Инкогнито във форума-Кога?Как?Защо?

  • 3 983
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Това е въпросът ми.Влизате ли ононимни с друг ник във форума за да изкажете мнение или да кажете на някой нещо ,да зададете въпрос и защо?

# 1
  • Мнения: 194
Не съм го правила, но е пълно с такива дето го правят Grinning

И като гост не съм влизала.....все още Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 155
Не.
За сега все още ми стиска да си изказвам мнението с ника си.  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 14 486
правя го, но много рядко

# 4
  • Мнения: 606
Не ми се е налагало, ама знае ли човек...
Ако искаш да не знаят, че си ти - може. Примерно ако се чудиш как да се оттървеш от някоя срамна въшка.  Joy Joy

# 5
  • Мнения: 342
Да,веднъж.За да изкажа едно мнение,което вече се знаеше.Пуснах уж закачлив пост с истината,а то стана една...А защо ли..? И аз не знам защо.Знам само,че понякога ти избиват балансите и си го изкарваш някъде.Нищо лично към никой,просто момент.

# 6
  • Мнения: 1 364
Не съм го правила. Дори й като гост не съм влизала.

# 7
  • Мнения: 516
Очакваш някой да си признае?  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 448
Не виждам смисъл да го правя.
Ако има нещо, което не бих споделила с ника си, значи не бих го споделила във форума изобщо.
А да пущам теми само за бъзик, не ми е станало тоооооооооолкова скучно.

# 9
  • Мнения: 3 622
Не съм го правила, но е пълно с такива дето го правят Grinning

И като гост не съм влизала.....все още Mr. Green

И аз  Peace

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 1 432
Не съм,но веднъж съпружието влязал от моето /то си е наше общо де  Mr. Green/ IP наръсил щуротии и аз изядох един голям от Reza за три дни  Crazy

# 13
  • Мнения: 46 508

Аз ще си призная Wink

Веднъж пусках тема, доколко са анонимни анонимните сигнали в Полицията.
И веднъж за странното поведение на моя приятелка от детството.
Третия път беше мение, не тема, отговорих анонимно, защото щеше да прозвучи като хвалене, а нямах такова намерение, а исках да изкажа опит.

За друго май не съм  newsm78

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Естествено, че няма да си призная. Аз съм безгрешна. Всъщност съм Лиска  Mr. Green

# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз погрешка- веднъж, преди години. Но си казах веднага.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм. Надявам се да не ми се налага. А модераторите не усещат ли веднага кой кой е?

# 17
  • Мнения: 17 407
Не съм. Преди време анонимен  потребител се обърна към мен в една тема. Още ме гризе кой ли е бил.

# 18
  • Мнения: 5 370
E че що пък да не си признае? Ето, признавам си, писала съм анонимно през далечната вече 2005 година, под давление на хормоните, Станислав беше на 4-5 месеца, а аз пиша и плача, защото мъжът ми ме беше отрязал твърдо , че не иска второ дете.
Обаче веднага ме разпознаха, и то- не модератори. Естествено, темата беше в прословутияД и С. Mr. Green
И една друга тема бях пускала, за котката на свекърва ми. Да ми се чуди човек на акъла. Mr. Green
А, забравих да добавя. Нямам втори акаунт, въпреки че на практика имам 2 компютъра.НЕ ми е нужен, в 90 % си казвам мнението каквото е.

# 19
  • Мнения: 3 423
И да го направя, ще ме разпознаят,
така че няма да го правя скоро пак.

# 20
  • Мнения: 25 586
Нямам втора регистрация, но съм писала като гост. Обикновено само чета от чужди компютри, в чиято сигурност не съм убедена, но се е случвало да ме напъне някоя реплика по гореща тема и затова...  Blush
Анонимни теми не съм пускала, обаче!  Naughty

# 21
Не! След малко и другият ми ник ще потвърди същото  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 118
Всеки ден.Иначе как ще пускам теми в ДиС, КМ и Готварския?

# 23
  • Мнения: 604
Все още не съм го правила-нямам какво да крия·

# 24
  • Мнения: 2 032
Това е въпросът ми.Влизате ли ононимни с друг ник във форума за да изкажете мнение или да кажете на някой нещо ,да зададете въпрос и защо?

