иначе ... Го получавам пак веднага. Бързите победи, обаче не ме радват чак толкова, в смисъл, че най-лесно получените неща най-бързо ми омръзват. Това важи в най-голяма степен за мъжете.
Навивам си най-често на пръста за по-прозаични неща - едни ботуши съм си заплюла ... мъжа ми още не може да осмисли цифрата която им искат.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 716
Мноооого, много се навивам преди да си купя.
Харесах си една рокля и докато реша дали я искам....
Отидох в магазина и продавачката каза:
- Ама те свършиха преди една година  ooooh!

# 36
  • Мнения: 2 448

Имах предвид , също така и ако искате дадена емоция , нещо откачено , нещо забранено  Simple Smile Пак ли се навивате ... 

Какво значи в този смисъл да се навивам?  Rolling Eyes Не се навивам, ако искам нещо откачено, или го правя или не.

# 37
  • Мнения: 4 668

Имах предвид , също така и ако искате дадена емоция , нещо откачено , нещо забранено  Simple Smile Пак ли се навивате ... 

Какво значи в този смисъл да се навивам?  Rolling Eyes Не се навивам, ако искам нещо откачено, или го правя или не.

Значи , че не винаги може да стане веднага ... Laughing И през времето докато го получиш да се донавиеш до пръсване .

# 38
  • Мнения: 112
Нанивам се и още как. Когато си харесам нещо, не мирясвам докато не го имам, пък може да е и по-късно.

# 39
  • Мнения: 49
Лошото при мен е, че когато искам нещо, не преставам да мрънкам, докато не го получа. Това, когато говорим за материални неща. Чак се дразня от себе си понякога, защото прекалявам с тормоза над останалите Grinning
Последният случай: решавам сама да пребоядисам антрето. Дотук добре. После обаче реших, че трябва шкафче за обувки, ама едно точно определено. Опънах любимият ми човек да обикаляме една неделя в най-голямата жега, за да търсим определеното шкафче. Естествено той се изнерви. Предложи да оставим за следващата събота, ама аз си бях навила, че трябва да е сега. Е, купихме, не точно това, което исках. Ама мирясах. На следващата седмица намалиха на половина (като цена) мечтаното шкафче. Любимият човек ме гледаше злорадо,тържествувайки.
Та, идеята ми е, че сякаш нямам търпение да се наслаждавам на пътя,който трябва да извървя, за да получа това, което искам.
Когато става въпрос за други неща, по-различно е. За работа например никога не съм толкова навита. Точно обратното. Все се притеснявам, че може и да разочаровам хората, които евентуално ще ме наемат, защото може и да не се справя. Когато искам някого, тогава съм много по-изобретателна. И по-търпелива. И не ми омръзва, след като вече съм го спечелила. Напротив. Идва най-сладкото - да го опозная.


# 40
  • Мнения: 2 448

Значи , че не винаги може да стане веднага ... Laughing И през времето докато го получиш да се донавиеш до пръсване .

Е, мога да отговоря тогава, не се навивам, от както излязох от пубертета.  Laughing В случаи с навиване, се стига до пренавиване и обикновено разочарование след това, а когато искаш нещо, макар и силно и се случи без да си го премислял хиляда пъти преди това, разбираш наистина, че си е струвало.

# 41
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да навивам се,но бавно и постепенно,странно ,нали?
По този начин преценявам да ли наистина го искам това "нещо"

# 42
  • Мнения: X
Понякога, ако не мога да имам нещо веднага, много бързо се развивам. Но само понякога.
Иначе наВИВАнето не ми е никакъв проблем, почти е саморазбираемо, лошо става като взема та навия сума народ покрай мен, а после взема та се откажа от нещото.
Не мога да внимавам какво си пожелавам, защото ми сговня удоволствието от играта, просто съм си го сложила тоя лаф във едно чекмедже и съм го заключила. Като падна по гъз поради прекомерно засилване, се сещам за лафа, поизтупвам го от праха, закачам го да виси на почетно място на стената и като се навия за следващото нещо пак си го прибирам да спи на топло.

# 43
  • Мнения: 3 423
ако получа исканото прекалено бързо твърде скоро губя интерес към него...
Чудя се дали това е част от скорпионската или от типично женската ми същност  Joy

от зодията ти е.

# 44
  • Мнения: 4 665
Сън не ме хваща просто. Отчитам го до голяма степен, като негативна черта на характера си, защото понякога мислите за едно и също нещо могат да ме влудят направо.

