Навивате ли се много когато искате нещо ?

  • 2 598
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Simple Smile
И така да се навиете до припадък просто ...
Става ли още по - искано това нещо / някой , ако евентуално се забави получаването му ?
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?

Питам защото аз откачам просто , ако реша че искам нещо !
Лошото е обикновено успявам да го получа ... и след последният случай , когато получих това , което исках нещата станаха доста сериозни  Simple Smile , но да ни ви занимавам със себе си ...

Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?

# 1
  • Мнения: 7 474
Много бързо се навивам Whistling и си се радвам на придобивките после  Flutter
Точно днес се навих за нова пералня  ooooh! що ли ми трябваше Joy

# 2
  • Мнения: 17 401
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Smile-  Да, много често
И така да се навиете до припадък просто ...- Аха
Става ли още по - искано това нещо / някой , ако евентуално се забави получаването му ?-  Зависи от нещото, понякога да, понякога- не
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?-  Обикновено вече не ми е интересно

... аз откачам просто , ако реша че искам нещо !-  Аз също

Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?-  Да

 Точки, резултати, анализи? Има ли? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 926
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

# 4
  • Мнения: 17 546
Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?
Дааа... От опит, като започнем от това, че когато бях едва шести клас, си пожелах трима сина, по-големи от мен да станат и много да се гордея с тях. Е, факт! Joy

Сега за другите въпроси: много съм лоша в това отношение, като повечето жени предполагам. Като поискам нещо днес, трябва вече да съм го получила още вчера едва ли не. Чакането до получаването ме побърква. И после,  Confused за доста неща си казвам: Що ли ми трябваше!? ooooh! Било то за предмет или каквото и да е друго. После толкова "желаното" нещо бива захвърлено и забравено на мига, в който съм решила, че просто не го искам вече. Не е хубаво такова отношение към желаните неща, ама... Blush Blush

Я направи анкета, ще се радваш на 100% да на някои от въпросите Joy

# 5
  • Мнения: 9 120
Вярвате ли във   " Внимавай какво си пожелаваш - може да го получиш " ?


Да много съм лоша в това отношение, като повечето жени предполагам. Като поискам нещо днес, трябва вече да съм го получила още вчера едва ли не. Чакането до получаването ме побърква. И после, съм много щастлива

# 6
  • Мнения: 342
Да,случвало ми се е да искам нещо много.Ако обаче точно в момента не мога да го имам сядам в къщи започвам да мисля и питам останалите дали си заслужава определена покупка.Зодия везни кво да се прави.

# 7
  • Мнения: 4 668
Балу , аз не искам само отговори с да   Simple Smile Ще ми се и да понапишем това онова ...

Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

И аз съм Скорпион !  Grinning
Написаното по - долу е 100 % вярно и за мен !

И не става въпрос само за покупки  Wink

# 8
  • Мнения: 606
Мда. И почвам да се тръшкам.  Joy

# 9
  • Мнения: 17 546
Балу , аз не искам само отговори с да   Simple Smile Ще ми се и да понапишем това онова ...
.................
И не става въпрос само за покупки  Wink
Естествено, че не искаш, но за някои въпроси е неизбежно всички отговори да са "да". Все пак женски форум е това Wink

Аз нямах предвид само покупки в отговора си Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 448
За покупки рядко се навивам.

Цитат
Радвате ли се после на придобивката или важна е само победата - получих това , което исках , вече не ми е интересно ?

Винаги се радвам, не е важна само победата, оценявам това което съм получила. Важното е да не е станало прекалено късно.

# 11
  • Мнения: 4 668
Естествено, че не искаш, но за някои въпроси е неизбежно всички отговори да са "да". Все пак женски форум е това


Така е ...
Поне ще се успокоя , че не само аз съм така  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 423
Поискам ли нещо, вече го имам!
Зодия, но и асцендент.

# 13
  • Мнения: 3 826
понякога да , а после се отвивам  ,
или ми е минал мерака вече , когато се сдобия с него - изживяла си радостта от имането предварително

# 14
  • Мнения: 2 401
Случва ли ви се да кажете - Искам ..

Мда. И почвам да се тръшкам.  Joy

И аз така правя, нема не искам..  

Общи условия

Активация на акаунт