Кой влиза ононимен?
Не, не ме притеснява да си кажа мнението.
Понякога даже и когато не съм права, пак. (изплезен емотикон)

# 25
  • Мнения: 2 386
Не съм. Да не съм луда - модераторите (или администраторите?) без особен зор виждат кой пуска анонимките.

# 26
  • Мнения: 13 512
Нищо анонимно няма в този форум, защо да го правя! Дано не ми се налага и да опитвам.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
Преди време пусках подобна тема
"За потребителите с няколко регистрации"
Изказах  мнение за един Медицински център,и след около 2 месеца се включи човек от въпросният център.Беше груб,циничен и т.н.Спомням си,че тогава Vi Vi доста три след него.После  въпросният/въпросната потребителка се включи като доволен пациент,пациентка и т.н.
   Аз съм била от другата страна на барикадата Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 08:30 от Madam Stasita

# 28
  • Мнения: 1 877
Все още не ми се е случвало

# 29
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Не ми се е случвало за момента. Но се е случвало да чета от акунта на мъжът ми или той от моя, но стигне ли се до писане винаги с моя ник!

# 30
  • Мнения: 35 958
има 10на поста анонимно от различни периоди на живота ми Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 405
Не. Но замислям някой ден да го направя. Така, че - оглеждайте се  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 23 079
Не съм го правила и не ме влече!
Хич не ми дреме, че мога да засегна някой, ако съм се изказала малко по-рязко на нечие абсурдно "компетентно мнение" (това най-вече в други подфоруми)  Peace

# 33
  • Мнения: 24
Естествено, че го правя...не бих рискувал с някоя прибързана и необмислена простотия да срина авторитета, който съм си изградил тук с толкова време и усилия...Глупостите ги пускам през акаунта на жена ми...мегаглупостите карам едно приятелче футболистче да ги пуска вместо мен.

# 34
  • Мнения: 1 897
Не. Не виждам смисъл, а и не изпитвам подобна потребност.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз, пък не си спомням.. Наистина  Rolling Eyes
Един-два пъти съм мислила да го направя но не помня, дали съм. По-скоро не. Mr. Green

# 36
  • Мнения: X
Добре, де а тези скритите, които надничат в моемнта във темата кои са?

# 37
  • Мнения: 2 448
Добре, де а тези скритите, които надничат в моемнта във темата кои са?

Аз съм една от тях.  Laughing Но това е различно. Не е като да пишеш като гост или с втори акаунт, различен от основния.

# 38
  • Мнения: X
Да, различно е ,ама пак си инкогнито. Някой е тук, ама кой е, той си знае.

# 39
  • Мнения: 4 187
Не, не влизам и не пиша анонимно. Държа да се знае, че съм аз тази, която е изказала мнение Crazy!

# 40
  • Мнения: 2 448
Да, различно е ,ама пак си инкогнито. Някой е тук, ама кой е, той си знае.

Ами в началото не бях, но имах няколко неприятни досадни следенета по темите и сега, който иска може да види из форума ли съм или не съм, но не и къде точно във всеки един момент.

# 41
  • Мнения: X
хахах, значи ако има двама скрити, това обикновено са преследвачът и преследваният  Joy

# 42
  • Мнения: 3 405
Добре, де а тези скритите, които надничат в моемнта във темата кои са?

Можеш да се направиш скрита. В профила има отметка за статус: Профил - Потребителски настройки - Показвай своя статус (online/offline) на другите?  махаш отметката и си скрита.

# 43
  • Мнения: 9 814
Само веднъж отговорих в една тема като гост и то защото там пишеше и братовчедката на мъжо Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 733
 Само веднъж съм пускала тема, сериозна. В чужди съм отговаряла от собствения си ник.

 Много е неприятно,когато се пускат теми на болезнена за много хора тематика, а всъщност са пързалки Confused.