# 45
  • Мнения: 4 668
Еййй , Kasidy , честита лентичка   bouquet Много се радвам за теб !

# 46
   По отношение на хората нещата са взаимни, не можеш да се навиваш само ти, ако от отсрещната страна няма взаимност. Може само да опиташ. Ако и той те харесва нещата стават много бързо. По отношение на вещите така съм възпитана, че да не бъда егоист и все гледам първо за другите и колкото и да се опитвам да се отърся от това не мога. Много рядко ми се случва да си пожелая дреха или някаква вещ, но когато я пожелая не мирясвам докато не я имам.
За това дали внимаваме в това, което си пожелаваме-да, много внимавам. За много неща, които съм мечтала и съм мислила, че никога няма да станат са се случвали, но не винаги в действителност е толкова хубаво, колкото в мечтите и за това вече много внимавам с желанията.

# 47
  • Мнения: 633
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

Дааам, скорпион съм  Mr. Green

# 48
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, да , да!
Мъж го искам - сега го искам.
Като ми влезе нещо в главата и става страшно. Нетърпелива, способна да изпиля нервичките на една камара народ около мен, докато не пистигна желаното.

# 49
  • Мнения: 516
Не си спомням да съм се вманиачавала по нещо до толкова, че да загубя съня си. Мога да приема, че съм щастливка. Каквото съм искала, съм го получавала без особени усилия и нерви от моя страна. Не мога да разбера тези, които се самонавиват и бясно драпат към целта.

# 50
  • Мнения: 958
Да, като повечето жени  Twisted Evil
Сега съм си харесала една страхотна чанта, и докато се чудих дали да си я купя или не, си харесах още две.
Сега въпросът е, кои две чанти да си купя  newsm78

И в емоционален план съм така, бързо се паля.
Но и доста време ме държи.

# 51
  • Мнения: 51
 Thinking уф, много скорпиони сме тука, ама нема лошо
Искам ли нещо - откачам, само за него мисля, а ако е нещо от рода на чанта, обувки, парцалки и т.н. и не ги купя на момента ..... става страшно. Или не спя или ако заспя ги сънувам.
Нормално ли е това???.........

# 52
  • Мнения: 1 138
Да, самонавивам се много.
искам ли нещо докато не го постигна, или да го имам /за вещ/ не мирясвам.

явно не са само скорпионите така, и за стрелците вАжи Mr. Green

# 53
  • Мнения: 919
Да, самонавивам се много.
искам ли нещо докато не го постигна, или да го имам /за вещ/ не мирясвам.



и аз така...

# 54
  • Мнения: 1 437
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

Дааам, скорпион съм  Mr. Green
и аз  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 127
Това не е ли поведението на 3-годишните? Да решат, че нещо искат и да се тръшнат, ако не го получат.
Общо взето, до сълзи се стига така. И до малки урочета за живота, където поуката зависи от резултата от тръшкането.

Много точно казано Simple Smile
И аз съм скорпион. Е, и?  Laughing
Умея да чакам, а също така умея и да се надявам. Но винаги, когато искам нещо, го искам силно - и колкото повече борба съм вложила в постигането му, толкова по съм склонна да му придавам значение. За съжаление (или не), това не е пожелателна характеристика, а самата истина, и то най-много си патя от това в отношенията си с хората, защото много давам, много съм търпелива, втълпявам си, че към всеки човек има път, което рядко бива оценявано, накрая избухвам изневиделица и руша създавани с години "приятелства", просто защото съм установила, че не само няма да получа каквото искам от дадения човек, в чисто приятелски аспект, ами на мен се гледа точно по тоя начин - като на нещо, от което трябва да се извлече полза. Може би последното е пример за здравословно поведение, не знам.
За материални неща е по-сложно - аз такива особено много не искам, поради което ме обвиняват, че не ги ценя достатъчно. Ама и там съм склонна да спестявам, а не да изтегля огромен кредит сега и веднага, за да купя.
Общо взето, желанията ми винаги са силни, но и бая време траят, което ми се струва по-разрушително от "щракнах с пръсти и то всичко си станА само, па после го забравих и ме отегчи".

Въпрос - защо винаги обръщате такива теми на зодиакални бойни полета?  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 161
Аз когато пожелая нещо,си го искам веднага.Не се тръшкам,спокойно си го искам.

# 57
  • Мнения: 1 418
Аз съм диктатор.Когато реша нещо не признавам отговор-
не става.Отврат.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 840
Най-много сълзи са пролени от сбъднати мечти, казват.

Вече не смея да искам нещо, щото все се оказва, че съм се объркала, като го получа.