# 45
  • Мнения: X
Анджи, мерси   bouquet
Сега ще ходя свободно да воайорствам по темите Sunglasses

# 46
  • София
  • Мнения: 2 430
Анджи, мерси   bouquet
Сега ще ходя свободно да воайорствам по темите Sunglasses
Joy Недей моля те,и без това си ми в списъка на приятелите и ми е едно хубаво на душата,когато те срещна във форума:love:
А относно скритите потребители,е много смешно,защото ако някой те "преследва" ,то когато ти влезе в профила ти си си Offline,но показва кога си бил активен Mr. Green
Т.е. ако си в момента скрит ти показва в настоящият час,че си активен Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 448
А относно скритите потребители,е много смешно,защото ако някой те "преследва" ,то когато ти влезе в профила ти си си Offline,но показва кога си бил активен Mr. Green
Т.е. ако си в момента скрит ти показва в настоящият час,че си активен Mr. Green

Хич не е смешно, защото не знае в момента в коя тема в кой под форум се помещавам.
А има много досадни хора. Чакат да те мернат отгоре в някоя тема и се започва.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 430
pasinet ,явно си имаш фен клуб  Heart Eyes
Разбирам те,преди няколко месеца една девойка се беше залепила за мен,и точно както казваш....... дебнеше !Независимо,че някои от темите въобще не я засягаха,девойката ми беше фенка Mr. Green
П.П> Когато казвам фен/ка винаги правя асоциации с филма "Фенът" с Де Ниро

# 49
  • Мнения: 22 427
Не влизам и не пиша анонимно, няма защо да го правя. Знам, че много хора ме четат, но не ми пука. Да си ме четат колкото искат. Не се притеснявам да изразя ясно и открито мнението си по даден въпрос, на който не му харесва, да не ме чете. Това е проблем на останалите, не мой.

# 50
  • Мнения: 14 133
Не, не бих го и направила.  Naughty

# 51
  • Мнения: 2 161
Инкогнито обичам да влизам,даже много обичам.Не ми сеговори,не ми се пише,за предпочитане е да съм инкогнито.Но като анонимна да пусна тема или просто да изкажа мнение...никога.

# 52
Аз пък не разбирам за вас има ли значение дали  някой пише с ник или като гост инкогнито ?




Защото за мен няма.Аз влизам в много сайтове,но само тук има  доста народ ,различни готини мнения и дебати ,поради което ми е най-забавно именно  тук.
 Изхождам се  на доста места в нета, а понякога се стискам ...т.е . само  чета  мненията на хората.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 15:24 от пловдивчанка

# 53
  • Мнения: 502
     По темата-не пиша анонимно,нито скрито. Нема нужда!
 По другия въпрос,отдъхнах си с усмивка,като видях Шанел. Шанел си е Шанел,все пак!

# 54
  • Мнения: 1 447
До сега не и се надявам  и за напред да не ми се налага.

# 55
  • Мнения: 212
Аз редовно пиша от някоя от десетте си регистрации тук, а и отделно пускам от време на време някоя анонимна тема в ДиС когато стане много скучно.

# 56
  • Мнения: 110
Не, никога

# 57
# 58
  • Мнения: 4 292
Че що да го правя? И без това модераторите веднага ще разберат коя съм, кво да се излагам.  Rolling Eyes
А за проблемите си няма да тръгна да пиша, анонимно или не.

# 59
  • Мнения: 14
Повече чета отколкото пиша, но винаги съм си аз. Според мен няма смисъл от влизането инкогнито.

# 60
  • Мнения: 1 813
Аз пък не знам как се прави.  Thinking
Трябва да си изляза от профила и после като отворя някоя тема, не виждам къде пише "отговор" , че да бъда като гост.

# 61
  • Мнения: 3 405
Т.е. ако си в момента скрит ти показва в настоящият час,че си активен Mr. Green

Да, ама не висиш като прани гащи горе над темата  Laughing

# 62
  • Мнения: 743
Инкогнито съм само в Скайп. Тук винаги съм си с моят ник и не мисля, че бих писала като ГОСТ. Не обичам да крия мненията си.

# 63
  • Мнения: 4 473
Аз пък не знам как се прави.  Thinking
Трябва да си изляза от профила и после като отворя някоя тема, не виждам къде пише "отговор" , че да бъда като гост.