# 59
И се самонавивам,и се саморазвивам...мани,мани...

# 60
  • Мнения: 111
Ако е нещо лесно постижимо - като например купуването на нещо и т.н. не се навивам, дори за момент да ми се прииска в последствие мисълта ми бива заета от доста по- важни неща и го забравям. Виж ако е нещо , което се постига трудно -  тогава наистина се самонавивам. Например когато искам  мъж, който се дърпа  Twisted Evil,   когато искам по- добра работа ,заплащане....
 Сега   съм решила , че точно в този момент искам да имам дете. И може би това е едно от малкото неща , които  не зависят само от мен за да ги получа.  Опитвам се да бъда мъдра и да си казвам " когато е писано ще стане" , ама пусто мъдростта май не е от най-силните ми качества ...

# 61
  • София
  • Мнения: 3 789
Много!
Като ми влезе някоя муха в главата...доде не я изгоня, т.е не купя или не получа исканото/търсено нещо- не мирясвам.....
Понякога се налага и да се "саморазвивам", но това е в изключително редки случаи......... #Crazy

# 62
  • софия
  • Мнения: 4 974
Понякога, макар и рядко, жестоко се навивам.Не мирясвам!!!
И сега как съм си навила нещо на пръста , ама излишно се форсирам!

# 63
  • Мнения: 2 448
Pipinka , честит рожден ден!  Hug Много щастие и без да се налага да се пренавиваш.  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 4 290
Искам ли нещо, докато не го получа нямам мира. И тези около мен също.  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 622
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

И аз съм Скорпион !  Grinning
Написаното по - долу е 100 % вярно и за мен !

И не става въпрос само за покупки  Wink

Абе не е от зодията.  Laughing  Аз не съм скорпион, но разпознах себе си в това, което сте написали. И да, когато се забави, вече не е същото.  Wink Особено ако става дума за одушевен "предмет"  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 10 758
Когато искам нещо не мирясвам, докато не го получа.Навия ли си го на пръста връщане няма.

# 67
  • Мнения: 4 668
Pipinka , честит рожден ден!  Hug Много щастие и без да се налага да се пренавиваш.  Simple Smile
Благодаря ти  Hug Трогната съм !

# 68
  • Мнения: 2
Много лесно се навивам. Лошото е, че започвам да мисля само за това нещо и пренебрегвам разума. Не мога да преценя правилно плюсовете и минусите, защото в главата ми е само, това което искам и го искам веднага. ooooh!

# 69
  • Габрово
  • Мнения: 399
И аз съм от вашата партия - искам ли нещо се побърквам (и побърквам обкръжението си Simple Smile) докато не го получа. Мъжът ми е още по-зле в това отношение... Аз поне имам мярка в желанията си ценово (само веднъж съм искала нещо измерващо се в петцифрена сума...  Embarassed) и мога да изчаквам известно време да проверя дали пък няма да ми  мине меракът (например седмица-две), но половинката НЕ. Каквото си науми го получава на момента! Побърква ме ден два с нон стоп обсъждане на нещото и разговорите, в които ме въвлича винаги протичат по един и същи начин - той - "това трябва ли ми?", аз "не", той "ама то е такова и такова и може да прави това и това" аз "ок, тогава си го вземи", той "не отбивай номера, да го обсъдим" аз "според мен не ти трябва!", той - "ок" и след един час доволен и ухилен до уши "поръчах си го!!!!"  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 886
Аз не се навивам много и не му мисля.Харесам ли нещо  най много на следващия ден е станало Mr. Green Mr. Green

# 71
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Навивам се, да.

Обикновено става в най- краткият възможен срок. Лошото е, че напоследък все по- малко се радвам на постигнатото и веднага си навивам на пръста друга mission impossible  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 4 473
Навивам се, да.

Обикновено става в най- краткият възможен срок. Лошото е, че напоследък все по- малко се радвам на постигнатото и веднага си навивам на пръста друга mission impossible  Rolling Eyes


Безнадежден случай съм, когато се навия за нещо да го имам/постигна.
Подписът ми е в тази връзка - гледам да не го забравям, колкото и наивно да изглежда в някои случаи.

# 73
  • Мнения: 641
Навивам се чак до лудост та чак не мога да мисля за нищо друго.
И ако никой не ми обръща внимание,че искам нещо и се тръшкам за него,ставам и тръгвам сама.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 097
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Simple Smile

Случва ми се много често. Даже в момента съм се навила така за нещо и почти само за това мисля. Обмислям как точно да го постигна и не ми дава мира тази мисъл...Чак се вманиачавам и ставам нервна, защото засега не успявам да го имам. На всичкото отгоре желаното ми е точно под носа и това съвсем ме изкарва от релси.
И да, май при мен победата е по-важна, защото после бързо охладнявам и започва ново преследване...

Общи условия

Активация на акаунт