В Клюкарника не могат да се публикува като гост. Пробвай в друг подфорум.

По темата - не влизам инкогнито.

# 64
  • Мнения: 25 586
Ха! Освен мен никой не влиза инкогнито, пък ДиС е пълен с:
"Регистрирана съм, но пиша като гост, защото всички ме познават. Омъжих се преди 5 години на 23.01., имаме момченце на 3 години с ЕГН...., а Дончо ми изневерява от 4 г, 3 мес. и 25 дена..."  Whistling

# 65
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Няма смисъл.
Пиша тук от 2 години, доста майки ме познават, някой лично.
Все ще разберат, че аз съм писала.

# 66
  • Мнения: 1 813
Аз докато вляза,напиша на колко години съм и приятелят ми какво представлява - разкрита ще съм поне от 2 майки.  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 423
И мен ме познават, дори и да пиша с грешки.
Явно трябва да си изправя поне словореда.

# 68
# 69
  • Мнения: 0
Никога не съм разбирала хората, които се крият където и да било. Когато имаш проблем, така да се каже, той се изказва на висок глас. После се сърдят като ги наричат мишки.  Laughing Laughing

Цитат
Nikoga ne sym razbirala horata koito se kriqt kydeto i da bilo.kogato ima6 problem taka da se kaje,toi se ikazva na visok glas.Posle se syrdqt kato gi nari4at mi6ki






-----------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 02:10 от Mamma

# 70
  • Мнения: 467
Веднъж... в ДиС... беше ми прекипяло нещо и трябваше даси го излея, а имаше вероятност, човекът за когото ставаше дума да го прочете и щеше да стане мазало....

Иначе ми се струва загуба на време и енергия. Ако искаш да си кажеш нещо си го казваш... тия театри с никовете бяха интересни едно време по чатовете... Форума го приемам много по-насериозно. Дет` се казва " Да си имаме уважението!"....

# 71
  • Мнения: 1 517
Аз пък исках да вляза като гост или анонимен или скрит...но не знам как. Я ме светнете, моля  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 479
Не,не знам и как се прави. Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 2 422
Аз пък главно чета, имам регистрацията от доста отдавна и супер малко постове))) Никого не познавам от форума, или поне не знам да е така. Следователно - абсолютно бе бело безсмислено да влизам анонимно, та аз съм си анонимна и така  Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 2 422
Ха ха, днес писах анонимно... влязох от компютъра на един приятел и не исках да се регистрирам, за да не ми знае после ника... сега не мога да се сетя в кой подфорум беше и коя тема и съм нещастна, че няма да видя дали някой ми е отговорил... Ама си написах ника надрежно, както и факта, че пиша анонимно))))

# 75
  • Мнения: 919
Преди много време,когато бях новак, писах веднъж като гост,нещо се бях объркала. Laughing
Иначе никога не съм писала така ,само от моят си ник. Peace

# 76
  • Мнения: 5 710
Не. Когато ми писна ник-а ми, го закрих и открих нов потребител.
Анонимност обаче така и не запазих, не се старах достатъчно.

# 77
  • Мнения: 552
Писала съм като гост,когато открих форума,т.е. май бяха 2 мнения.
Повече инкогнито изяви не съм имала,но ако нещо ме е срам да питам с ника си,бих се предегизирала.

# 78
  • Мнения: 281
Веднъж само съм пускала тема анонимно bowuu

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какъв е смисъла, ТЕ виждат всичко ....

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не виждам смисъл да се крия Thinking

# 81
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не и не смятам да го правя  Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 1 176
Не. Имам си един профил, ползвам си го.
Дори не се крия /независимо дали чета или ще пиша/ за колко време и в коя тема съм. Вижда се.

# 83
  • Мнения: 2 478
Не. Имам си един профил, ползвам си го.
Дори не се крия /независимо дали чета или ще пиша/ за колко време и в коя тема съм. Вижда се.

Аз също.А не се притеснявам особено да изказвам мнението си или да чета,това което ме интересува.

Общи условия

Активация на акаунт